900 000 $
15 000  $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
60 сот
3 дні тому
3 міс. тому
13 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Престижна локація серед соснового лісу, поруч із сучасною забудовою

Продається земельна ділянка загальною площею 60 соток, яка складається з 6 окремих ділянок по 10 соток. Розташовані у другій лінії за таунхаусами, що забезпечує тишу, приватність і водночас зручний доступ.

Характеристики:

- Загальна площа — 60 соток
- Поділено на 6 ділянок по 10 соток
- Є можливість підключення всіх комунікацій
- Поруч зупинка громадського транспорту
- Зручний та швидкий виїзд до Києва
- До центру міста — 7 хвилин пішки
- Престижна лісова місцевість

Додатково:
Є можливість докупити фасадну ділянку 5 соток — ідеально під комерцію.

Ідеальний варіант під:

- Ресторан
- Котеджне містечко
- Таунхауси
- Приватну резиденцію
- Інвестицію

-Ціна — 15 000 $ / сотка

Деталі та перегляд — телефонуйте зараз. Таких ділянок майже не залишилось!
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 60 соток. Призначення ділянки - Під забудову. Без комісії
Метраж
Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 77
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 8218
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Ірпінь, Авіаконструктора Антонова вул.
Кадастровий номер 3210900000:01:155:****
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?