Найпопулярніші райони міста
Райони Кам'янського (Дніпродзержинська)
Топ оголошень Кам'янського (Дніпродзержинська)
22 999 $
397 $/м²
Пшенична
ПРЕМІУМ
єВідновлення
58 / 37 / 7.8 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається будинок на Соцмісті, вул. Пшенична. ЄВідновлення.
Будинок має 3 кімнати, ванну та туалет у будинку. Можна по сертифікату!
Опалення газове, є газова колонка.
Частково замінені вікна.
На території: • гараж
• великий двір
• господарські будівлі
Будинок під ремонт — гарний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе.
Наше агентство з повагою ставиться до військових та їхніх родин.
Для вас діє спеціальна знижка 5% на всі послуги агентства.
Доводимо до вашого відома, що до ціни об'єкту додається агентська комісія.
Ціна обговорюється,готові до розумного діалогу .
Телефонуйте для отримання додаткової інформації або узгодження часу перегляду.
[телефон приховано]
Для наших клієнті...
32 699 €
363 €/м²
Цимлянська вул.
ПРЕМІУМ
єВідновлення
90 / 64 / 10 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається затишний будинок по вулиці Цимлянська. Можна придбати по єВідновленню!
Будинок складається з чотирьох кімнат кухні та вітальні. В будинку індивідуальне опалення , піч. Будинок утеплений пінопластом , встановлені пластикові вікна.
Супер зручна локація школа , лікарня , магазин , садочок, зупинка транспорту поруч.
Звертаємо вашу увагу, що до вартості об'єкта додається агентська комісія.
Ціна обговорюється, чи готові до розумного діалогу.
ДІЄ ЗНИЖКА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ ТА ЇХ СІМЕЙ НА ПОСЛУГИ АГЕНЦІЇ.
Для наших клієнтів, оцінка нерухомості та землі для ноторіальної угоди
БЕЗКОШТОВНО!
Мирного неба та міцного здоров'я Вам та вашим близьким.
64 000 $
615 $/м²
Свободи просп., 49
єВідновлення
Кінотеатр ім. Шевченка
3 кімнати
104 / 94 / 10 м²
поверх 4 з 4
2 тиж. тому
Продаж 3 кімнатної видової квартири на центральній площі міста Камʼянське Дніпропетровської області.
Можливий продаж по СЕРТИФІКАТУ.
Купівля квартири це не просто угода це зміна шляху. В цьому будинку завжди проживають сусіди, що можуть змінити ваше мислення, карʼєру та життя.
Квартира велика, завжди можна працювати з дому і не заважати родині)
Меблі якісні з натуральних матеріалів, що залишаються новим власникам за домовленістю.
У дворі свій гараж 15000$.
Стан заїзджай та живи.
Є відеоогляд.
До вартості квартири додається комісія агентства.
АН Светоч.
25 000 €
446 €/м²
Михайла Грушевського вул., 32
3 кімнати
56 / 44 / 9 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Квартира розташована на 5 поверсі вулиця Михайла Грушевського 32.
Будинок зі справною новою покрівлею — дах повністю замінений.
У квартирі встановлене електроопалення, замінені вікна. Зроблений косметичний ремонт.У прихожій ремонт потребує завершення, що дає можливість облаштувати її на власний смак.
Частково залишаються меблі та техніка. Кімнати суміжно-роздільні. Хороший, зручний район для проживання, поруч усе необхідне.
Можливий продаж за сертифікатом «єВідновлення».
Для вас діє спеціальна знижка 5% на всі послуги агентства.
Ціна обговорюється,готов...

16 000 $
356 $/м²
Михайла Грушевського вул., 61
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
45 / 34 / 11 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Затишна частина будинку на Черемушках — усе поруч!
Продається частина будинку в топовому районі Черемушок (орієнтир — Димитровський ринок).
Ідеальне розташування: У кроковій доступності — школи, садочки, магазини, супермаркети та ринок для свіжих закупів.
Поруч лікарня, авто- та залізничний вокзали, а також зручна транспортна розв'язка.
Комфортне планування: Дві кімнати, кухня, ванна та туалет.
У будинку завжди тепло завдяки газовому опаленню, а газова колонка гарантує гарячу воду 24/7.
Стан — житловий, що дозволить вам заїхати відразу і поступово втілювати власні дизайнерські ідеї.
Бонус — невеличка ділянка для душі, де можна посадити улюблені квіти чи зелень.
Спільне затишне подвір'я з обл...
110 000 $
846 $/м²
Лесі Українки вул., 22
ПРЕМІУМ
єВідновлення
130 / 115 / 10 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Продаж двоповерхового будинку в м. Камʼянське Дніпропетровської області .
Будинок знаходиться в чудовому районі міста Романково, поруч 28 школа.
На території є навіс , заїзд, двоповерховий другий будиночок /літня кухня з лазнею.
В будинку загальною площею 130м2 є два балкони. Поміститься велика сімʼя.
Також в іншому будинку може проживати інша сімʼя, або використовувати як літню кухню з лазнею.
На першому поверсі опалення відбувається різними способами. Є тепла підлога і є камін який чудово опалює і перший поверх і другий.
Є відеоогляд.
До вартості будинку додається комісія агентства.
Будинок має дуже багато цікавинок, тому краще дивитись вживу.
Якщо зацікавив будинок, телефонуйте. АН Свет...
11 000 $
379 $/м²
Євгена Мельнікова вул., 1
1 кімната
29 / 21 / 6 м²
поверх 9 з 9
3 дні тому
Продам 1 кімнатну квартируу престижному районі.
Цегляний будинок.Гарний краєвид.9/9 поверх.Технічний поверх.
Поруч вся інфраструктура - магазини, аптеки, школа, дитсадок,
басейн, тренажерний зал, зупинки транспорта .
До центрального ринку пішки 15 хвилин.
17 000 $
354 $/м²
Відродження просп. (Аношкіна), 1
єВідновлення
Спортклуб "Енергія"
2 кімнати
48 / 36 / 6 м²
поверх 9 з 9
3 дні тому
Продам 2 кімнатну квартиру в цегляному будинку.
Дуже гарне розташування будинку-
- Бесесова, Аношкина, басейн,спорт.комплекс,
АТБ, транспорт,парк, пошта, поряд ринок, центр.
Квартира тепла, двустороня, лоджія засклена.
Окремі кімнати, просторий коридор.
Нові рвдіатори, труби , ГАЗ.Тех.поверх закритий.
Звоніть на перегляд.
29 900 $
650 $/м²
Михайла Грушевського вул., 20
єВідновлення
ТЦ "Димитровський"
2 кімнати
46 / 31 / 6 м²
поверх 5 з 5
3 дні тому
Продам 2-кімнатну квартиру, за адресою вул. Михайла Грушевського 22, біля АТБ по вулиці Димитрова район центра-черемушек
Газова автономка
Замінено всі комунікації, труби, батареї проводка.
Квартира утеплена
Капітальний ремонт даху проведено у 25 році.
Можна за сертифікатом , ваучером.
Загальна площа 46 кв.
Вся вбудована техніка залишається
Гарний і затишний район міста. У дворі є парковка для автомобілів.
Через дорогу — АТБ, Нова Пошта, поруч школа та дитячий садок.
До залізничного та автовокзалу — близько 10 хвилин.
31 000 $
342 $/м²
Наддніпрянський просп. (50 років СРСР), 9
єВідновлення
10-й м-н
5 кімнат
90.6 / 63 / 7 м²
поверх 1 з 9
1996 рік побудови
4 дні тому
Продається 5-кімнатна квартира з потенціалом під бізнес!
пр. Наддніпрянський (50 років СРСР), 9 — 10 мікрорайон, Кам'янське (лівий берег)
Площа: 90,6 м²
Поверх: 1 з 9
Квартира двостороння (вікна на дві сторони).
Можливість зробити окрему вхідну групу — великий плюс для комерційного використання (офіс, магазин, салон краси, студія, кав’ярня тощо).
Планування:
4 ізольовані кімнати + 1 прохідна
3 лоджії
Роздільний санвузол
Тамбур на дві квартири
Стан: під ремонт — можна зробити все під себе або під конкретний бізнес.
Будинок:
ОСББ
Газифікований
Чисте під’їзне та доглянутий двір
Централізоване опалення
Локація:
Надзвичайно зручне розташування! Поруч набережна, зупинки транспорту, дитячий с...

35 000 $
538 $/м²
Дунайська вул., 45
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
65 / 38 / 10 м²
поверх 6 з 9
1 тиж. тому
У продажу 3к квартира в цегляному будинку з АГО вул Дунайська
Зручний, спальний район міста з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя.
АТБ та безліч інших магазинів, школа, дитячий садок, відділення пошти, озеро, зупинка автобусів 22а та 22б, зупинка трамваю.
Квартира в надійному та теплому цегляному будинку з утепленням зовні, з Автономним Газовим Опаленням - тепло взимку та прохолода літом.
Зручне та просторе планування: три окремих кімнати, простора кухня, окремий санвузол, балкон та лоджія - достатньо місця для вашої родини.
Квартира в гарному стані, нова проводка, замінено всі комунікації, вікна пластикові, засклений балкон та лоджія - ви зможете відразу...
49 999 $
575 $/м²
Українських Соколів вул., 1-А
єВідновлення
4 кімнати
87 / 56.8 / 7.4 м²
поверх 9 з 10
3 тиж. тому
У продажу простора квартира з якісним ремонтом на лівому березі м. Кам'янське, район "лагуни", 4й мікрорайон.
Розташування дуже вдале, прям у будинку є продуктовий магазин, аптека, укрпошта, через дорогу зупинка громадського транспорту. За 200 метрів знаходиться один з кращих ліцеїв міста - Ліцей №44, з сучасним басейном і спортивною школою поруч.
У квартирі три кімнати окремі, з одної кімнати зробили вхід на кухню, тож використовується як вітальня. Є два балкони, просторий хол (10 квадратних метри!), та власна кладова у тамбурі!
Для поціновувачів якості та справжніх фахівців перелік, що зроблено у ремонт:
- тепла підлога у санвузлах, коридорі та кухні;
- датчики протікання води та систе...

8 000 $
223 $/м²
Дунайська вул., 43
БЕЗ КОМІСІЇ
Палац культури "Хімік"
1 кімната
35.8 / 18.6 / 7.58 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
🏢Продам 1-кімнатну квартиру в м. Кам'янське, вулиця Дунайська, 43.
📐Загальна площа: 35.80 м².
Кухня 7.50 м².
Поверх 8/9.
😴Розташована в тихому районі.
😉Квартира під Ваш індивідуальний ремонт⚒️.
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.
На відстані 1.2 км знаходиться "Бамівське водосховище"🏄🚣🏊🤽, прекрасне місце для відпочинку з родиною. Є чим зайнятися і батькам, і дітям.
☎️☎️☎️Телефонуйте! Ключі.
Показ за попередньою домовленістю.📞
Інфраструктура:
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.
14 800 $
274 $/м²
Василя Стуса просп., 14
3 кімнати
54 / 34 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
🔥 ПРОДАЖ 3-кімнатної квартири (р-н Черемушки) о-р ЦНАП 🗝
Шукаєте квартиру під свій смак? Це чудовий варіант 👇
🏡 3-кімнатна квартира
📍 Центральний проспект Черемушок
✔️ Не кутова
✔️ Є балкон
✔️ Під ваш індивідуальний ремонт
✔️ Централізоване опалення
✨ Локація — один із головних плюсів:
спокійний район, поруч школи, банки, магазини, ЦНАП та зручна транспортна розв’язка.
💬 Готові до діалогу — пропонуйте свою ціну! Кожну пропозицію розглядаємо індивідуально.
📌 Також допоможемо продати або здати вашу нерухомість:
юридичний супровід + пошук покупців — БЕЗКОШТОВНО
💰 Ціна: 15 000 $ + комісія агентства
📞 098 335 6371 — Наталія Рієлтор Кам'янське
24 999 $
263 $/м²
Будівельників бульв., 5
5 кімнат
95 / 50 / 8 м²
поверх 5 з 9
сьогодні
💎ПРОДАЖ 5-КІМН. КВ. ЛІВИЙ БЕРЕГ 2 МКРН 💎
🔑Пропонуємо вашій увазі чудову 5-кімнатну квартиру з унікальним плануванням на бульварі Будівельників, на 5-му поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа становить 95 м², всі кімнати роздільні, кухня розширена для більшого комфорту. Система опалення централізована, санвузол роздільний.
🔑Купівля цієї квартири — це можливість створити простір своєї мрії без додаткових витрат на чужі ідеї чи ремонт. Ваша фантазія та дизайн можуть стати основою для унікального інтер'єру, який буде по-справжньому неповторним!
📍Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч гімназія №39, дитсадок, спортивна школа «Надія», поліклініка, «Нова пошта»...
18 999 $
284 $/м²
Костельна вул., 4
3 кімнати
67 / 42 / 7 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
✅️ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ, РАЙОН КОСТЕЛА✅️
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира загальною площею 67 кв. м на 3 поверсі 3-поверхового будинку по вул. Костельній (колишня Р. Люксембург).
🏙ПРО КВАРТИРУ:
· Планування: Зроблено перепланування, кімнати ізольовані.
· Стан: Потребує ремонту (оцініть за фото). Але квартира дуже тепла!
· Ремонт: Частково замінено електропроводку, всюди замінено труби опалення на металопластикові.
· Вікна: Металопластикові.
· Опалення: Центральне, встановлено нові радіатори.
· Комунікації: Встановлено лічильники на воду та світло. Є бойлер.
· Покриття: У кімнатах — дерев'яна підлога, на кухні — стяжка.
С/в суміщений. Встановлено водонагрівач.
✅ ОСОБЛИВА...
9 000 $
200 $/м²
Колеусівська вул., 26
2 кімнати
45 / 28 / 7 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
🔥 НАЙКРАЩА ЦІНА ЗА 2-К КВАРТИРУ З ОКРЕМИМИ КІМНАТАМИ!
Шукаєте бюджетне житло в Кам'янському, де все важливе вже зроблено? Ця пропозиція для вас!
📍 Локація: вул. Колеусівська (район лікарні №4).
🏢 Поверх: 2/4 — ідеальний варіант, жодної залежності від ліфта.
📐 Площа: 45 кв. м, кімнати ОКРЕМІ.
Що вам НЕ доведеться робити:
✅ Міняти вікна — стоять якісні МПВ.
✅ Штробити стіни — проводка та труби вже замінені.
✅ Переживати за безпеку — встановлені якісні металеві двері.
✅ Робити санвузол — він уже в сучасному кахлі.
Бонус: У квартирі облаштована окрема гардеробна — забудьте про громіздкі шафи!
🏙 Інфраструктура: Поруч садок, супермаркет «Лукошко», зупинки маршруток (6, 22-Б) та трамваїв (3, 4).
💰...
16 444 $
374 $/м²
Дениса Рохтіна вул., 10
2 кімнати
44 / 30 / 6 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
🏠 Затишна 2-кімнатна квартира в Кам'янському — під ваш ідеальний ремонт!
Шукаєте житло, яке можна облаштувати повністю під себе? Або розглядаєте варіант для комерції? Ця пропозиція саме для вас!
📍 Адреса: м. Кам'янське, вул. Дениса Рохтіна (колишня 9 Травня).
🏢 Характеристики:
Площа: 42 кв. м.
Поверх: 1-й (високий!) у 5-поверховому цегляному будинку.
Планування: кімнати суміжні, квартира не кутова.
🛠 Що вже зроблено:
Вам не потрібно турбуватися про «чорнові» роботи! У квартирі проведено заміну всіх ключових комунікацій:
Нова електропроводка.
Сучасні труби водопостачання та каналізації.
Встановлені якісні металопластикові вікна.