162 500 $
12 500
$/сот
під забудову
13 сот
2 дні тому
7 міс. тому
7 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Вул. Новооскольська
Ділянка 13 соток.
По 12 500/ сотка.
Комунікації: газ, вода свердловина, каналізація септик, світло 3 фази 7 кВт.
Є старий будинок і + одна половинка з сусідом навпіл.
Для перегляду дзвоніть вже зараз!
Ділянка 13 соток.
По 12 500/ сотка.
Є старий будинок і + одна половинка з сусідом навпіл.
Для перегляду дзвоніть вже зараз!
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 13 соток. Призначення ділянки - Під забудову. Без комісії
Адреса
Ірпінь, Миколи Сингаївського вул. (Ново-Оскольська)
Кадастровий номер 3210900000:01:082:****
верифіковано через реєстр
Кадастровий номер 3210900000:01:082:****
Ділянка
площа
0.0819 га
власність
Приватна власність
використання
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категорія
Землі житлової та громадської забудови
адреса
Київська область, м. Ірпінь, вулиця Ново-Оскольська, 51