Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Ірпені
117 оголошень
- найбільша площа
117 оголошень
- найбільша площа

57 499 $
1 643 $/м²
Троїцька вул. (Пролетарська), 15
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
1 кімната
35 / 10 / 16 м²
поверх 2 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 1-к квартиру з ПОЧАТКОВИМ РЕМОНТОМ в центрі м. Ірпінь
У продажу однокімнатна квартира 35,2м2, дуже функціональне сучасне планування: коридор – 4,5м2, ванна кімната – 4м2, кухня-студія – 16м2, спальня – 10м2.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- цементна штукатурка стін у ванній кімнаті під укладку керамічної плитки;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
- двоконтурний газовий котел;
- розводка сантехніки та труб опалення по точкам, металеві радіатори, інсталяція;
- лічильники газ, вода, електроенергія.
Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі 5-ти поверхового...

49 500 $
1 338 $/м²
Олени Теліги вул. (Лермонтова), 6-Д
1 кімната
37 / 21 / 8 м²
поверх 4 з 5
2011 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу світла та затишна однокімнатна квартира.
Частково з меблями
Тепла підлога у санвузлі, кухні та коридорі.
Зручне розташування серед сосен та дубів!
В пішій доступності Центральний Парк, парк "Незнайка", зупинки транспорту, магазини.
Район відомий своєю чистотою та великою кількістю зелених насаджень.
Дешевше Купити, Ніж Знімати!
Ідеальна Інвестиція в Комфортне та Затишне Життя!
Власна квартира кращий варіант, що дозволить вам зекономити та стати власником свого житла.
Не упустіть Шанс стати Власником Цієї Чарівної квартири! Запрошуємо на огляд та консультацію!
Дзвоніть! Домовимось на прпегляд!

69 500 $
1 655 $/м²
Виговського вул. (Суворова), 2-Д/5
1 кімната
42 / 15 / 15 м²
поверх 16 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з Новим дизайнерським ремонтом в найкращому районі Ірпеня!!
Квартира загальною площею-42 м2, окремою спальнею та неймовірним краєвидом на ліс.
Ремонт робили для себе, використані якісні матеріали.
У ванній кімнаті — тепла підлога.
Ідеально для життя або під інвестицію.
Будинок сучасний. Зупинки маршруток поряд, до станції метро «Академмістечко».
Аптека, поліклініка, магазини, кавʼярні, все що вам може знадобиться, все поруч.
Телефонуй, я залюбки проведу перегляд!

63 000 $
1 400 $/м²
Соборна вул., (Будинок 2)
1 кімната
45 / 16 / 21 м²
поверх 4 з 14
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира з панорамними вікнами та гарним видом на місто. Будинок заселений, закрита територія, якісні під’їзди, консьєрж-сервіс.
Ідеовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Поруч центр міста, магазини, кавʼярні, парк, зручний виїзд до Києва.
Програми обговорюються.
Квартира продається БЕЗ КОМІСІЇ для покупця.Перегляд можливий у зручний для вас час.Телефонуйте або пишіть у приватні повідомлення.

69 500 $
1 819 $/м²
Григорія Сковороди вул., 21
1 кімната
38 / 18 / 9 м²
поверх 1 з 10
2019 рік побудови
сьогодні
Квартира, яка точно варта вашої уваги.
ЖК Фортуна. 1к квартира, з можливістю зробити євро двушку або гардеробну.
Квартира на 1 поверсі, високий. Територія цілодобово охороняється. Повністю закрита територія.
Індивідуальне опалення. Інтернет.
З побутовою технікою.
Загальна площа: 38.2 кв.м. Житлова площа становить 17.5 кв.м. Площа кухні 9.3 кв.м. З суміжним санвузлом. З дизайнерським ремонтом. З балконом-лоджією. Є підігрів підлоги.
Державні програми - ТАК
У квартирі є все необхідне, телефонуйте!
Вікторія
[телефон приховано]

63 000 $
926 $/м²
Університетська вул., 1л
2 кімнати
68 / 32 / 21 м²
поверх 7 з 14
2022 рік побудови
сьогодні

39 990 $
1 250 $/м²
Мечникова вул., 68к4
БЕЗ КОМІСІЇ
Державний податковий університет
1 кімната
32 / 16 / 8 м²
поверх 3 з 4
2012 рік побудови
2 дні тому
Працюємо без комісії для покупця.
Продаж стильної 1к квартири, яка завдяки вдалому плануванню фактично двушкою
Окремо відділена спальня, загальна площа — 32м².
3 поверх із 4.
Цегляний будинок.
Індивідуальне газове опалення.
Тихий та зручний район, поруч магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
До Києва близько 15 хвилин.
Хороший варіант як для життя, так і під оренду.
Купівля нерухомості без комісії та додаткових витрат — звертайтесь.

58 500 $
1 300 $/м²
Університетська вул., 3/15
1 кімната
45 / 20 / 20 м²
поверх 12 з 17
2022 рік побудови
сьогодні
Продається велика та дуже вдало спланована 1-кімнатна квартира в ЖК Сіті Парк 2 у найпопулярнішому районі Ірпеня - Центральний Парк.
Квартира має площу 44,8 м² та таке планування, що її легко можна переробити у сучасну 2-кімнатну квартиру. Ідеальний варіант для тих, хто хоче більше простору, комфортне життя або вигідну інвестицію.
12 поверх із 17
Новий цегляний будинок 2022 року
Велика кухня-вітальня
Гарний вид з вікон
Стан після забудовника - можливість зробити ремонт повністю під себе
✔️ Підходить під всі державні програми
✔️ єОселя до 10 років
✔️ Іпотека / безготівковий розрахунок
✔️ Документи готові до продажу
✔️ Без комісії для покупця
Одна з найкращих локацій в Ірпені. Поруч Центра...
Шукайте житло в Ірпені за 70000 доларів ($) за фільтрами

66 000 $
1 737 $/м²
Університетська вул., 2/1 к3
1 кімната
38 / 17 / 12 м²
поверх 2 з 12
2019 рік побудови
3 дні тому
Продаж однокімнатної квартири навпроти Центрального парку в ЖК «Київський». Одна з найкращих і найзатребуваніших локацій міста.
Загальна площа - 38,0 м².
Квартира розташована на 2-му поверсі 12-поверхового будинку. Вікна виходять у затишний двір комплексу.
Планування продумане та функціональне:
- Кухня з виходом на балкон-лоджію, повністю укомплектована меблями та технікою (холодильник, духова шафа, варильна поверхня, чайник).
- Кімната зонована на дві частини, усі меблі залишаються.
- Санвузол обладнаний ванною, інсталяцією та пральною машиною.
- У коридорі встановлена містка шафа.
Комунікації:
Власна газова котельня на даху будинку, електропостачання, водопостачання та каналізація.
Як...

58 000 $
1 871 $/м²
Літературна вул. (Чехова), 27
1 кімната
31 / 15 / 10 м²
поверх 9 з 10
2021 рік побудови
3 дні тому
Ірпінь, локація Центральний парк
ЖК Чехов парк
Квартира студія з ремонтом, меблями та технікою
Поверх - 9/10
Площа - 31 м2
Вартість - 58000 $
Оформлення 12% + послуги нотаріусу( детально прорахую)
- 50/50 з продавцем!
Можливий продаж під держ програмки чи сертифікат.
#єОселя
# ваучер
# Сертифікат
# постанова

54 500 $
1 652 $/м²
Українська вул., 83-Б, к. 10-11
1 кімната
33 / 16 / 7 м²
поверх 13 з 16
2017 рік побудови
сьогодні
Супер ціна! Терміновий продаж Престижний Версаль Парк
Красивенний житловий комплекс в центрі Ірпеня!
Майже ідеальна видова однушка!
Чудовий варіант для власного житла!
Ліквідна пропозиція для оренди!
Розкішна територія з вишуканим ландшафтним дизайном, стильним оформленням, спортивними, ігровими майданчиками, фонтаном, гойдалками, альтанками, затишними куточками спокійного відпочинку.
Цегляний будинок 2013 року.
Два ліфти, красиве просторе парадне.
Індивідуальне газове опалення - двоконтурний котел.
Гарна комплектація:
вбудована кухня, газова поверхня, духовка,
витяжка, холодильник,
дуже містка шафа-купе,
розкладний диван,
телевізор,
кондиціонер.
Все залишається!
Тепла підлога в...

55 000 $
1 667 $/м²
Миколи Руденка вул. (Руденка), 21-Б
1 кімната
33 / 12 / 12 м²
поверх 4 з 4
2012 рік побудови
сьогодні
Продається дуже світла та комфортна 1-кімнатна квартира в хорошому районі Ірпеня біля паспортного столу. Квартира повністю готова для життя - з меблями та технікою, тому можна одразу заїжджати без зайвих витрат.
Всередині сучасний ремонт, окрема кімната та простора кухня. Завдяки вікнам на південний захід у квартирі багато природного світла, а з вікон відкривається гарний вид на ліс і вечірні заходи сонця.
Будинок цегляний та теплий, всі комунікації підключені, люди давно живуть. Індивідуальне газове опалення - встановлений двоконтурний котел, що дуже зручно та економно.
Квартира знаходиться на 4 поверсі, але зверху є технічний поверх, який при бажанні можна використовувати як додатковий...

49 000 $
1 750 $/м²
Соборна вул., (Будинок 33)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Молодість
1 кімната
28 / 18 / 8 м²
поверх 2 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!
Продаж однокімнатної квартири в новому сучасному ЖК «Молодість» вмісті Ірпінь. Квартира загальною площею 27,7 м2 розташована на комфортному 2 поверсі 5 поверхового будинку. Квартира зякісним сучасним ремонтом, раціонально і ергономічно правильно спланована: Зона відпочинку, спальна зона, зона кухні, велика зона для зберігання речей. Санвузол з ванною пральною машинкою та теплою підлогою. Електричне автономне опалення, керамічні батареї. Квартира повністю укомплектовани меблями та технікою( витяжка, варильна поверхня, духова шафа, мікрозвильова піч, кондиціонер, телевізор). ЖК "Молодість"- новий сучасний комплекс з закритою територією, прямим виходом до набережної, ма...

60 000 $
1 714 $/м²
Мечникова вул., 112, 114
1 кімната
35 / 12 / 13 м²
поверх 1 з 5
2015 рік побудови
сьогодні
Продається затишна та повністю готова до заселення 1-кімнатна квартира в одному з комфортних районів Ірпеня. Свіжий ремонт, індивідуальне газове опалення, балкон та закрита територія -ідеальний варіант для життя або під оренду.
Площа — 34,7 м²
Високий 1 поверх із 5
Цегляний теплий будинок
Закрита територія, парковка та дитячий майданчик
У квартирі зроблений новий євроремонт, після якого ніхто не проживав. Встановлена вбудована кухня та техніка:
✔️ газова варильна поверхня
✔️ духова шафа
✔️ витяжка
✔️ холодильник
✔️ пральна машина
✔️ двоконтурний газовий котел
Також є водяна тепла підлога, що робить квартиру максимально комфортною у холодний сезон.
Окремий плюс - балкон та велика кух...

70 000 $
879 $/м²
Університетська вул., 1п
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Green Side
3 кімнати
80 / 45 / 13 м²
поверх 7 з 19
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 3 - кімнатної квартири, Ірпінь, ЖК Грін Сайд, вул. Університетська 1-П.
• Загальна площа – 79,6 кв.м., житлова площа – 45,2 кв.м., кухня – 13 кв.м., коридор – 15,4 кв.м. Н – 2,70 м. Планування квартири – окремі кімнати.
• 7 поверх, 19 – поверхового будинку.
• Монолітно-каркасний будинок із заповненням керамічною цеглою та піно-блоком, утеплений мінеральною ватою,
• Встановлено пасажирські та вантажні ліфти.
• Енергетична інфраструктура – власна котельня на даху будинку, що генерує гаряче водопостачання та опалення. Аварійний дизель-генератор.
• Житловий комплекс "Грін Сайд", збудований на території з великою кількістю магазинів, ТЦ, ресторанів. Поблизу розташовані загальноосвітні школ...

49 900 $
1 919 $/м²
Соборна вул., 2-К/40
1 кімната
26 / 18 / 7 м²
поверх 2 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продам шикарну квартиру-студію в Ірпені!
Один із найрксивіших ЖК нашого міста - ЖК Молодість, вул. Соборна
Максимальна близькість до Києва.
Красива, сучасна прибудинкова територія, закритого типу. На територі великі дитячі майланчики, зони для відпочинку. Поряд набережна.
Відразу поряд зупинка транспорту до метро і по місту.
В квартирі новий, стильний ремонт. Меблі, техніка -все в наявності.

55 000 $
1 455 $/м²
Котляревського вул., (Будинок 1)
1 кімната
38 / 18 / 10 м²
поверх 2 з 4
2019 рік побудови
сьогодні
Шукаєте об’єкт, який почне приносити дохід одразу після покупки, а не через пів року ремонту і витрат?
Однокімнатна квартира 38 м² — вже підготовлений інструмент для оренди.
Повністю укомплектована меблями та технікою — без додаткових вкладень і простою.
Формат, який стабільно здається: – оптимальна площа — мінімальні витрати, максимальний попит