Топ оголошень Кам'янополю

55 000 $
868 $/м²
Старе Село
Відеотур
63 / 53 / 10 м²
1 поверх
9 сот
3 кімнати
вчора
Будинок з комунікаціями та господарськими спорудами — Кам’янопіль
Продається будинок у Кам’янополі, Львівська область.
- 3 кімнати, площа 63.4 м²
- Ділянка 9 соток
- Є світло, вода, газ
- Господарські споруди: гараж зі світлом та ямою, сарай, стайня, велика господарська будівля, погріб, колодязь
- Металеві ворота та огорожа
Будинок без ремонту, але з міцним фундаментом і комунікаціями — чудова база для реконструкції чи нового будівництва.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
55 000 $
206 $/м²
Помаранчевої революції, 5
БЕЗ КОМІСІЇ
267 / 141 / 68 м²
1 поверх
11 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Продається триповерховий будинок із білої цегли, розташований на асфальтованій та обжитій вулиці Помаранчевої революції в селі Кам’янопіль, неподалік від Підбірців. Загальна площа будинку становить 267 м², а площа земельної ділянки — 11,66 соток.
Основні характеристики:
•Конструкція: триповерхова будівля з білої цегли з залізобетонними перекриттями, що забезпечує міцність та довговічність конструкції.
•Планування: вільне планування, що дозволяє майбутнім власникам облаштувати простір відповідно до власних потреб та уподобань.
•Гараж: великий гараж з можливістю добудови додаткового приміщення над ним, що може бути використано як майстерня, офіс або додаткова житлова площа.
•Комунікації: усі н...
Всі котеджні містечка