Фільтри
Продаж паркомісць і гаражів в Красносілці
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
6 оголошень
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()

13 000 $
929 $/м²
Марсельська вул., 33/1
паркомісце
14 м²
3 тиж. тому
Продам паркомісце у ЖК «Приморські Сади» у підземному паркінгу ЖК «Приморські Сади». А також комору 3 м².

9 500 $
594 $/м²
Академіка Сахарова вул., 1
паркомісце
16 м²
4 дні тому
ПаркингПродам паркінг по вул. Сахарова. Паркінг 5-рівневий, паркомісце розташоване на 4 поверсі, в середині, у паркінгу 2 ліфти. За місцем розташування поруч Перлинний квартал, ЖК «Ventum», ЖК «EcoSolaris», ЖК «Чайка».

10 000 $
625 $/м²
Академіка Сахарова вул., 1б
паркомісце
16 м²
2 дні тому
Продам паркінг по вул. Сахарова. Паркінг 5-рівневий, паркомісце розташовано на 4 поверсі, в середині, в паркінгу 2 ліфта. По месту расположения рядом Жемчужный квартал, ЖК «Ventum», ЖК «EcoSolaris», ЖК «Чайка».

7 000 $
467 $/м²
Академіка Сахарова вул., 22
паркомісце
15 м²
вчора
У продажу паркомісце на критому паркінгу. Зручний 2-й поверх. У паркінгу є мийка, що дуже зручно. Карткова система, ліфт, охорона.

6 200 $
443 $/м²
Академіка Сахарова вул., 22
паркомісце
14 м²
2 дні тому
Срочно продам паркоместо !!!

7 500 $
521 $/м²
Одеса, Академіка Сахарова вул., 22
паркомісце
14 м²
вчора
У продажу місце в паркінгу «Папашон» на Сахарова. Критий теплий паркінг під цілодобовою охороною. Чудовий варіант як для особистого використання, так і для заробітку — здачі в оренду.