Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Ірпеня
Топ оголошень Ірпеня
650 000 $
2 995 $/м²
Гоголя вул., 31а/1
217 / 55 / 48.05 м²
3 поверхи
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
сьогодні
Будинок, у якому акцент і наголос було зроблено на якість, а не обсяг. Продається 3-поверховий ексклюзивний цегляний будинок площею 217 кв.м в одному з найкращих котеджних містечок м. Ірпінь «Oak Grove Town». Площа ділянки 0.04 га (з можливістю розширення до 0.14 га). Ремонт був виконаний з використанням преміальних матеріалів, багато уваги приділено нестандартним деталям і складним технічним рішенням втілених у життя талановитими українськими компаніями в галузі архітектури, дизайну та інтер'єру спільно з європейськими партнерами.
1 Поверх (H=3.29 м): кухня-вітальня, гостьова кімната, гостьовий санвузол, велика комора, пральня, гардеробна кімната( перший поверх повністю тепла підлога та...

58 500 $
1 306 $/м²
Університетська вул., 3/15
1 кімната
44.8 / 20.3 / 15 м²
поверх 12 з 17
2023 рік побудови
сьогодні
ВАУЧЕР СЕРТИФІКАТ ВСІ ДЕРЖПРОГРАМИ ОФОРМЛЕННЯ 2%
ЖК Сіті парк 2 в самому розвинутому районі міста Ірпінь а саме Центральний Парк
Велика однокімнатна квартира яку можна переробити в двокімнатну
Квартира з документами готові продати під всі державні програми

57 499 $
1 643 $/м²
Троїцька вул. (Пролетарська), 15
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
1 кімната
35 / 10 / 16 м²
поверх 2 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 1-к квартиру з ПОЧАТКОВИМ РЕМОНТОМ в центрі м. Ірпінь
У продажу однокімнатна квартира 35,2м2, дуже функціональне сучасне планування: коридор – 4,5м2, ванна кімната – 4м2, кухня-студія – 16м2, спальня – 10м2.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- цементна штукатурка стін у ванній кімнаті під укладку керамічної плитки;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
- двоконтурний газовий котел;
- розводка сантехніки та труб опалення по точкам, металеві радіатори, інсталяція;
- лічильники газ, вода, електроенергія.
Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі 5-ти поверхового...

93 000 $
1 202 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/11
3 кімнати
77.4 / 33.4 / 9.6 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна пропозиція на ринку Ірпеня!
Дворівнева квартира з двома балконами.
Зроблена тепла підлога в сан вузлах, і в кухонній зоні, розведене опалення та сантехніка!
Чудове планування:
1 поверх: простора кухня вітальня ( можна зробити ще одну кімнату), балкон, сан вузол та прихожа
2 поверх: дві кімнати, одна з них з балконом, сан вузол та простора гардеробна!
Індивідуальне газове опалення!
Котел в ціні!
Будинок повністю заселений!
ЖК «Синергія Сіті» — сучасний житловий комплекс в Ірпені з розвиненою інфраструктурою, поруч набережна, зони відпочинку, власні спортивні майданчики ( теніс, футбол, баскетбол), магазини та кав’ярні.
Найсучасніший спортивний клуб.
Зручне розташування...

78 000 $
1 632 $/м²
Ново-Оскольська вул., 2-Р
2 кімнати
48 / 24 / 8 м²
поверх 10 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири
ІРПІНЬ
10 поверх, гарний вид та більше світла і тиші. Зручне планування: дві окремі кімнати + лоджія.
Квартира з класичним ремонтом — доглянута, у хорошому житловому стані. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під оренду.
Переваги:
– індивідуальне газове опалення (економія та контроль температури)
– енергозберігаючі вікна
– подвійні вхідні двері (додаткова безпека)
– відеодзвінок
– санвузол з душовою кабіною
Меблі частково залишаються — можна заїжджати одразу.
Будинок у розвиненому районі: все необхідне поруч — магазини, транспорт, сервіси.
Квартира жила, тому на фото є особисті речі. Швидке звільнення після угоди.
ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬС...
115 000 $
958 $/м²
Гайдамацька вул., 6А
120 / 56 / 29 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2000 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця продається будинок з ремонтом в тихому місці Ірпеня.
Будинок і територія:
- будинок з автономним газовим опаленням
- повністю побудований з червоної цегли, зовнішня стіна 40 см
- є гараж площею
- ділянка 3,5 сотки
- будинок розташований на краю ділянки, тож територія використовується максимально ефективно
Планування та «начинка»:
- площа 130 кв.м.
- кухня-столова площею 29 квадратів, сучасний ремонт
- кухня з усіма необхідними меблями.
- спальня на 1 поверсі
- прохідна кімната на 1 поверсі, можна переробити на велику гардеробну
- великий комфортний санвузол з ванною, 7 кв.м., на 1 поверсі
- 2 кімнати на другому напів-мансардному поверсі (скошені стелі, але вік...

69 500 $
1 655 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 2-Д/5
1 кімната
42 / 15.1 / 14.5 м²
поверх 16 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з Новим дизайнерським ремонтом в найкращому районі Ірпеня!!
Квартира загальною площею-42 м2, окремою спальнею та неймовірним краєвидом на ліс.
Ремонт робили для себе, використані якісні матеріали.
У ванній кімнаті — тепла підлога.
Ідеально для життя або під інвестицію.
Будинок сучасний. Зупинки маршруток поряд, до станції метро «Академмістечко».
Аптека, поліклініка, магазини, кавʼярні, все що вам може знадобиться, все поруч.
Телефонуй, я залюбки проведу перегляд!

95 000 $
1 693 $/м²
Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 50-В
2 кімнати
56.1 / 26.7 / 16.2 м²
поверх 1 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Світла та функціональна двокімнатна квартира у центральній частині міста в ЖК «Лемонграс» — готове рішення для комфортного життя без додаткових витрат часу та коштів.
Загальна площа 56,1 м². Квартира розташована на високому першому поверсі десятиповерхового будинку, під нею — гаражний рівень, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію і водночас зберігає зручність швидкого доступу без ліфта.
Планування продумане під потреби сім’ї: простора кухня-їдальня з розкладним диваном як додатковою зоною відпочинку, дві окремі кімнати (одна облаштована під дитячу), повноцінна ванна кімната площею 5 м² та місткий коридор із великою шафою-купе. Квартира має світлий універсальний ремонт, який легко ад...

87 000 $
2 023 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/15
1 кімната
43 / 12 / 16 м²
поверх 8 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж євро 2к квартири в ЖК Синергія Сіті.
Квартира з новим ремонтом ( ніхто не проживав )
Повністю укомплектована меблями та технікою.
Чудове планування на дві сторони.
Також передбачено гардероб
Для додаткової інформації або перегляду дзвоніть за номером телефону.

49 500 $
1 338 $/м²
Олени Теліги вул. (Лермонтова), 6-Д
1 кімната
37 / 21 / 8 м²
поверх 4 з 5
2011 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу світла та затишна однокімнатна квартира.
Частково з меблями
Тепла підлога у санвузлі, кухні та коридорі.
Зручне розташування серед сосен та дубів!
В пішій доступності Центральний Парк, парк "Незнайка", зупинки транспорту, магазини.
Район відомий своєю чистотою та великою кількістю зелених насаджень.
Дешевше Купити, Ніж Знімати!
Ідеальна Інвестиція в Комфортне та Затишне Життя!
Власна квартира кращий варіант, що дозволить вам зекономити та стати власником свого житла.
Не упустіть Шанс стати Власником Цієї Чарівної квартири! Запрошуємо на огляд та консультацію!
Дзвоніть! Домовимось на прпегляд!

85 500 $
2 192 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/22
1 кімната
39 / 15 / 15 м²
поверх 8 з 9
2023 рік побудови
4 дні тому
ВИДОВА ТА НЕЙМОВІРНА КВАРТИРА у ЖК «Синергія Сіті»
Уявіть своє життя в місці, де кожен день починається з сонячних променів у вікні та закінчується затишними вечорами з видом на місто.
Ця квартира створена для тих, хто цінує комфорт, стиль і продуманий простір. Ідеально підійде для молодої пари: ранкова кава на балконі з панорамним видом на місто, спільні вечори, перегляд фільмів на великому дивані та затишна спальня для відпочинку.
Сім’ї з дитиною: безпечна територія комплексу, сучасні дитячі майданчики, школи та садочки поруч - все для комфортного життя та розвитку дитин...

450 000 $
2 500 $/м²
Давидчука вул., 16
180 / 76 / 17 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
сьогодні
Продаж преміального будинку в центрі Ірпеня, Київська область, правий берег, Бучанський район.
Працюємо з усіма видами безготівкових розрахунків, Держмолодьжитло, є - Оселя, є - Відновлення, Постанови, кредити та інше.
Газ | Укриття | Баня | Генератор | 14 соток землі | Повна автономність.
Пропонується сучасний приватний будинок преміум-класу у самому центрі Ірпеня (Київська область, правий берег) ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, безпеку та автономність.
Основні характеристики:
-Площа ділянки: 14 соток (кутова, 2 заїзди)
-Будинок: 2 поверхи + горище
-Висота стелі: 3, 25 м
-Матеріал: цегла + утеплення
-Дах утеплений (15 см)
-Вікна: двокамерні, шумоізоляційні.
Повна автономні...
85 000 $
630 $/м²
Ніжинська вул., 3
135 / 45 / 30 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус серед двох парків у приватному секторі.
Поруч школа, дитячий садок, кафе, ресторани та магазини.
Площа 90 м2 плюс 45 м2 мансарда.
Кухня 34 м2.
Два санвузли.
Чотири кімнати.
Мансарда 45 м2 утеплена з врізаними вікнами.
Ціна 90000 доларів.
Комунікації
Газ, котел оплачений.
Каналізація міська.
Вода центральна.
Електрика 7 кВт.
63 000 $
926 $/м²
Університетська вул., 1л
2 кімнати
68 / 32 / 21 м²
поверх 7 з 14
2022 рік побудови
сьогодні
98 000 $
2 263 $/м²
Університетська вул., 3/4
2 кімнати
43.3 / 23 / 9 м²
поверх 10 з 16
2024 рік побудови
сьогодні
Квартира від власника. Тільки завершен ремонт та комплектація. Все нове,ніхто не мешкав,в оренду не здавалась. Всі ремонтні та інженерні роботи проводились дуже якісно професійними спеціалістами.Якісні меблі та техніка, кухня мдф фасади та фурнітура італійські.

69 999 $
824 $/м²
Авіаконструктора Антонова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
85 / 40 / 24 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Ціна двокімнатної квартири - залишився один!
Школа і садочок - в пʼяти хвилинах пішки.
Міськрада - рукою подати.
АТБ і Фора - відразу за садочком.
Телефонуйте!
Такої ціни вже більше не буде

129 500 $
1 774 $/м²
Університетська вул., 3/9
2 кімнати
73 / 27.6 / 26 м²
поверх 15 з 17
2019 рік побудови
6 днів тому
Продам 2 кімнатну квартиру в ммісті Ірпінь в центрі
Бучанський район
Правий берег
вул Університетська 3/9
БЕЗ КОМІСІЇ
Продається стильна 2-кімнатна квартира з ремонтом в елітному ЖК Сіті парк
Переваги житлового комплексу:
️ Закрита територія з дитячими майданчиками, фонтанами та зоною для відпочинку.
️ Цілодобова охорона, консьєрж-сервіс.
️ Підземний паркінг.
️ Потужний генератор, що забезпечує безперебійну роботу ліфтів та спільних зон під час відключень світла.
️ Окрема зона відпочинку на першому поверсі з диваном – комфорт навіть за умов тимчасових перебоїв електропостачання.
Про квартиру:
Простора кухня-вітальня з якісними меблями та технікою.
Дві окремі спальні – ідеальний варіант для...

58 000 $
1 468 $/м²
Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/14
1 кімната
39.5 / 15.2 / 15.3 м²
поверх 6 з 10
2024 рік побудови
вчора
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Синергія Сіті», м. Ірпінь.
Площа — 39.5 м², зручний середній поверх (6-й).
Продумане планування: окрема спальня та простора кухня-вітальня (15.3 м²).
Є балкон, вид на набережну.
На території — магазини, кав’ярні, спортзал, поруч будується школа.
У пішій доступності — набережна річки Ірпінь та ліс.
Велика кількість паркомісць.
215 000 $
1 727 $/м²
Дем'яна Попова вул., 26-В
3 кімнати
124.5 / 47.9 / 31.5 м²
поверх 3 з 11
2017 рік побудови
вчора
Продається простора 4-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом та якісним наповненням
Площа 125 м² + 5.1 м² Кладова на - 1 поверсі біля ліфта - дуже зручно для зберігання речей, велосипедів чи дитячих візочків.
- 3 окремі ізольовані спальні
- Велика окрема гардеробна кімната
- 2 повноцінні ванні кімнати
- Пральна кімната (технічне приміщення)
Локація
3-й поверх.
Будинок розташований у центральній частині міста: поруч школи, магазини, транспорт, зелені зони все, що потрібно для комфортного життя.
Переваги, які виділяють цю квартиру серед інших
«Сучасний, стильний та якісний ремонт, виконаний для себе, з використанням дорогих матеріалів та продуманих рішень.
Підлога: французька кле...

90 000 $
865 $/м²
Висока вул.
104 / 45.2 / 24 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
Ірпінь
Сучасний комплекс у тихій зеленій локації поруч із парком. Закрита територія, всього 10 таунхаусів і 1 окремий будинок — камерний формат для комфортного життя без зайвого шуму.
Кожен будинок має власну земельну ділянку з чітким розмежуванням. Передбачено місця для двох авто та просторий задній двір — ідеально для відпочинку або зони барбекю.
Типи таунхаусів:
▪️ “Четвірка”
Площа — 97 м²
Ціна — від 88 000 $
Є варіант із власним укриттям (~
Площа — від 104 м²
Ціна — від 90 000 $
Окремий варіант — 93 000 $ із зовнішньою кладовою
Будівництво та матеріали:
Монолітно-стрічковий фундамент
Стіни — 25 см (між секціями — 38 см)
Утеплення фасаду — 100 мм
Утеплення стелі — 200 мм (базальтова вата...
Всі новобудови