2 140 996 грн
57 865
грн/м²
Опис
1к квартира в новій черзі «Синергія Сіті» — 37.43 м² - варіант у 42-му будинку (нова черга). Це 3-й поверх — золота середина, де ви не залежите від ліфта, а навколо вже нова архітектура та крута інфраструктура.
Компактна, але дуже світла.
Комфорт: 3-й поверх, індивідуальне газове опалення (котел у квартирі) та сучасне укриття прямо в будинку. Тут і енергонезалежність (інвертори на воду та інтернет), і стильні лобі, і аквапарк зі школою поруч.
Вартість: 2 140 996 грн (57 200 грн/м²).
Розстрочка: Є крутий план на 3 роки (36 місяців) з першим внеском від 40%.
Хочете глянути планування чи проїхатися комплексом на гольфкарі? Наберіть мене, все організую
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Є газ. Загальний стан квартири - Без ремонту. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, двір без авто, виокремлена зона для вигулу тварин. Без комісії