Топ оголошень Коротича

21 500 $
358 $/м²
ТРАВНЕВА
єВідновлення
60 / 47 / 12 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
1981 рік побудови
2 дні тому
Код об'єкту: 24535
ЕКСКЛЮЗИВ!
Продається компактний одноповерховий будинок у смт Коротич, в 12 км від метро Холодна Гора!
Має формат - житловий будинок 60 кв.м та літня кухня 27кв.м.
Цей варіант для тих, хто бажає створити власний простір, що відображає вашу індивідуальність, та дає можливість зробити ремонт саме такий, як ви забажаєте.
Будинок має веранду, 2 прохідні та 1 ізольвану кімнати. Є можливість і місце зробити в ньому санвузол.
Опалення - твердопаливний котел. Частково заміняні вікна на пластикові.
У літній кухні є газовий котел, газова плита та підведена вода, є зливна яма.
Розглядається продаж по сертифікату єВідновлення!
Гарна транспортна розв'язка : ходять автобуси на електр...
32 000 $
229 $/м²
Червоноармійська
140 / 89 / 15 м²
1 поверх
14 сот
5 кімнат
вчора
Продаж капітального будинку в Коротичі (сторона Рай-Оленівки) — простір, затишок та автономність!Шукаєте надійну оселю для великої родини? Пропонується добротний будинок 1990-го року побудови, який поєднує в собі міцність конструкції та повну автономність.Головні переваги:Площа та комфорт: 140 кв.м, продумане планування, всі зручності вже в будинку.Подвійне опалення: встановлено газовий котел (АОГВ) та додатково — дров’яний котел, що гарантує тепло та незалежність за будь-яких умов.Власна вода: чиста вода зі свердловини.Великий участок: 14 соток землі. Широкий двір, де вистачить місця для саду, відпочинку та господарства.Господарський блок: є просторий гараж для авто, в'їзд та всі необхідні...

80 000 $
258 $/м²
широка
єВідновлення
310 / 133 / 16 м²
2 поверхи
13 сот
5 кімнат
3 дні тому
Код об'єкту #23958
Пропонуємо вам унікальний шанс стати власником просторого двоповерхового котеджу у смт Коротич, в 12 км від метро Холодна Гора!
Цей цегляний будинок з залізобетонними перекриттями та площею 300 м² та має 5 просторих кімнат,які чекають на ваш індивідуальний ремонт, підвальне приміщення 100 м з гаражем, а також балкон 7 метрів, , який стане стане ідеальним місцем для ранкової кави з видом на навколишню природу.
Цей об'єкт вирізняється новим лічильником на газ, - та має 3-фазне електропостачання 380 В.
Об'єкт з чистовою обробкою та стінами, підготовленими для поклейки шпалер.
Вам сподобається елегантний камін, який додасть тепла у ваш дім, а також колодязь глибиною 12 метрі...
23 500 $
351 $/м²
каштанова
67 / 48 / 10 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
1978 рік побудови
4 дні тому
Продам будинок в Коротичі 67 м2, 3 житлові кімнати, всі зручності, нове опалення, вода-свердловина (автоматична подача води в будинок), мпо, льох, є заїзд для машини, госп будівлі ділянка 15 соток. Поруч магазини. 15 хвилин пішки до зупинки транспорту.

54 000 $
806 $/м²
Соборна вул., 44
єВідновлення
67 / 30 / 8 м²
1 поверх
12 сот
2 кімнати
5 днів тому
Код об’єкта #24180
Продається затишний будинок в селищі Коротич, місто Харків зовсім поруч, до метро Холодна Гора 15 км.
Площа- 67 м² , повна реконструкція у 2011 році.
У будинку 2 кімнати: 20м² + 10м², кухня -8м², санвузол, пральня, веранда. Усі зручності в будинку.
Ділянка 12 соток. На території: гараж, погріб, сарай, вольєр для собаки, фруктові дерева.
Чудове місцерозташування, хороший асфальтований під’їзд. Поруч зупинка транспорту, магазини, поліклініка, школа.
Будинок утеплений пінопластом, фасад — декоративна штукатурка «короїд».
Дах — металочерепиця.
Зроблено нове опалення, встановлено двоконтурний газовий котел Viessmann.
Нова електропроводка.
Є свердловина.
Гараж з автоматичними...

26 000 $
426 $/м²
вул.Захисників України, 41
61 / 49 / 12 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
5 днів тому
Код об'єкта: №24218.
В продажу дуже охайний газифікований будиночок в смт.Коротич на земельній діляньці 7 соток, 60.5 м2 , 4 кімнати та кухня. Гарне розташування, поруч школа, супермаркет, електричка у місто. Чудовий варіант як для постійного проживання так і для тих хто хоче у літку мати змогу проводити час на подвір'ї та вирощувати все що заманеться

20 000 $
385 $/м²
в'їзд залізничників, 4
52 / 41 / 7 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
5 днів тому
Код об’єкта #24376
Продається цегляний будинок, площа 52кв.м, чотири кімнати, утеплений пінопластом, проведені вода, світло, газ. Є криниця, капітальна зливна яма. У дворі є гараж з ямою, сарай, підвал, літня кухня кухня, город 7 соток.

80 000 $
258 $/м²
вул.Синьогірська, 1
310 / 134 / 15 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
Код об'єкту #23958
Цей цегляний будинок з залізобетонними перекриттями та площею 310 м² та має 5 просторих кімнат,які чекають на ваш індивідуальний ремонт, підвальне приміщення 100 м з гаражем, а також балкон 7 метрів, , який стане стане ідеальним місцем для ранкової кави з видом на навколишню природу .
12 000 $
353 $/м²
Польова, 48
34 / 20 / 14 м²
1 поверх
7 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Продам ділянку зі старим будинком у Коротичі, р-н Кандибівка, площа: 40 м², дві кімнати, ділянка 8 соток, рівна.
Ціна 12 000 у.о., торг після перегляду.
0669865619 Тетяна
Покази за попередньою домовленістю.

350 000 $
1 000 $/м²
Садова
350 / 1 / 1 м²
2 поверхи
20 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
ID Об'єкта : Q41004
Пропонуємо до покупки затишний комфортабельний будинок з гарним розташуванням максимально наближеним до міста у смт Коротич, Харківський р-н. Втекти від метушні великого міста, але в той же час і мати можливість швидко дістатися місць з потрібною інфраструктурою, насолоджуватися прекрасним видом на терасу — це все можливо після покупки цього об’єкта.
Проект будинку розроблено проектним відділом Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Фундамент стрічкового типу із бетонних блоків шириною 400 мм. Стіни виконані з блоків поризованої кераміки Porotherm 44 виробництва австрійського концерну Wienerberger. Зовнішнє оздоблення короїдом...

25 000 $
342 $/м²
Каштанова
єОселя
73 / 41 / 7 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продається будинок в сел.Коротич (10 км від Холодної гори, Харків)
Продається цегляний будинок в центральній частині сел.Коротич.
Загальна площа – 73 м². Планування: 3 кімнати, кухня, передпокій, санвузол, 3 кімнати.
Газове опалення, котел, свердловина, всі зручності в будинку. Зроблений косметичний ремонт, гарний житловий стан.
Ділянка - 10 соток. На території є господарський блок, літній душ та туалет.
Інфраструктура: У пішій доступності магазини, поліклініка, школа, дитячий садок, пошта, кафе, дитячі та спортивні майданчики.
Транспорт: до міста ходять автобуси і поїзди, до зупинки 15 хвилин пішки.
Будинок готовий до продажу! Є відеоогляд.
Телефонуйте для перегляду та деталей!
26 000 $
430 $/м²
Захисників України, 41
єОселя
єВідновлення
60.5 / 51.5 / 9 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
1960 рік побудови
1 міс. тому
Ексклюзивна пропозиція!Продается дуже охайний будиночок 60,5м2 на ділянці 7соток у смт.Коротич. В будинок підведений газ. Гарне розташування, поруч школа, магазини, електричка у місто, широка вулиця. Є погріб та хозяйські споруди, 12км до метро Холодна гора. Можливий продаж по сертифікату. Якщо виникли питання, телефонуйте.Показ за домовленістю.

350 000 $
1 000 $/м²
Абрикосовая
350 / 100 / 25 м²
2 поверхи
20 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Людмила Шапченко , [29.05.2025 14:45]
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЖИЛОГО ДОМА
ПОС. КОРОТЫЧ
1. Проект дома разработан проектным отделом Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова.
2. Фундамент дома ленточного типа из бетонных блоков шириной 400 мм. Утеплен и гидроизолирован полиуретановой пеной производства BASF (Германия) методом непрерывного машинного нанесения.
3. Стены дома выполнены из блоков поризованной керамики «Porotherm 44» производства австрийского концерна Wienerberger. Наружная отделка короедом с окраской силиконовой краской и натуральным деревом.
4. Перекрытия выполнены плитами перекрытия длиной 9 м, на некоторых участках использ...
14 500 $
967 $/сот
Агрономічна
під забудову
15 сот
1 міс. тому
Продам шикарный земельный участок в п. Коротыч по улице Агрономическая в 10-ти км. от города Харькова (метро Холодная Гора).
Земельный участок общей площадью 15 соток.
Подключен свет.
Залит фундамент.
Выбита скважина.
Молодой сад-виноград, черешни, яблони, абрикосы и др.
Ландшафт участка - ровный.
Жилая улица.
Соседи построились.
Шикарное месторасположение земельного участка позволит Вам реализовать и воплотить в жизнь все Ваши мечты по строительству загороднего дома.
Можно использовать под любой вид деятельности, в том числе и коммерческую.
Очень перспективное направление, которое активно развивается в настоящее время
Живописный уголок, вблизи города Харькова.
Вся необходимая инфраструктура...

20 000 $
294 $/м²
Горького
68 / 41 / 8 м²
1 поверх
20 сот
4 кімнати
1 міс. тому
№3511
Продається затишний цегляний будинок у мальовничому місці всього за 10 км від Харкова.
удинок розташований у пгт Коротич (Рай-Оленівка) та має площу 68 кв.м.
Дах виконаний із шиферу. В даний час розпочато ремонт, встановлені радіатори, виконано шпаклівку стін, встановлена зливна яма та колонка.
Дорога до будинку асфальтована, що забезпечує легкий доступ до будинку.
На ділянці площею 20 соток знаходяться два будинки, що робить цю нерухомість ідеальним варіантом для великої .
Не проґавте свій шанс придбати затишний будинок у мальовничому місці всього за 10 км від Харкова!

5 900 $
131 $/м²
Шкільна вул., 1
45 / 32 / 6 м²
1 поверх
15 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Код об'єкту: 14564
Пропонуємо вам придбати будинок з земельною ділянкою в смт Коротич. Земельна ділянка під забудову.
Земельна ділянка площею 15 соток відкриває безмежні можливості для реалізації ваших ідей — від садівництва до створення власного оазису. Наявність нового колодязя глибиною 35 метрів забезпечить вас свіжою водою в будь-яку пору року.
140 000 $
400 $/м²
Весняна, 4
350 / 150 / 27 м²
3 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Продам шикарный дом в п. Коротич, в 10 км. от г. Харьков (метро Холодная Гора).
Эксклюзивный проект, где прежде всего воплощены индивидуальность, эстетика и личный комфорт.
Красивый частный дом это всегда сочетание эффектного фасада, привлекательного интерьера и облагороженного ландшафта. И, разумеется, высокое качество реализации.
Новый жилой комплекс представляет собой жилье нового поколения.
Имеется несколько зон - жилая, отдыха, спорта, досуга, хозяйственная.
Отличная конструкция и планировка комплекса.
Общая площадь дома 350 м2.
3 этажа и цокольный этаж.
7 спален, кухня, столовая, две ванных комнаты, камин, подвальное помещение.
Современная водосточная и канализационная системы.
Три скв...
25 000 $
595 $/м²
Робочий
42 / 35 / 7 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продам жилой дом в центре поселка Коротыч в 10 км. от г. Харьков (метро Холодная Гора).
Красивый частный дом – это всегда сочетание эффектного фасада, привлекательного интерьера и облагороженного ландшафта. И, разумеется, высокое качество реализации.
Отличная конструкция и планировка домов.
Общая площадь дома 42 м2.
2 спальни, гостиная, кухня.
Газ, электричество, колодец.
На земельном участке построены - летняя кухня, погреб, гараж, сарай и др.
Земельный участок 15 соток - прямоугольной формы.
Отличная транспортная развязка.
Элитная, жилая улица с очень хорошими соседями.
Рядом лес. Свежий воздух.
Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности.
Документы готовы на сделку.
Показы по дого...
Всі райони