Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Кароліно-Бугазу
Топ оголошень Кароліно-Бугазу

170 000 $
739 $/м²
СК Дружба, 170
230 / 170 / 50 м²
3 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається капітальний триповерховий будинок на першій лінії моря в Кароліно-Бугазі, поруч із базою відпочинку «Чайка», станція Студентська, СК 'Дружба'.
Загальна площа ділянки — 3,5 сотки.
Будинок повністю укомплектований якісними меблями та побутовою технікою, з сучасним ремонтом і продуманим плануванням.
На першому поверсі розташована простора кухня-студія, вітальня, душова кімната та санвузол.
На другому поверсі — дві окремі спальні, душова та санвузол.
Третій поверх облаштований як ігрова зона, додаткова кімната, душ і санвузол.
У дворі є паркомісця, затишна альтанка та зона барбекю.
Будинок газифікований, з артезіанською свердловиною, повністю придатний для цілорічного проживання....

125 000 $
1 068 $/м²
Приморська вул., 20
117 / 55 / 25 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок з видом на море на Кароліно-Бугазі!
Можна розглянути під міні-готель!
Ділянка 12 соток з численними зеленими насадженнями всередині та зовні.
Простір вдало зонований, ландшафтний дизайн, хвойні, плодові дерева, виноград та багато зелених насаджень, все для комфорту та приємних емоцій мешканців та гостей.
- Перший поверх: чотири окремі кімнати, кухня – їдальня, санвузол.
- Другий поверх - мансарда з видом на море: чотири номери окремо, балкон з видом на море, туалет.
Літня кухня, санвузол, технічне приміщення. Гараж великий. Капітальний підвал.
На території ділянки також розташовані: зона барбекю, альтанка, дитяча гойдалка, ялинка, інжир, фруктові дерева.
Для організації пока...
17 000 $
142 $/м²
Квіткова, 1
120 / 60 / 12 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам будинок-дачу біля лиману в курортному районі Кароліно Бугаз.
Двоповерховий цегляний будинок знаходиться у кооперативі "Кароліно".
Загальна площа будинку 120 кв. м, житлова 60 м. кв. Будинок поштукатурений усередині. На другому поверсі камін, прямий вид на лиман. По всьому периметру будинку підвал, гараж.
Ділянка 5.3 сотки. Світло в будинку, вода у дворі, газ вулицею. Є криниця на 6 кубів, бетонована вигрібна яма. Будинок введений в експлуатацію.
40 км від Одеси (ходить електричка), до зупинки транспорту 100 метром, маршрутки проходять часто.
До широкого пляжу Затоки 2 км.
Відмінний варіант для дачі біля водойми та любителів риболовлі.
Телефонуйте.

25 000 $
5 000 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка біля моря, Одеська обл., Овідопільський р-н, с. Кароліно-Бугаз.
Курортне село знаходиться на березі Чорного моря між Грибівкою та Затокою та однією стороною виходить до Дністровського лиману.
Клімат у Кароліно-Бугазі – сухий та степовий. На пляжі комфортно відпочивати вже з початку травня і майже до кінця вересня.
Фасадна ділянка площею 0,054 га знаходиться в СК «Кароліно», має правильну форму, цільове призначення – індивідуальне садівництво, що дозволяє побудувати дачний будинок, за необхідності перевести його у статус житлового та отримати адресну прописку. Номер участку 139, геолокація : 46°09'07.9"N 30°29'47.9"E, кадастровий номер 5123781500:02:001:0412.
Варт...

7 800 $
650 $/сот
Котляревського, 39
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
2 дні тому
Продаж ділянки від власника без комісії! Розташована ділянка Одеська область, Овідіопольський район, с. Кароліно-Бугаз, вулиця Котляревського, 39.
Загальна площа 12 соток. Є ще декілька ділянок у Кароліно-Бугаз, різних площ та цін.
Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови.
Вид цільового призначення: В.02.01 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Вид використання земельної ділянки*: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Чудове розташування, перша лінія від асфальтованої дороги. Ділянка правильної прямокутної форми.
До пляжу 14 хвилин, до Одеси 50 км...

5 600 $
993 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
5.64 сот
4 дні тому
Продається земельна ділянка від власника без комісії! Розташована Одеська область, Овідіопольський район, с.Кароліно - Бугаз, СК "Кароліно", діл. № 14.
Площа ділянки 5.64 соток, у наявності є ще декілька ділянок із площами 5.5 сот., 5.48 сот. вартість 5500$ за ділянку.
Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення.
Вид цільового призначення: A.01.05 Для індивідуального садівництва.
Вид використання земельної ділянки: для ведення садівництва.
Чудова локація, поруч лиман, до пляжу Кароліна- Бугаз 8 км, а до Одеси 50 км.
Підійде для туристичної діяльності (глемпінг, кемпінг, готель), чи власного будівництва. Є можливість змінити призначення землі.
За детальною інформацією тел...

35 000 $
389 $/м²
Путевая, 1
90 / 45 / 8 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
5 днів тому
39686 Продам двоповерховий будинок-дачу в курортному селищі Кароліно-Бугаз.
Загальна площа 90 кв. м.
У будинку чотири кімнати, санвузол та кухня, зроблено ремонт з екологічно чистих матеріалів. Підведено водопровід та електрику. Ділянка доглянута, посаджено багато фруктових дерев. У кроковій доступності морський пляж, залізнична станція «Студентська». Телефонуйте — це чудовий варіант для відпочинку та здачі в оренду влітку.

4 000 $
730 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
5.48 сот
6 днів тому
Без комісії! Продаж дачної ділянки 5,48 сот. Кароліно-Бугаз, СК Кароліно. Держакт на землю. Цільове призначення – для ведення садівництва. 44 км. від Одеси. Асфальтована вулиця, сусіди проживають цілий рік. 3-я вулиця від траси, не кутовий. У кооперативі вода, світло, газ, магазин. 300 метрів від лиману, 3,5 км від залізничної станції-Кароліно Бугаз, 4,2 км від пляжу.
Без комиссии! Продажа дачного участка 5,48 сот. Каролино-Бугаз, СК Каролино. Госакт на землю. Целевое назначение - для ведения садоводства. 44 км от Одессы. Асфальтированная улица, соседи проживают круглый год. 3 я улица от трассы, не угловой. В кооперативе вода, свет, газ, магазин. 300 метров от лимана, 3,5 км от ЖД станции-К...

35 000 $
583 $/м²
1 лінія, 80
60 / 40 / 9 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
6 днів тому
Продається дача в районі села Кароліно-Бугаз, залізнична станція Студентська море та пляж близько. Побудований новий будинок два поверхи, все зроблено з екологічних якісних матеріалів. Ділянка приватизована. Висаджено багато різних плодових дерев
Характеристика будівлі: незакінчений ремонт
• перекриття: дерев'яне
• дах: металочерепиця, стеля оздоблена дерев'яною вагонкою
Підлога (покриття): керамічна плитка та дощата підлога.
Внутрішнє оздоблення: фарбування • дерев'яна вагонка • дерево
• 3 кімнати, 2 спальні; • суміжний санвузол.
На території є: город • сад • паркан, септик.
Комунікації: підведені світло та вода, встановлені лічильники. Газ поряд.
Код об'єкта 471137.
25 000 $
595 $/м²
Будівельників, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
42 / 24 / 17.5 м²
поверх 5 з 5
1980 рік побудови
1 тиж. тому
2-кімнатна квартира з видом на море в центрі Кароліно-Бугазу 🌊
Продається простора двокімнатна квартира у чудовій локації — центр Кароліно-Бугазу, поруч море, магазини, зупинки та вся необхідна інфраструктура ☀️
🔹 5 поверх
🔹 Будинок кінця 80-х років
🔹 Є технічний поверх
🔹 Шикарний вид на море
🔹 Два балкони — північний та південний бік
✔️ Всі меблі залишаються
Квартира житлова, але одна з кімнат потребує ремонту — чудова можливість зробити простір під свій смак без переплати за “чужий” дизайн ✨
🚮 У будинку є сміт...

530 000 $
7 211 $/сот
Кароліни Сибанської вул., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
73.5 сот
1 тиж. тому
Земельна ділянка 73,5 сотки у Кароліно-Бугазі – 350 м до моря!
Унікальна локація – всього 350 метрів до пляжу.
Призначення землі - для будівництва, експлуатація та обслуговування комплексу стаціонарної рекреації.
Ідеальна для готельного комплексу, бази відпочинку, центру реабілітації, рекреаційного бізнесу або приватної резиденції.
Основні переваги:
Фасад на трасу Чорноморськ – Затока – зручний доступ для туристів і клієнтів.
Інженерні комунікації поруч – підключення без зайвих витрат.
Інвестиційна привабливість – розвинена інфраструктура та стабільний потік відпочивальників
Рівна ділянка – ідеальна для будівництва
Розвивайте свій бізнес біля моря! Ця ділянка стане прибутковим активом у ту...

20 000 $
1 250 $/сот
Одеська вул.
Відеотур
під забудову
16 сот
1 тиж. тому
Продається ділянка 16,6 сотих в Кароліно-Бугазі
Земельна ділянка площею 16,64 сотих для будівництва та обслуговування житлового будинку в центрі Кароліно-Бугазу з гарним краєвидом на лиман та море.
Поряд вся інфраструктура для комфортного життя.
Гарний під'їзд.
Комунікації по фасаду ділянки.
7 000 $
1 213 $/сот
сільгосппризначення
5.77 сот
2 тиж. тому
Продам ділянку правильної форми для ведення садівництва та спорудження будинку в СК Кароліно.
Активно забудований та жилий район. Ділянка ідеально підходить для будівництва житлового будинку. держ. акт.
Зручна локація. Всі комунікації проходять по межі ділянки
Телефонуйте, поспішайте оформити вигідну угоду для відпочинку та інвестиції!
28 000 $
233 $/м²
Лісна, 26
120 / 60 / 17 м²
1 поверх
11 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Будинок будувався для себе, якісно. Заведено світло і вода
Загальна площа будинку 120 кв. м, житлова 60 м. кв. Будинок в стані після будівельників, зроблена розводка електрики. Поряд з будинком на території участку є великий гараж з підвалом.
Ділянка 12 соток. Світло в будинку, вода у дворі, газ вулицею. Є декілька господарських приміщень, бетонована вигрібна яма. Будинок не введений в експлуатацію.
До широкого пляжу Затоки 1,5 км.
Відмінний варіант для дачі
Телефонуйте.
367799
125 000 $
1 068 $/м²
Приморська вул.
117 / 55 / 25 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
3 тиж. тому
Будинок з видом на море на Кароліно-Бугазі!
Можна розглянути під міні-готель!
Ділянка 12 соток із численними зеленими насадженнями.
Простір вдало зонований, ландшафтний дизайн, хвойні, плодові дерева, виноград і багато зелених насаджень — усе для комфорту та приємних емоцій мешканців і гостей.
- Перший поверх: чотири окремі кімнати, кухня-їдальня, санвузол.
- Другий поверх — мансарда з видом на море: чотири окремі номери, балкон із видом на море, туалет.
Літня кухня, санвузол, технічне приміщення. Великий гараж. Капітальний підвал.
На території ділянки також розташовані: зона барбекю, альтанка, дитячі гойдалки, ялинка, інжир, фруктові дерева.
Для організації перегляду телефонуйте!

38 500 $
1 540 $/м²
Лиманська вул.
25 / 18 / 5 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Продам зимовий будинок (дача) на ст. Студентська, Кароліно-Бугаз - ідеальне місце для відпочинку та життя цілий рік або під здачу!
Мрієте про свій куточок біля моря, але хочете тишу, комфорт і готове рішення без вкладень?
Тоді цей будинок – саме те, що вам потрібно!
2-поверховий зимовий будинок від власника
• 2 просторі кімнати по 20 м²
• Кухня 10 м²
• Санвузол, бойлер
• Повністю облаштована альтанка з кухонною зоною та мангалом — ідеально для посиденьок!
Цистерна 7 кубів для автономного водопостачання
Ділянка 5 соток з ландшафтним дизайном та садовими деревами
Металевий паркан, всі комунікації
ВАЖЛИВО: дача НЕ на піску — надійний фундамент і спокій за будинок!
Лише 700 метрів до моря!
Пі...
198 000 $
254 $/м²
Лиманська вул., 1
приміщення для надання послуг
780 м²
2008 рік побудови
1 міс. тому
Пропонується до продажу готель «Пальма», розташований в одному з найпопулярніших курортних напрямків Одеської області - в Кароліно-Бугазі, поблизу морського узбережжя.
ГОТЕЛЬ ПАЛЬМА
Готель збудований у 2013 році в сучасному архітектурному стилі з дизайну, розробленому студією «Червоний квадрат».
Готель гармонійно вписується в навколишній ландшафт Будакської коси між Дністровським лиманом та Чорним морем у самому центрі курорту Затока.
Готель Пальма це:
новий сучасний 3-поверховий будинок готелю
успішне розташування поряд: пляж, торговий центр, розважальні заклади
комфортабельні затишні номери з усіма зручностями
Двері завширшки понад 90 см • Душ без сходів • Місце для сповивання немовлят • В...
130 000 $
1 102 $/м²
Приморська вул.
118 / 37 / 14.6 м²
2 поверхи
11 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
🔥Продається будинок в центрі Кароліно-Бугаза, курортний район!
✨11 соток землі
✨Площа будинку - 118, 8 кв.м.
✨Два поверхи
✨8 кімнат, по 4 на поверсі
✨Кухня, обідня зона
✨Роздільний санвузол
✨Двосторонній вхід на ділянку
✨Кутовий
✨Є гараж, літня кухня з душем та туалетом. Є кладовка та підвал
✨Світло та вода (газовий балон)
✨В основному будинку газовий котел та колонка
✨Світло та вода
✨Криниця з наливною водою
✨Балкон з видом на море
✨Туалет та умивальник
✨Комора
✨Стелі – 2,95 метрів
✨Меблі залишаються за домовленістю
✨Є сад, бесідка, зелена зона, гойдалки для дітей.
🤍Ціна - 160,000$ з торгом

440 000 $
5 986 $/сот
Кароліни Сибанської вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур