19 000 $
995
$/м²
Українська вул., 83Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Сквер Центральний
паркомісце
19.1 м²
2 дні тому
3 міс. тому
3 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
БЕЗ КОМІСІЇ!
Ірпінь
Центр міста
ЖК Версаль парк
Продам паркомісце в підземному паркінгу
Площа 19.1м2
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку квартиру, ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.
Ірпінь
Центр міста
ЖК Версаль парк
Продам паркомісце в підземному паркінгу
Площа 19.1м2
Деталі
Паркомісце на паркінгу. Тип паркінгу: підземний. Універсальне. Площа 19.1кв. м. Кількість машиномісць: 1. Без комісії
Історія зміни ціни
| 12.03.2026 | - 1 500 $ | 19 000 $ |
| 26.01.2026 | 20 500 $ |