Топ оголошень Кам'яної Яруги

37 000 $
544 $/м²
Студенок, 5
68 / 56 / 11 м²
2 поверхи
22 сот
3 кімнати
2 дні тому
Пропонуємо до Вашої уваги будинок для відпочинку родини.
Місце розташування дуже зручне до 15 км від міста, садівниче товариство "Студенок"
Локація сподобається кожному члену родини. Тут можна милуватися, садом, огородом, засмагати, плавати, рибалити, ввечері відпочивати перед каміном та збиратися гучним колом друзів.
Звісно будинок потребує уваги, але це надає йому переваги, що Ви облаштуєте його на свій смак.
На ділянці є колодязь.
Також на майбутнє можна доробити баню, гараж вже є.
Були великі плани для транспортування та зберігання лодки з водойми одразу на ділянку. Така можливість є, бо ділянка розташована на нижній вулиці і має свій простір у води.
Сподобалася наша пропозиція телефону...
4 500 $
225 $/м²
Садова вул., 50а
БЕЗ КОМІСІЇ
20 / 15 / 5 м²
1 поверх
12 сот
2 кімнати
5 днів тому
Кам'яна Яруга. Продам дачу без комісії (садове товариство «Орех») — 2 рівні ділянки по 6 соток. Фактично одна ділянка з будинком площею 9 соток огороджена парканом, друга ділянка — навпроти, через ґрунтову дорогу. На земельні ділянки є кадастрові номери та адреса (можна прописатися). Будинок цегляний, складається з двох кімнат, фундамент плитний (суцільний) + погріб, приблизно 4х4 м. Дах не протікає, є горище, на ділянці старий сад із фруктовими деревами. Світло є, наявна поштова адреса, можна прописатися. Усі ділянки з документами. Поруч зупинка маршрутки, ставок, джерело. Хороший під'їзд до ділянки: асфальт і трохи ґрунтової дороги. Ціна вказана за обидві ділянки. Оренда не цікавить, тільк...
14 000 $
233 $/м²
Польова вул., 14
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
60 / 33 / 7 м²
1 поверх
35 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Продам будинок у Кам’яній Ярузі, всього 20 хвилин від метро «Індустріальна», м. Харків
РОЗГЛЯДАЄМО СЕРТИФІКАТИ!
Пропонується до продажу затишний житловий будинок загальною площею 60 м² з окремою літньою кухнею, перебудованою у повноцінний житловий будинок площею 46 м².
Будинок розташований у центрі Кам’яної Яруги — тихого, зеленого та зручного для життя селища, всього у 20 хвилинах на авто від метро «Індустріальна».
Це чудовий варіант для великої родини — адже в обох будинках можна жити окремо, і комфортно розмістяться навіть дві сім’ї.
🔑 Характеристики будинків та ділянки:
• 🏠 Основний будинок (60 м²):
• 2 кімнати
• кухня
• коридор
• 2 комори
• веранда
• 🏡 Другий будинок (46 м²):...
Всі котеджні містечка