Фільтри
Продаж квартир в Кам'янському (Дніпродзержинську) (Кам'янський район, Дніпропетровська область)
33 оголошення
- найбільша площа
33 оголошення
- найбільша площа
18 999 $
284 $/м²
Костельна вул., 4
3 кімнати
67 / 42 / 7 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
✅️ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ, РАЙОН КОСТЕЛА✅️
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира загальною площею 67 кв. м на 3 поверсі 3-поверхового будинку по вул. Костельній (колишня Р. Люксембург).
🏙ПРО КВАРТИРУ:
· Планування: Зроблено перепланування, кімнати ізольовані.
· Стан: Потребує ремонту (оцініть за фото). Але квартира дуже тепла!
· Ремонт: Частково замінено електропроводку, всюди замінено труби опалення на металопластикові.
· Вікна: Металопластикові.
· Опалення: Центральне, встановлено нові радіатори.
· Комунікації: Встановлено лічильники на воду та світло. Є бойлер.
· Покриття: У кімнатах — дерев'яна підлога, на кухні — стяжка.
С/в суміщений. Встановлено водонагрівач.
✅ ОСОБЛИВА...
14 800 $
274 $/м²
Василя Стуса просп., 14
3 кімнати
54 / 34 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
🔥 ПРОДАЖ 3-кімнатної квартири (р-н Черемушки) о-р ЦНАП 🗝
Шукаєте квартиру під свій смак? Це чудовий варіант 👇
🏡 3-кімнатна квартира
📍 Центральний проспект Черемушок
✔️ Не кутова
✔️ Є балкон
✔️ Під ваш індивідуальний ремонт
✔️ Централізоване опалення
✨ Локація — один із головних плюсів:
спокійний район, поруч школи, банки, магазини, ЦНАП та зручна транспортна розв’язка.
💬 Готові до діалогу — пропонуйте свою ціну! Кожну пропозицію розглядаємо індивідуально.
📌 Також допоможемо продати або здати вашу нерухомість:
юридичний супровід + пошук покупців — БЕЗКОШТОВНО
💰 Ціна: 15 000 $ + комісія агентства
📞 098 335 6371 — Наталія Рієлтор Кам'янське
Придбати квартиру в Кам'янському (Дніпродзержинську) (Кам'янський район, Дніпропетровська область)
9 000 $
200 $/м²
Колеусівська вул., 26
2 кімнати
45 / 28 / 7 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
🔥 НАЙКРАЩА ЦІНА ЗА 2-К КВАРТИРУ З ОКРЕМИМИ КІМНАТАМИ!
Шукаєте бюджетне житло в Кам'янському, де все важливе вже зроблено? Ця пропозиція для вас!
📍 Локація: вул. Колеусівська (район лікарні №4).
🏢 Поверх: 2/4 — ідеальний варіант, жодної залежності від ліфта.
📐 Площа: 45 кв. м, кімнати ОКРЕМІ.
Що вам НЕ доведеться робити:
✅ Міняти вікна — стоять якісні МПВ.
✅ Штробити стіни — проводка та труби вже замінені.
✅ Переживати за безпеку — встановлені якісні металеві двері.
✅ Робити санвузол — він уже в сучасному кахлі.
Бонус: У квартирі облаштована окрема гардеробна — забудьте про громіздкі шафи!
🏙 Інфраструктура: Поруч садок, супермаркет «Лукошко», зупинки маршруток (6, 22-Б) та трамваїв (3, 4).
💰...
16 444 $
374 $/м²
Дениса Рохтіна вул., 10
2 кімнати
44 / 30 / 6 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
🏠 Затишна 2-кімнатна квартира в Кам'янському — під ваш ідеальний ремонт!
Шукаєте житло, яке можна облаштувати повністю під себе? Або розглядаєте варіант для комерції? Ця пропозиція саме для вас!
📍 Адреса: м. Кам'янське, вул. Дениса Рохтіна (колишня 9 Травня).
🏢 Характеристики:
Площа: 42 кв. м.
Поверх: 1-й (високий!) у 5-поверховому цегляному будинку.
Планування: кімнати суміжні, квартира не кутова.
🛠 Що вже зроблено:
Вам не потрібно турбуватися про «чорнові» роботи! У квартирі проведено заміну всіх ключових комунікацій:
Нова електропроводка.
Сучасні труби водопостачання та каналізації.
Встановлені якісні металопластикові вікна.
Лічильники на все: газ, вода, світло (день/ніч) — суттєва економ...
17 999 $
409 $/м²
Михайла Грушевського вул., 8
2 кімнати
44 / 30 / 6 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
🔥 ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири | Черемушки 🏡
Пропонуємо 2-кімнатну квартиру на 3-му поверсі 5-поверхового будинку по вул. Грушевського (Димитрова).
✨ Основні переваги:
✔️ Газове автономне опалення
✔️ Житловий стан
✔️ Броньовані вхідні двері
✔️ Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію
Особливість квартири — її планування дає чудову можливість зробити сучасну квартиру-студію 🏙
Це чудовий варіант для тих, хто хоче створити стильний простір під себе та максимально ефективно використати кожен метр.
📍 Зручне розташування
Район готелю «Зоря»
Поруч усе необхідне для комфортного життя:
🏫 школи та дитячий садок
🛒 супермаркет
🚌 зупинки транспорту
💬 Приходьте на перегляд, оцінюйте особ...

8 000 $
223 $/м²
Дунайська вул., 43
БЕЗ КОМІСІЇ
Палац культури "Хімік"
1 кімната
36 / 19 / 8 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
🏢Продам 1-кімнатну квартиру в м. Кам'янське, вулиця Дунайська, 43.
📐Загальна площа: 35.80 м².
Кухня 7.50 м².
Поверх 8/9.
😴Розташована в тихому районі.
😉Квартира під Ваш індивідуальний ремонт⚒️.
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.
На відстані 1.2 км знаходиться "Бамівське водосховище"🏄🚣🏊🤽, прекрасне місце для відпочинку з родиною. Є чим зайнятися і батькам, і дітям.
☎️☎️☎️Телефонуйте! Ключі.
Показ за попередньою домовленістю.📞
Інфраструктура:
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.

11 999 $
395 $/м²
Євгена Мельнікова вул., 24
єВідновлення
Відеотур
1 кімната
30 / 15 / 7 м²
поверх 5 з 5
вчора
Продам квартиру в чудовому районі. 5-й поверх, дах у порядку (був ремонт).
Стан: під ремонт, що дозволяє не переплачувати за чужі смаки.
Плюси: нові вікна та балкон, є бойлер, квартира не кутова, централізоване опалення, у коридорі є зручна кладова.
Локація: поруч усе необхідне — транспорт, магазини, басейн та зал.
Сусіди: тихі та спокійні.
Повний пакет документів, швидкий вихід на угоду.

16 000 $
390 $/м²
Євгена Мельнікова вул., 14
єВідновлення
2 кімнати
41 / 27 / 6 м²
поверх 1 з 5
вчора
Продаж 2-кімнатної квартири у місті Кам’янське, по вулиці Алтайській.
Квартира розташована на 1 поверсі 5-поверхового панельного будинку. Зручне місце розташування — поруч магазини, зупинки транспорту та вся необхідна інфраструктура, у пішій доступності 5–7 хвилин.
Оселя потребує ремонту, що стане чудовою можливістю реалізувати власні дизайнерські ідеї та облаштувати простір повністю під себе. Квартира тривалий час була без проживання, тому потребує оновлення: виконання стяжки підлоги, заміни сантехніки та загального ремонту.
Вже встановлено:
• металопластикові вікна з ґратами
• лічильник електроенергії «день/ніч»
Квартира без зареєстрованих осіб, документи готові до продажу.
Чудовий ва...
Шукайте нерухомість в Кам'янському (Дніпродзержинську) (Кам'янський район, Дніпропетровська область) за фільтрами
15 000 $
333 $/м²
Нікопольська вул., 30
БЕЗ КОМІСІЇ
Палац культури "Хімік"
2 кімнати
45 / 28 / 7 м²
поверх 5 з 5
4 дні тому
Продається двокімнатна квартира для реалізації ваших дизайнерських ідей!
Головне ми вже зробили! Автономне газове опалення, лічильники на газ та воду, кондиціонер та металопластикові вікна. Залишається перетворити цю квартиру на дім своєї мрії, враховуючи свої бажання та потреби своєї родини!
Квартира розташована на зручному верхньому поверсі, ніхто не буде шуміти над головою, та не затопить. кімнати дивляться на схід сонця та на захід,вдень сонце не пече в ваші вікна.
Загальна площа становить 45 м². Це чудова можливість створити простір, який ідеально відповідатиме вашому стилю життя. Меблі та техніку залишимо за вимогою.
Стан квартири:
Потребує ремонту одна кімната ,кухня та роздільний...

16 000 $
363 $/м²
Ярослава Мудрого вул., 3
2 кімнати
44 / 29 / 6 м²
поверх 4 з 5
4 дні тому
Продам 2 кімнатну квартиру під ремонт. Селище Будівельників (р-н Вокзалів). Знаходиться квартира на 3 поверсі 5 поверхового будинку. Не кутова.
Виконані якісні 'брудні' роботи: вирівняна підлога та стіни. Поміняна повністю проводка. Вікна замінені на металопластикові. Труби пластикові. Санвузол в кахелі. Нові міжкімнатні двері. Положена підлога у коридорі.
У наявності лічильники.
Опалення в квартирі Централізоване.
Борги входять у вартість квартири.
Новим власникам залишаються будівельні матеріали.
Основа у квартирі закладена, Вам залишилось тільки втілити у ній Ваші ідеї по дизайну.
Телефонуйте та гайда на перегляд!
З повагою Вашагент з нерухомості Куксова Марина
Агенція Нерухомості...

16 999 $
569 $/м²
Васильєвська вул., 111
1 кімната
30 / 20 / 4 м²
поверх 4 з 5
5 днів тому
Продам однокімнатну квартиру за адресою:
вул. Василівська, 111.
Загальна площа квартири — 29,9 кв. м, 4-й поверх.
Квартира із сучасним якісним ремонтом, робили для себе, не заощаджуючи на матеріалах. Стан — заходь і живи, встановлені якісні металеві вхідні двері.
Повністю замінено електропроводку, встановлено всі нові вимикачі та розетки.
Є економний лічильник електроенергії день/ніч.
Опалення централізоване, встановлено біметалеві батареї.
Усі труби пластикові, додатково встановлено бак для гарячої води.
Стелі натяжні.
Підлоги залиті та вирівняні, укладено якісний лінолеум.
Усі вікна металопластикові, подвійний склопакет.
Балкон засклений.
Виведено розводки під кондиціонер і телевізори....

15 999 $
340 $/м²
Тараса Шевченка просп., 55
2 кімнати
47 / 32 / 6 м²
поверх 5 з 5
5 днів тому
Продам затишну 2-кімнатну квартиру в центрі міста (вул. Тараса Шевченка, район Спортивної)
Простора та світла 2-кімнатна квартира на 5 поверсі 5-поверхового будинку.
Квартира в житловому стані — можна заїхати та жити, або зробити ремонт під себе.
- Встановлені пластикові вікна та нові труби
- Газова колонка — гаряча вода є завжди
- Санвузол роздільний — зручно для сім'ї
- Всі лічильники: газ, вода, електроенергія та опалення — контроль за витратами
- Без боргів — документи в порядку
- Чистий під’їзд, домофон для безпеки
Ідеальне розташування в центрі міста — поруч уся необхідна інфраструктура:
магазини, аптеки, школа, дитсадок, зупинки транспорту, парк та місця для прогулянок.
Чудовий ва...

13 000 $
433 $/м²
Юліана Ступака проїзд, 6
1 кімната
30 / 15 / 7 м²
поверх 4 з 5
6 днів тому
У продажу однокімнатна квартира в затишному районі міста. Юліана Ступака 6.
Зручне розташування будинку, поруч є: школа, дитячий садок, зупинка транспорта, АТБ та безліч інших магазинів.
Розарій, стадіон, ДК Хімік, дитячий майданчик - все необхідне для комфортного проживання.
Квартира в гарному житловому стані, встановлено електро-опалення, пластикові вікна, ванна в кахелі.
Цікава та вигідна пропозиція у місті Кам'янське.
За більш детальною інформацією, телефонуйте.

13 500 $
218 $/м²
Дунайська вул., 43
єВідновлення
3 кімнати
62 / 45 / 7 м²
поверх 9 з 9
2005 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж трикімнатної квартири.
Унікальна пропозиція щодо купівлі трикімнатної квартири за однією з найнижчих цін на ринку. Квартира розташована у спальному районі Кам'янського, поруч є вся інфраструктура: школи, садочки, безліч різноманітних магазинів. Якщо когось цікавить ця пропозиція, поспішайте — ціна дуже низька, а попит дуже великий.
16 000 $
376 $/м²
Квітів вул., 1
єВідновлення
2 кімнати
43 / 27 / 7 м²
поверх 1 з 3
1 тиж. тому
Продається 2-кімнатна квартира в цегляному будинку
м.Камʼянське
Дніпропетровська обл.
Дніпробуд
Світла, тепла та затишна квартира у тихому районі міста — чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції.
1 поверх
Загальна площа — 42,6 м²
Кухня — 6,6 м²
Централізоване опалення
У квартирі:
✔ Частково виконаний косметичний ремонт (кухня, коридор, санвузол)
✔ Встановлені якісні двокамерні металопластикові вікна (2023 рік)
✔ Замінені труби
✔ Чавунні промиті батареї на 11 та 16 секцій — взимку дуже тепло
✔ Робоча газова колонка — гаряча вода є завжди
✔ Ванна кімната в кафелі
✔ Натуральний дерев’яний паркет
✔ Встановлені лічильники на все
✔ Є місткий льох у спальні — ідеаль...

20 000 $
204 $/м²
Дунайська вул., 41А
4 кімнати
98 / 69 / 11 м²
поверх 12 з 14
1 тиж. тому
У продажі велика 4х кімнатна квартира у тихому районі міста Кам'янське.
Переваги:
- Дві лоджиї по 6 метрів.
- Дві кладові;
- Велика кухня -11м2.
- Два робочих ліфта;
- Автономне електроопалення;
- Поряд з домом гараж(ціна 4000$).
Інфраструктура:
Поряд гарна інфраструктура дитячий садок, дві школи, супермаркет, базарчик, аптека, перукарня, пошта, банк, Зупинка трамваю та маршруток.

14 000 $
359 $/м²
Івана Мазепи просп. (Дружби Народів), 39
1 кімната
39 / 15 / 7 м²
поверх 8 з 10
2 тиж. тому
Продам 1-кімнатну квартиру в чудовому районі Лівого берега, 3 мікрорайон.
Квартира розташована на 8-му поверсі 10-поверхового цегляного будинку.
Потребує ремонту, що дає можливість облаштувати житло на власний смак.
Встановлено частково металопластикові вікна.
Зручне розташування: у пішій доступності супермаркети, зупинки громадського транспорту, навчальні заклади. Поруч зелена зона, ліс та Голубе озеро — ідеальне місце для прогулянок та відпочинку.

14 000 $
280 $/м²