3 657 000 грн
46 000  грн/м²
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Набережна ЖК Синергія Сіті
79.5 / 43 / 11 м²
поверх 10 з 10
Спец. проект
2025 рік побудови
2 дні тому
2 дні тому
6 (сьогодні 3, вчора 1)
Опис
3-кімнатна квартира в єОселю
Будинок 26, 10 поверх
79.5 м²
3 657 000 грн або 46 000 грн/м²
Гарний варіант для сім’ї, яка хоче купити простору квартиру та швидше переїхати у власне житло
У квартирі вже виконана чистова обробка — стіни підготовлені, менше витрат і часу на ремонт
Підходить під програму єОселя, а також інші державні програми
Просторе планування, багато світла та комфортний метраж для сімейного життя
Будинок у вже обжитій частині комплексу — поруч магазини, АТБ, кав’ярні, спортзал, Нова пошта та набережна
Дзвоніть — допоможемо з прорахунком єОселі та покажемо квартиру
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3 метра, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. Є 2 балкони. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, двір без авто. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
8
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 58
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 16367
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію