27 984 грн/міс
660  грн/м²
приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
42.4 м²
1 міс. тому
2 міс. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Здається в оренду комерційне приміщення площею 42,4 м² у ЖК Синергія Сіті. Локація жива й обжита, з постійним пішохідним трафіком мешканців комплексу.

Головна перевага — великі панорамні вітрини, які наповнюють простір світлом і забезпечують відмінну видимість для вашого бізнесу.

Оренда: 27 984 грн/міс
660 грн/м²
Площа: 42,4 м²

Чудовий варіант для бізнесу, який хоче бути помітним і працювати в сучасному житловому комплексі. Телефонуйте
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 9 поверхів. Приміщення вільного планування. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, вхід у будинок на рівні землі. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
8
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 59
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 19140
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.