Топ оголошень Кам'янського (Дніпродзержинська)
22 999 $
397 $/м²
Пшенична
ПРЕМІУМ
єВідновлення
58 / 37 / 7.8 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається будинок на Соцмісті, вул. Пшенична. ЄВідновлення.
Будинок має 3 кімнати, ванну та туалет у будинку. Можна по сертифікату!
Опалення газове, є газова колонка.
Частково замінені вікна.
На території: • гараж
• великий двір
• господарські будівлі
Будинок під ремонт — гарний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе.
Наше агентство з повагою ставиться до військових та їхніх родин.
Для вас діє спеціальна знижка 5% на всі послуги агентства.
Доводимо до вашого відома, що до ціни об'єкту додається агентська комісія.
Ціна обговорюється,готові до розумного діалогу .
Телефонуйте для отримання додаткової інформації або узгодження часу перегляду.
[телефон приховано]
Для наших клієнті...
32 699 €
363 €/м²
Цимлянська вул.
ПРЕМІУМ
єВідновлення
90 / 64 / 10 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається затишний будинок по вулиці Цимлянська. Можна придбати по єВідновленню!
Будинок складається з чотирьох кімнат кухні та вітальні. В будинку індивідуальне опалення , піч. Будинок утеплений пінопластом , встановлені пластикові вікна.
Супер зручна локація школа , лікарня , магазин , садочок, зупинка транспорту поруч.
Звертаємо вашу увагу, що до вартості об'єкта додається агентська комісія.
Ціна обговорюється, чи готові до розумного діалогу.
ДІЄ ЗНИЖКА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ ТА ЇХ СІМЕЙ НА ПОСЛУГИ АГЕНЦІЇ.
Для наших клієнтів, оцінка нерухомості та землі для ноторіальної угоди
БЕЗКОШТОВНО!
Мирного неба та міцного здоров'я Вам та вашим близьким.
64 000 $
615 $/м²
Свободи просп., 49
єВідновлення
Кінотеатр ім. Шевченка
3 кімнати
104 / 94 / 10 м²
поверх 4 з 4
3 тиж. тому
Продаж 3 кімнатної видової квартири на центральній площі міста Камʼянське Дніпропетровської області.
Можливий продаж по СЕРТИФІКАТУ.
Купівля квартири це не просто угода це зміна шляху. В цьому будинку завжди проживають сусіди, що можуть змінити ваше мислення, карʼєру та життя.
Квартира велика, завжди можна працювати з дому і не заважати родині)
Меблі якісні з натуральних матеріалів, що залишаються новим власникам за домовленістю.
У дворі свій гараж 15000$.
Стан заїзджай та живи.
Є відеоогляд.
До вартості квартири додається комісія агентства.
АН Светоч.
25 000 €
446 €/м²
Михайла Грушевського вул., 32
3 кімнати
56 / 44 / 9 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Квартира розташована на 5 поверсі вулиця Михайла Грушевського 32.
Будинок зі справною новою покрівлею — дах повністю замінений.
У квартирі встановлене електроопалення, замінені вікна. Зроблений косметичний ремонт.У прихожій ремонт потребує завершення, що дає можливість облаштувати її на власний смак.
Частково залишаються меблі та техніка. Кімнати суміжно-роздільні. Хороший, зручний район для проживання, поруч усе необхідне.
Можливий продаж за сертифікатом «єВідновлення».
Для вас діє спеціальна знижка 5% на всі послуги агентства.
Ціна обговорюється,готов...

16 000 $
356 $/м²
Михайла Грушевського вул., 61
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
45 / 34 / 11 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Затишна частина будинку на Черемушках — усе поруч!
Продається частина будинку в топовому районі Черемушок (орієнтир — Димитровський ринок).
Ідеальне розташування: У кроковій доступності — школи, садочки, магазини, супермаркети та ринок для свіжих закупів.
Поруч лікарня, авто- та залізничний вокзали, а також зручна транспортна розв'язка.
Комфортне планування: Дві кімнати, кухня, ванна та туалет.
У будинку завжди тепло завдяки газовому опаленню, а газова колонка гарантує гарячу воду 24/7.
Стан — житловий, що дозволить вам заїхати відразу і поступово втілювати власні дизайнерські ідеї.
Бонус — невеличка ділянка для душі, де можна посадити улюблені квіти чи зелень.
Спільне затишне подвір'я з обл...
110 000 $
846 $/м²
Лесі Українки вул., 22
ПРЕМІУМ
єВідновлення
130 / 115 / 10 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Продаж двоповерхового будинку в м. Камʼянське Дніпропетровської області .
Будинок знаходиться в чудовому районі міста Романково, поруч 28 школа.
На території є навіс , заїзд, двоповерховий другий будиночок /літня кухня з лазнею.
В будинку загальною площею 130м2 є два балкони. Поміститься велика сімʼя.
Також в іншому будинку може проживати інша сімʼя, або використовувати як літню кухню з лазнею.
На першому поверсі опалення відбувається різними способами. Є тепла підлога і є камін який чудово опалює і перший поверх і другий.
Є відеоогляд.
До вартості будинку додається комісія агентства.
Будинок має дуже багато цікавинок, тому краще дивитись вживу.
Якщо зацікавив будинок, телефонуйте. АН Свет...
29 900 $
650 $/м²
Михайла Грушевського вул., 20
єВідновлення
ТЦ "Димитровський"
2 кімнати
46 / 31 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру, за адресою вул. Михайла Грушевського 22, біля АТБ по вулиці Димитрова район центра-черемушек
Газова автономка
Замінено всі комунікації, труби, батареї проводка.
Квартира утеплена
Капітальний ремонт даху проведено у 25 році.
Можна за сертифікатом , ваучером.
Загальна площа 46 кв.
Вся вбудована техніка залишається
Гарний і затишний район міста. У дворі є парковка для автомобілів.
Через дорогу — АТБ, Нова Пошта, поруч школа та дитячий садок.
До залізничного та автовокзалу — близько 10 хвилин.
30 000 $
331 $/м²
Наддніпрянський просп. (50 років СРСР), 9
єВідновлення
10-й м-н
5 кімнат
90.6 / 63 / 7 м²
поверх 1 з 9
1996 рік побудови
сьогодні
Продається 5-кімнатна квартира з потенціалом під бізнес!
пр. Наддніпрянський (50 років СРСР), 9 — 10 мікрорайон, Кам'янське (лівий берег)
Площа: 90,6 м²
Поверх: 1 з 9
Квартира двостороння (вікна на дві сторони).
Можливість зробити окрему вхідну групу — великий плюс для комерційного використання (офіс, магазин, салон краси, студія, кав’ярня тощо).
Планування:
4 ізольовані кімнати + 1 прохідна
3 лоджії
Роздільний санвузол
Тамбур на дві квартири
Стан: під ремонт — можна зробити все під себе або під конкретний бізнес.
Будинок:
ОСББ
Газифікований
Чисте під’їзне та доглянутий двір
Централізоване опалення
Локація:
Надзвичайно зручне розташування! Поруч набережна, зупинки транспорту, дитячий с...
11 000 $
379 $/м²
Євгена Мельнікова вул., 1
1 кімната
29 / 21 / 6 м²
поверх 9 з 9
4 дні тому
Продам 1 кімнатну квартируу престижному районі.
Цегляний будинок.Гарний краєвид.9/9 поверх.Технічний поверх.
Поруч вся інфраструктура - магазини, аптеки, школа, дитсадок,
басейн, тренажерний зал, зупинки транспорта .
До центрального ринку пішки 15 хвилин.
17 000 $
354 $/м²
Відродження просп. (Аношкіна), 1
єВідновлення
Спортклуб "Енергія"
2 кімнати
48 / 36 / 6 м²
поверх 9 з 9
4 дні тому
Продам 2 кімнатну квартиру в цегляному будинку.
Дуже гарне розташування будинку-
- Бесесова, Аношкина, басейн,спорт.комплекс,
АТБ, транспорт,парк, пошта, поряд ринок, центр.
Квартира тепла, двустороня, лоджія засклена.
Окремі кімнати, просторий коридор.
Нові рвдіатори, труби , ГАЗ.Тех.поверх закритий.
Звоніть на перегляд.

35 000 $
538 $/м²
Дунайська вул., 45
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
65 / 38 / 10 м²
поверх 6 з 9
1 тиж. тому
У продажу 3к квартира в цегляному будинку з АГО вул Дунайська
Зручний, спальний район міста з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя.
АТБ та безліч інших магазинів, школа, дитячий садок, відділення пошти, озеро, зупинка автобусів 22а та 22б, зупинка трамваю.
Квартира в надійному та теплому цегляному будинку з утепленням зовні, з Автономним Газовим Опаленням - тепло взимку та прохолода літом.
Зручне та просторе планування: три окремих кімнати, простора кухня, окремий санвузол, балкон та лоджія - достатньо місця для вашої родини.
Квартира в гарному стані, нова проводка, замінено всі комунікації, вікна пластикові, засклений балкон та лоджія - ви зможете відразу...
49 999 $
575 $/м²
Українських Соколів вул., 1-А
єВідновлення
4 кімнати
87 / 57 / 7 м²
поверх 9 з 10
3 тиж. тому
У продажу простора квартира з якісним ремонтом на лівому березі м. Кам'янське, район "лагуни", 4й мікрорайон.
Розташування дуже вдале, прям у будинку є продуктовий магазин, аптека, укрпошта, через дорогу зупинка громадського транспорту. За 200 метрів знаходиться один з кращих ліцеїв міста - Ліцей №44, з сучасним басейном і спортивною школою поруч.
У квартирі три кімнати окремі, з одної кімнати зробили вхід на кухню, тож використовується як вітальня. Є два балкони, просторий хол (10 квадратних метри!), та власна кладова у тамбурі!
Для поціновувачів якості та справжніх фахівців перелік, що зроблено у ремонт:
- тепла підлога у санвузлах, коридорі та кухні;
- датчики протікання води та систе...

8 000 $
223 $/м²
Дунайська вул., 43
БЕЗ КОМІСІЇ
Палац культури "Хімік"
1 кімната
35.8 / 18.6 / 7.58 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
🏢Продам 1-кімнатну квартиру в м. Кам'янське, вулиця Дунайська, 43.
📐Загальна площа: 35.80 м².
Кухня 7.50 м².
Поверх 8/9.
😴Розташована в тихому районі.
😉Квартира під Ваш індивідуальний ремонт⚒️.
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.
На відстані 1.2 км знаходиться "Бамівське водосховище"🏄🚣🏊🤽, прекрасне місце для відпочинку з родиною. Є чим зайнятися і батькам, і дітям.
☎️☎️☎️Телефонуйте! Ключі.
Показ за попередньою домовленістю.📞
Інфраструктура:
Все в пішій доступності: магазини, школи, дитячий садок.
16 000 $
219 $/м²
Гарбузова вул. (Герцена)
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
73 / 42 / 13 м²
1 поверх
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Продажа будинку Кам'янске, баглейський р-н
В тихому місці з гарними краєвидами біля річки Коноплянка (500м) Будинок утепленний зовні, загальною пощею 73м, кв, житлова площа 42 м.кв, скадається з 3-х кімнат, кухні, два коридори, кладової,
сан /вузол з ванною сумісні .сіни.
В будинку є газове опалення, заведена вода до хати.
На території двору є сад, будинок,
літня кухня
газофікована, + піч, 2 сараї, душ, вбиральня, гараж з оглядовою ямою погрібник, приміщення для худоби, заведені усі комунікації.
Більше питань за номером телефону.
[телефон приховано]Світлана.
12 000 грн/міс
Українських Соколів вул., 11г
2 кімнати
50 / 29 / 8 м²
поверх 8 з 10
сьогодні
Оренда 2-кімнатної квартири на 4-му районі. Заселення з 1 червня. Повна комплектація однієї спальні. Друга кімната поки що порожня. Меблі докуплять або можна поставити свої. Телефонуйте. Записуйтеся на перегляд. Працюю Дніпро / Кам'янське. Вигідно продам, здам в оренду ваше житло. Підбір варіантів. Ваш рієлтор Світлана. Консультація.

27 000 $
429 $/м²
Наддніпрянський просп. (50 років СРСР), 21
єВідновлення
10-й м-н
3 кімнати
63 / 50 / 6 м²
поверх 4 з 9
сьогодні
Продам 3-к квартиру 63 м² на Левом берегу (10-й мкр), под єВідновлення!
Предлагается к продаже уютная и просторная 3-комнатная квартира в спокойном, зеленом районе Левого берега!
🔥 ГОРЯЧЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Рассматриваем продажу по государственной программе «єВідновлення» (жилищные сертификаты)! Полное сопровождение и помощь в оформлении сделки.
Основные характеристики:
• Адрес: пр. Надднепрянский, 21 (10-й микрорайон).
• Площадь: 63 м².
• Этаж: 4-й этаж 9-этажного дома.
• Планировка: 3 раздельные комнаты (идеал для большой семьи).
Преимущества и особенности квартиры:
• Квартира сухая, расположена в середине дома (очень теплая).
• Имеет две просторные лоджии для ваших уютных вечеров.
• Полностью...

4 299 $
226 $/м²
Широка, 5б
гараж
19 м²
сьогодні
ПРОДАМ ГАРАЖ У САМОМУ ЦЕНТРІ КАМ'ЯНСЬКОГО!
капітальний гараж у престижному місці — ідеально для авто, зберігання чи невеликого складу.
Місце розташування:
Місто Кам'янське, Заводський район.
Гаражний Кооператив "ЦЕНТРАЛЬНИЙ" (провулок Широкий, 5-Б).
Орієнтир: Район Центрального ринку, недалеко від магазину "Руді".
️ Характеристики гаража:
Шлакоблочний
Площа: 18.9м
Габарити: 3.40 м (ширина) × 5.55 м (довжина).
Стан: Сухий, дах не протікає. Надійні металеві ворота.
Особливості:
Є світло (електропостачання, лічильник).
Наявність оглядової ями та погреба
Територія кооперативу охороняється
Документи:
Є повний пакет документів нового зразка, включаючи Технічний паспорт від 2...

16 999 $
569 $/м²
Васильєвська вул., 111
1 кімната
29.9 / 20 / 4 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру за адресою:
вул. Василівська, 111.
Загальна площа квартири — 29,9 кв. м, 4-й поверх.
Квартира із сучасним якісним ремонтом, робили для себе, не заощаджуючи на матеріалах. Стан — заходь і живи, встановлені якісні металеві вхідні двері.
Повністю замінено електропроводку, встановлено всі нові вимикачі та розетки.
Є економний лічильник електроенергії день/ніч.
Опалення централізоване, встановлено біметалеві батареї.
Усі труби пластикові, додатково встановлено бак для гарячої води.
Стелі натяжні.
Підлоги залиті та вирівняні, укладено якісний лінолеум.
Усі вікна металопластикові, подвійний склопакет.
Балкон засклений.
Виведено розводки під кондиціонер і телевізори....

51 999 $
650 $/м²
Миру вул., 12
єВідновлення
3 кімнати
80 / 60 / 6 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
Ідеальна 3-к квартира з автономним опаленням! Заходь і живи — вул. Миру
Шукаєте житло, де не потрібно думати про ремонт? Ця простора 3-кімнатна квартира створена для тих, хто цінує комфорт, тишу та якість. Повністю готова до заселення!
Локація та будинок:
• Адреса: вул. Миру, 12. Тихий, облаштований район.
• Приватність: Усього 2 квартири на поверсі — мінімум сусідів і тиша в під'їзді.
• Поверх: 4-й поверх (зверху є повноцінний техповерх, немає проблем із дахом).
Чому варто обрати саме цю квартиру:
• Площа: 80 кв.м. — максимум простору та природного світла.
• Стан: Новий капітальний ремонт. Здійснено повну заміну проводки та комунікацій.
• Автономне опалення: Встановлено газовий котел. Ви...

34 999 $
773 $/м²
Євгена Мельнікова вул., 14
2 кімнати
45.3 / 29.9 / 6.3 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
🏡 Продається 2-кімнатна квартира — заходь і живи!
✨ Затишна, тепла та повністю готова для проживання.
📍 2 поверх із 5 — «золотий поверх», середина будинку, не кутова.
🔹 Загальна площа: 45,3 м²
👨👩👧👦 Хороші сусіди та спокійний під’їзд.
📍 Уся інфраструктура поруч — 2 хвилини пішки:
🏫 школа та садочки
🛒 магазини
🚌 зупинка транспорту
💊 аптека
🛝 дитяч...
Всі новобудови