Топ оголошень Кароліно-Бугазу

125 000 $
1 068 $/м²
Приморська вул., 20
117 / 55 / 25 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок з видом на море на Кароліно-Бугазі!
Можна розглянути під міні-готель!
Ділянка 12 соток з численними зеленими насадженнями всередині та зовні.
Простір вдало зонований, ландшафтний дизайн, хвойні, плодові дерева, виноград та багато зелених насаджень, все для комфорту та приємних емоцій мешканців та гостей.
- Перший поверх: чотири окремі кімнати, кухня – їдальня, санвузол.
- Другий поверх - мансарда з видом на море: чотири номери окремо, балкон з видом на море, туалет.
Літня кухня, санвузол, технічне приміщення. Гараж великий. Капітальний підвал.
На території ділянки також розташовані: зона барбекю, альтанка, дитяча гойдалка, ялинка, інжир, фруктові дерева.
Для організації пока...

170 000 $
739 $/м²
СК Дружба, 170
230 / 170 / 50 м²
3 поверхи
3 сот
4 кімнати
вчора
Продається капітальний триповерховий будинок на першій лінії моря в Кароліно-Бугазі, поруч із базою відпочинку «Чайка», станція Студентська, СК 'Дружба'.
Загальна площа ділянки — 3,5 сотки.
Будинок повністю укомплектований якісними меблями та побутовою технікою, з сучасним ремонтом і продуманим плануванням.
На першому поверсі розташована простора кухня-студія, вітальня, душова кімната та санвузол.
На другому поверсі — дві окремі спальні, душова та санвузол.
Третій поверх облаштований як ігрова зона, додаткова кімната, душ і санвузол.
У дворі є паркомісця, затишна альтанка та зона барбекю.
Будинок газифікований, з артезіанською свердловиною, повністю придатний для цілорічного проживання....
17 000 $
142 $/м²
Квіткова, 1
120 / 60 / 12 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Продам будинок-дачу біля лиману в курортному районі Кароліно Бугаз.
Двоповерховий цегляний будинок знаходиться у кооперативі "Кароліно".
Загальна площа будинку 120 кв. м, житлова 60 м. кв. Будинок поштукатурений усередині. На другому поверсі камін, прямий вид на лиман. По всьому периметру будинку підвал, гараж.
Ділянка 5.3 сотки. Світло в будинку, вода у дворі, газ вулицею. Є криниця на 6 кубів, бетонована вигрібна яма. Будинок введений в експлуатацію.
40 км від Одеси (ходить електричка), до зупинки транспорту 100 метром, маршрутки проходять часто.
До широкого пляжу Затоки 2 км.
Відмінний варіант для дачі біля водойми та любителів риболовлі.
Телефонуйте.

35 000 $
389 $/м²
Путевая, 1
90 / 45 / 8 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
5 днів тому
39686 Продам двоповерховий будинок-дачу в курортному селищі Кароліно-Бугаз.
Загальна площа 90 кв. м.
У будинку чотири кімнати, санвузол та кухня, зроблено ремонт з екологічно чистих матеріалів. Підведено водопровід та електрику. Ділянка доглянута, посаджено багато фруктових дерев. У кроковій доступності морський пляж, залізнична станція «Студентська». Телефонуйте — це чудовий варіант для відпочинку та здачі в оренду влітку.

35 000 $
583 $/м²
1 лінія, 80
60 / 40 / 9 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продається дача в районі села Кароліно-Бугаз, залізнична станція Студентська море та пляж близько. Побудований новий будинок два поверхи, все зроблено з екологічних якісних матеріалів. Ділянка приватизована. Висаджено багато різних плодових дерев
Характеристика будівлі: незакінчений ремонт
• перекриття: дерев'яне
• дах: металочерепиця, стеля оздоблена дерев'яною вагонкою
Підлога (покриття): керамічна плитка та дощата підлога.
Внутрішнє оздоблення: фарбування • дерев'яна вагонка • дерево
• 3 кімнати, 2 спальні; • суміжний санвузол.
На території є: город • сад • паркан, септик.
Комунікації: підведені світло та вода, встановлені лічильники. Газ поряд.
Код об'єкта 471137.
28 000 $
233 $/м²
Лісна, 26
120 / 60 / 17 м²
1 поверх
11 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Будинок будувався для себе, якісно. Заведено світло і вода
Загальна площа будинку 120 кв. м, житлова 60 м. кв. Будинок в стані після будівельників, зроблена розводка електрики. Поряд з будинком на території участку є великий гараж з підвалом.
Ділянка 12 соток. Світло в будинку, вода у дворі, газ вулицею. Є декілька господарських приміщень, бетонована вигрібна яма. Будинок не введений в експлуатацію.
До широкого пляжу Затоки 1,5 км.
Відмінний варіант для дачі
Телефонуйте.
367799
125 000 $
1 068 $/м²
Приморська вул.
117 / 55 / 25 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
3 тиж. тому
Будинок з видом на море на Кароліно-Бугазі!
Можна розглянути під міні-готель!
Ділянка 12 соток із численними зеленими насадженнями.
Простір вдало зонований, ландшафтний дизайн, хвойні, плодові дерева, виноград і багато зелених насаджень — усе для комфорту та приємних емоцій мешканців і гостей.
- Перший поверх: чотири окремі кімнати, кухня-їдальня, санвузол.
- Другий поверх — мансарда з видом на море: чотири окремі номери, балкон із видом на море, туалет.
Літня кухня, санвузол, технічне приміщення. Великий гараж. Капітальний підвал.
На території ділянки також розташовані: зона барбекю, альтанка, дитячі гойдалки, ялинка, інжир, фруктові дерева.
Для організації перегляду телефонуйте!

38 500 $
1 540 $/м²
Лиманська вул.
25 / 18 / 5 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Продам зимовий будинок (дача) на ст. Студентська, Кароліно-Бугаз - ідеальне місце для відпочинку та життя цілий рік або під здачу!
Мрієте про свій куточок біля моря, але хочете тишу, комфорт і готове рішення без вкладень?
Тоді цей будинок – саме те, що вам потрібно!
2-поверховий зимовий будинок від власника
• 2 просторі кімнати по 20 м²
• Кухня 10 м²
• Санвузол, бойлер
• Повністю облаштована альтанка з кухонною зоною та мангалом — ідеально для посиденьок!
Цистерна 7 кубів для автономного водопостачання
Ділянка 5 соток з ландшафтним дизайном та садовими деревами
Металевий паркан, всі комунікації
ВАЖЛИВО: дача НЕ на піску — надійний фундамент і спокій за будинок!
Лише 700 метрів до моря!
Пі...
130 000 $
1 102 $/м²
Приморська вул.
118 / 37 / 14.6 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
🔥Продається будинок в центрі Кароліно-Бугаза, курортний район!
✨11 соток землі
✨Площа будинку - 118, 8 кв.м.
✨Два поверхи
✨8 кімнат, по 4 на поверсі
✨Кухня, обідня зона
✨Роздільний санвузол
✨Двосторонній вхід на ділянку
✨Кутовий
✨Є гараж, літня кухня з душем та туалетом. Є кладовка та підвал
✨Світло та вода (газовий балон)
✨В основному будинку газовий котел та колонка
✨Світло та вода
✨Криниця з наливною водою
✨Балкон з видом на море
✨Туалет та умивальник
✨Комора
✨Стелі – 2,95 метрів
✨Меблі залишаються за домовленістю
✨Є сад, бесідка, зелена зона, гойдалки для дітей.
🤍Ціна - 160,000$ з торгом
Всі котеджні містечка