10 000 грн/міс
637  грн/м²
Комісія 50%
торгівельне приміщення, виробниче приміщення
15.7 м²
сьогодні
сьогодні
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Оренда комерційного приміщення в ЖК “Ірпінь Сіті”

Пропонується в оренду комерційне приміщення площею 15,7 м² у сучасному житловому комплексі “Ірпінь Сіті”.

Розташування на 1 поверсі забезпечує хорошу доступність для клієнтів та зручність для ведення бізнесу.

Переваги приміщення:
⚡ 8 кВт електроенергії
заведені вода та каналізація
частково виконаний ремонт, що дозволяє швидше адаптувати простір під свій формат діяльності

Приміщення чудово підійде для:
☕ кав’ярні to go
студії краси
невеликого магазину
сервісного пункту
офісу

ЖК активно розвивається та має сформований потік мешканців, що створює хороші можливості для старту або розвитку бізнесу.

Вартість оренди — 10 000 грн/міс

Телефонуйте — деталі та перегляд у зручний час
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Виробниче приміщення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 10 поверхів. У приміщенні 1 кімната. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Комісія за послуги 50 %
Квартал
Верифікований профіль
1
Місяць досвіду
2
Тижні на сайті
Активних оголошень 49
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 11826
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом