9 550 грн/міс
478  грн/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
20 м²
2019 рік побудови
3 тиж. тому
1 міс. тому
17 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Здається в оренду компактне приміщення у ЖК Синергія 3+ на вул. Григорія Сковороди.

Площа — 19,1 м². Невеликий, але дуже практичний формат для бізнесу: ідеально підійде під кав’ярню “to go”, студію, кабінет, майстерню або офіс.

Приміщення розташоване на першому поверсі, світле та зручне для роботи.

Комплекс великий і заселений, поруч працює комерція, є стабільний потік мешканців — ваші клієнти вже тут.

Площа — 19,1 м²
Орендна ставка — 500 грн/м²
Вартість — 9 550 грн/місяць

Один із найдоступніших варіантів для старту бізнесу в Ірпені.

Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 9 поверхів. Будинок побудований в 2019 році. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
8
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 49
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 19495
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.