Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Ірпеня
Топ оголошень Ірпеня
650 000 $
2 995 $/м²
Гоголя вул., 31а/1
217 / 55 / 48.05 м²
3 поверхи
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
сьогодні
Будинок, у якому акцент і наголос було зроблено на якість, а не обсяг. Продається 3-поверховий ексклюзивний цегляний будинок площею 217 кв.м в одному з найкращих котеджних містечок м. Ірпінь «Oak Grove Town». Площа ділянки 0.04 га (з можливістю розширення до 0.14 га). Ремонт був виконаний з використанням преміальних матеріалів, багато уваги приділено нестандартним деталям і складним технічним рішенням втілених у життя талановитими українськими компаніями в галузі архітектури, дизайну та інтер'єру спільно з європейськими партнерами.
1 Поверх (H=3.29 м): кухня-вітальня, гостьова кімната, гостьовий санвузол, велика комора, пральня, гардеробна кімната( перший поверх повністю тепла підлога та...

93 000 $
1 202 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/11
3 кімнати
77 / 33 / 10 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна пропозиція на ринку Ірпеня!
Дворівнева квартира з двома балконами.
Зроблена тепла підлога в сан вузлах, і в кухонній зоні, розведене опалення та сантехніка!
Чудове планування:
1 поверх: простора кухня вітальня ( можна зробити ще одну кімнату), балкон, сан вузол та прихожа
2 поверх: дві кімнати, одна з них з балконом, сан вузол та простора гардеробна!
Індивідуальне газове опалення!
Котел в ціні!
Будинок повністю заселений!
ЖК «Синергія Сіті» — сучасний житловий комплекс в Ірпені з розвиненою інфраструктурою, поруч набережна, зони відпочинку, власні спортивні майданчики ( теніс, футбол, баскетбол), магазини та кав’ярні.
Найсучасніший спортивний клуб.
Зручне розташування...

76 000 $
1 590 $/м²
Ново-Оскольська вул., 2-Р
2 кімнати
47.8 / 23.7 / 7.9 м²
поверх 10 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири
ІРПІНЬ
10 поверх, гарний вид та більше світла і тиші. Зручне планування: дві окремі кімнати + лоджія.
Квартира з класичним ремонтом — доглянута, у хорошому житловому стані. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під оренду.
Переваги:
– індивідуальне газове опалення (економія та контроль температури)
– енергозберігаючі вікна
– подвійні вхідні двері (додаткова безпека)
– відеодзвінок
– санвузол з душовою кабіною
Меблі частково залишаються — можна заїжджати одразу.
Будинок у розвиненому районі: все необхідне поруч — магазини, транспорт, сервіси.
Квартира жила, тому на фото є особисті речі. Швидке звільнення після угоди.
ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬС...

137 000 $
979 $/м²
Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого), 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
140 / 65 / 26 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
Продаж дуплексів в найкращому районі Ірпеня - поруч з парк Незнайки.
Дуплекс площею 140 м2, на земельних ділянці 2,7 соток.
Під час проектування даних будинків ми враховували всі побажання наших клієнтів і втілювали в архітектуру даного проект. Будинки комфортні за площею і немає нічого зайвого.
Простора кухня вітальня та три спальні, кабінет, санвузли, гардероб, лоджія, третій поверх або одна велика або дві кімнати. Тераса.
Технологія будівництва :
Фундамент - монолітний стрічковий
Стіни – керамоблок
Утеплення – мінеральна вата.
Дах – металочерепиця, утеплений мінеральною ватою з паро та гідро бар’єром.
Вікна – двокамерний склопакет, п’яти камерний профіль, енергозберігаючи...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька вул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2000 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...

130 000 $
1 625 $/м²
Лісова вул., 6-Б
3 кімнати
80 / 46.5 / 11 м²
поверх 8 з 10
2018 рік побудови
сьогодні
Продам 3-кімнатну квартиру біля Центрального парку.
Площа 80 м2. Ремонт, меблі та техніка — заїжджай і живи.
Квартира в одному з найзручніших районів Ірпеня — поруч парк, сосновий ліс, вся міська інфраструктура та найшвидший виїзд до Києва.
Такі квартири рідкість в продажу.
Зручне планування:
- 3 окремі кімнати
- 2 санвузли
- гардеробна
- велика лоджія з видом на сосни (можна під кабінет)
Якісний ремонт та повна комплектація:
- меблі та двері Rodos
- фурнітура Blum, сантехніка Grohe
- тепла підлога (кухня, коридор, санвузли)
- кондиціонер, бойлер
- посудомийка, індукція, духовка, пральна машина
- продумане освітлення
- індивідуальне газове опалення.
Цегляний будинок 2018 року, закрита те...

57 499 $
1 643 $/м²
Троїцька вул. (Пролетарська), 15
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
1 кімната
35 / 10 / 16 м²
поверх 2 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 1-к квартиру з ПОЧАТКОВИМ РЕМОНТОМ в центрі м. Ірпінь
У продажу однокімнатна квартира 35,2м2, дуже функціональне сучасне планування: коридор – 4,5м2, ванна кімната – 4м2, кухня-студія – 16м2, спальня – 10м2.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- цементна штукатурка стін у ванній кімнаті під укладку керамічної плитки;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
- двоконтурний газовий котел;
- розводка сантехніки та труб опалення по точкам, металеві радіатори, інсталяція;
- лічильники газ, вода, електроенергія.
Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі 5-ти поверхового...

85 000 $
1 977 $/м²
Центральна вул. (Чапаєва), 35а
1 кімната
43 / 16.7 / 14 м²
поверх 5 з 6
2021 рік побудови
вчора
Продається стильна євродвокімнатна квартира площею 43 квадратні метри в елітному житловому комплексі Central House, що розташований у самому центрі міста. Житло повністю готове до комфортного життя: виконано якісний сучасний ремонт, встановлено всі необхідні меблі та техніку. Квартира знаходиться на 5 поверсі, у будинку працює ліфт. Великою перевагою є індивідуальне газове опалення, що забезпечує автономність у будь-яку пору року. Разом із квартирою ви отримуєте власне паркомісце, а на закритій території комплексу передбачено місце для зарядки електромобілів. Це ідеальний варіант формату заходь та живи, де все продумано до дрібниць. Продаж здійснюється за готівковий розрахунок, при цьому дію...

87 000 $
2 023 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/15
1 кімната
43 / 12 / 16 м²
поверх 8 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж євро 2к квартири в ЖК Синергія Сіті.
Квартира з новим ремонтом ( ніхто не проживав )
Повністю укомплектована меблями та технікою.
Чудове планування на дві сторони.
Також передбачено гардероб
Для додаткової інформації або перегляду дзвоніть за номером телефону.

74 600 $
1 149 $/м²
Соборна вул., (Будинок 2)
2 кімнати
64.9 / 30 / 21.2 м²
поверх 14 з 14
2025 рік побудови
сьогодні
В продажі шикарна двокімнатна квартира з фантастичним видом на місто.
Зручне планування, роздільні кімнати, велика кухня - 21 м2, роздільні санвузли.
В квартирі вже виконано:
гіпсова штукатурка стін;
лазерна стяжка підлоги;
тепла підлога кухня та коридор;
радіатори в кімнатах.
Престижний житловий комплекс преміум якості з закритою територією та власним підземним паркінгом ( в паркінгу ще є місця як для купівлі так і для оренди).
Вже з правом власності.
Доступна для придбання за державною програмою єОселя та єВідновлення (сертифікат), під постанову також підходить - житлова площа 30 м2.
Є відеоогляд.
За деталями та для перегляду телефонуйте або пишіть на зручний мессенджер.

49 500 $
1 338 $/м²
Олени Теліги вул. (Лермонтова), 6-Д
1 кімната
37 / 21 / 8 м²
поверх 4 з 5
2011 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу світла та затишна однокімнатна квартира.
Частково з меблями
Тепла підлога у санвузлі, кухні та коридорі.
Зручне розташування серед сосен та дубів!
В пішій доступності Центральний Парк, парк "Незнайка", зупинки транспорту, магазини.
Район відомий своєю чистотою та великою кількістю зелених насаджень.
Дешевше Купити, Ніж Знімати!
Ідеальна Інвестиція в Комфортне та Затишне Життя!
Власна квартира кращий варіант, що дозволить вам зекономити та стати власником свого житла.
Не упустіть Шанс стати Власником Цієї Чарівної квартири! Запрошуємо на огляд та консультацію!
Дзвоніть! Домовимось на прпегляд!

69 500 $
1 655 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 2-Д/5
1 кімната
42 / 15.1 / 14.5 м²
поверх 16 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з Новим дизайнерським ремонтом в найкращому районі Ірпеня!!
Квартира загальною площею-42 м2, окремою спальнею та неймовірним краєвидом на ліс.
Ремонт робили для себе, використані якісні матеріали.
У ванній кімнаті — тепла підлога.
Ідеально для життя або під інвестицію.
Будинок сучасний. Зупинки маршруток поряд, до станції метро «Академмістечко».
Аптека, поліклініка, магазини, кавʼярні, все що вам може знадобиться, все поруч.
Телефонуй, я залюбки проведу перегляд!

95 000 $
1 693 $/м²
Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 50-В
2 кімнати
56.1 / 26.7 / 16.2 м²
поверх 1 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Світла та функціональна двокімнатна квартира у центральній частині міста в ЖК «Лемонграс» — готове рішення для комфортного життя без додаткових витрат часу та коштів.
Загальна площа 56,1 м². Квартира розташована на високому першому поверсі десятиповерхового будинку, під нею — гаражний рівень, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію і водночас зберігає зручність швидкого доступу без ліфта.
Планування продумане під потреби сім’ї: простора кухня-їдальня з розкладним диваном як додатковою зоною відпочинку, дві окремі кімнати (одна облаштована під дитячу), повноцінна ванна кімната площею 5 м² та місткий коридор із великою шафою-купе. Квартира має світлий універсальний ремонт, який легко ад...

85 500 $
2 192 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/22
1 кімната
39 / 15 / 15 м²
поверх 8 з 9
2023 рік побудови
5 днів тому
ВИДОВА ТА НЕЙМОВІРНА КВАРТИРА у ЖК «Синергія Сіті»
Уявіть своє життя в місці, де кожен день починається з сонячних променів у вікні та закінчується затишними вечорами з видом на місто.
Ця квартира створена для тих, хто цінує комфорт, стиль і продуманий простір. Ідеально підійде для молодої пари: ранкова кава на балконі з панорамним видом на місто, спільні вечори, перегляд фільмів на великому дивані та затишна спальня для відпочинку.
Сім’ї з дитиною: безпечна територія комплексу, сучасні дитячі майданчики, школи та садочки поруч - все для комфортного життя та розвитку дитин...
85 000 $
630 $/м²
Ніжинська вул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.
Ціна 90000 доларів.
Комунікації
Газ, котел оплачений.
Каналізація міська.
Вода центральна.
Електрика 7 кВт.

85 000 $
1 473 $/м²
Ново-Оскольська вул., 2-Ж
2 кімнати
57.7 / 29 / 13.5 м²
поверх 4 з 18
2018 рік побудови
сьогодні
Простора та стильна квартира в одному з найкомфортніших районів Ірпеня — вул. Сингаївського 🌿
Площа квартири — 57,7 м², з великою кухнею 13,5 м², де легко поєднати зону відпочинку та прийому гостей. Квартира розташована на 4 поверсі та має приємний вид з вікон на затишний скверик.
У квартирі:
• індивідуальне газове опалення
• сучасні меблі та техніка
• функціональне планування
• світлий та охайний інтер’єр, готовий для комфортного проживання без додаткових вкладень
Будинок знаходиться у розвиненому районі з насиченою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, кафе, школа, садочок, зупинки транспорту та місця для прогулянок.
💰 Ціна — 85 000$
✅ Можливий продаж під сертифікат та ваучер.
94 000 $
2 350 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/14
1 кімната
40 / 25 / 15 м²
поверх 4 з 10
2024 рік побудови
сьогодні

105 000 $
2 625 $/м²
Університетська вул., 3/7
1 кімната
40 / 15 / 16 м²
поверх 8 з 16
2022 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив
Ірпінь
ЖК Центральний 2
Євро 2кк з новим якісним ремонтом
Площа 40м2
Поверх 8/16
Квартира максимально укомплектована
Гардеробна кімната
Інвертор 5кВт та батарея 5кВт
Вся техніка Bosch:
варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова, посудомийна машина, холодильник, пральна та сушильна машини
Кондиціонер
69 500 $
1 819 $/м²
Григорія Сковороди вул., 21
1 кімната
38.2 / 17.5 / 9.3 м²
поверх 1 з 10
2019 рік побудови
вчора
Квартира, яка точно варта вашої уваги.
ЖК Фортуна. 1к квартира, з можливістю зробити євро двушку або гардеробну.
Квартира на 1 поверсі, високий. Територія цілодобово охороняється. Повністю закрита територія.
Індивідуальне опалення. Інтернет.
З побутовою технікою.
Загальна площа: 38.2 кв.м. Житлова площа становить 17.5 кв.м. Площа кухні 9.3 кв.м. З суміжним санвузлом. З дизайнерським ремонтом. З балконом-лоджією. Є підігрів підлоги.
Державні програми - ТАК
У квартирі є все необхідне, телефонуйте!
Вікторія
[телефон приховано]
63 000 $
926 $/м²
Університетська вул., 1л
2 кімнати
68 / 32 / 21 м²
поверх 7 з 14
2022 рік побудови
сьогодні
Всі орієнтири