Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Красносілці
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
20 оголошень
![BPS Consulting]()
![BPS Consulting]()
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![комерційна за адресою Академіка Заболотного вул., 12]()
![комерційна за адресою Академіка Заболотного вул., 12]()
![комерційна за адресою Академіка Заболотного вул., 12]()
![BPS Consulting]()
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![Мир Квартир]()
![Spravka real estate]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Горизонт]()
![Materik Отдел продаж]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Горизонт]()

990 000 $
4 $/м²
21 км Старокиевського шосе, 12
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
263000 м²
1 тиж. тому
Діюче підприємство з перевантаження різних експортно-імпортних вантажів їх залізничних вагонів і автомашин в морські контейнери, р-н Куліндорівський промузел/Миколаївське КП:
- загальна площа земельної ділянки 2,63 ГА, у тому числі:
- бетонне покриття (аеродромна 18-а плита, 843 шт площею 10116 кв.м.;
- козловий кран КК 20/25 гп 32 тонни, підкранові колії 160 м;
- Власна тупикова Ж.Д. Гілка загальною довжиною 400 м
- асфальтований під'їзд та проїзд вздовж території довжина 80 м шир 7м;
ІДЕАЛЬНО ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ЕКСПОРТНО ОРІЄНТОВАНОГО або ПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА!

210 000 $
1 077 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 23а
приміщення вільного призначення
195 м²
2 міс. тому
Продается окрема будівля. Давіда Ойстраха/Школа, 2 поверхи, 3 уровня, 200 м кв. (по документам 150 м кв,)ремонт, комунікаціі. потужність 14 квт, 3-х фазний вхід, пілетний котел, парковка!

19 500 $
813 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 20
приміщення вільного призначення
24 м²
3 тиж. тому
Продам фасадне приміщення з окремим входом! Квартира, перероблена під офіс! Власний окремий вхід через ґанок. Усе зачиняється на решітку.
За документами — квартира. Просторе приміщення 24 м².
Фасад виходить на вулицю Жоліо-Кюрі. Перед вікнами великий асфальтований майданчик, багато місця для паркування авто.
Ціна 19,5 тис. у. о.
Також можна використовувати як смарт-квартиру.
Крім того, тут продається ще одне приміщення площею 27 м². Їх можна об'єднати разом: два приміщення під одним ґанком. Або використовувати як два окремих комерційних приміщення.

80 000 $
976 $/м²
Князя Володимира Великого просп., 114/1а
приміщення для надання послуг
82 м²
5 днів тому
Продам действующий офис на проспекте Добровольского. Офис общей площадью 82кв.м, 3 зала, санузел, кухня. Ремонт. Проходное место. Под любой вид деятельности. Звоните!

35 000 $
417 $/м²
Віталія Блажка вул., 6
багатофункціональне приміщення
84 м²
1991 рік побудови
1 міс. тому
Продам комерційне приміщення під бізнес
Нежитлове приміщення, район селища Котовського (Махачкалинська), окрема прибудова на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Усе автономне (опалення). Окремий фасадний вхід, великі вікна, високий перший поверх на сходинках. Загальна площа 83,6 м².
Підійде під будь-який бізнес (салон краси, масажний салон, лабораторія, медичний центр).
Документи всі в порядку. Приміщення нежитлове.
Ремонт звичайний (підлога — лінолеум, стіни — вагонка), дах відремонтовано.
Можливість зробити перепланування за вашим бажанням.
У будинку є хороше укриття.
35 000 у.о. Торг

10 000 $
667 $/м²
Одеса, Академіка Заболотного вул., 12
офісне приміщення
15 м²
1987 рік побудови
5 днів тому
У продажу нежитове приміщення по вулиці Заболотного, 15 кв.м, коридона система, вхід в приміщення з загального коридору, санвузол на поверсі. Реальному покупцеві можливий торг!

10 000 $
667 $/м²
Академіка Заболотного вул., 12
багатофункціональне приміщення
15 м²
1987 рік побудови
сьогодні
У продажу нежитове приміщення по вулиці Заболотного, 15 кв.м, коридона система, вхід в приміщення з загального коридору, санвузол на поверсі. Реальному покупцеві можливий торг

9 000 $
600 $/м²
Академіка Заболотного вул., 12
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
15 м²
вчора
У продажу нежитлове приміщення по вул.Заболотного , 15 кв.м , коридорна система , вхід в приміщення з загального коридору, на поверсі два санвузла. Стан приміщення - під ремонт. Приміщення вільне , оперативний показ.

210 000 $
1 077 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 23
багатофункціональне приміщення
195 м²
2 міс. тому
ID1138

14 000 $
1 400 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 23
приміщення для надання послуг
10 м²
1 міс. тому
Продам нову сучасну кав'ярню на Котовського— аналогів немає! ☕️
Готовий бізнес у спальному районі за ціною автомобіля — забирають миттєво!
вул. Затонського — топова прохідність, поруч зупинки, офіси, житлові будинки
10 м² | 1-й поверх
Переваги:
✅ Новий ремонт + меблі та техніка — заходь і працюй!
✅ Все обладнання включено — готова до відкриття
✅ Можливість поставити столики на вулиці — літній майданчик
✅ Високий пішохідний трафік — стабільний дохід з першого дня
Ціна: 14 000 $
Код об’єкта: 552570
55 000 $
547 $/м²
Князя Володимира Великого просп., 148
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
101 м²
вчора
Продам готовый бизнес, Добровольского пр-т/Паустовского, 1/9, чешка. Общая площадь 100.5 кв.м. Хорошее состояние. Проходное и проездное место. Можно использовать как жилье и готовый бизнес. Цена 55000 у.е. (2-1668-8)
59 000 $
480 $/м²
Академіка Заболотного вул., 13
приміщення вільного призначення
123 м²
сьогодні
Продаж комерційного приміщення | сел. Котовського | вул. Заболотного
Фасадно-нежитлове приміщення на 1 поверсі загальною площею 123 м².
Два окремі входи — зручно для розділення потоків, орендарів або різних напрямків бізнесу.
Гарна локація зі зручним доступом.
Універсальний об'єкт для бізнесу або інвестицій.
За деталями — в особисті повідомлення / за телефоном.
110 000 $
1 571 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
багатофункціональне приміщення
70 м²
3 дні тому
Одеса, Кримська
Продам комерційне приміщення
Площа 70,8 кв. м
Вода, каналізація, світло 50 кВт.
Літній майданчик 230 кв. м.
Ціна 110000$
0500702081
#нерухомість #одеса #продам #комерція #кримська

110 000 $
1 549 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
приміщення для надання послуг
71 м²
1 тиж. тому
В продажу готовий діючий бізнес. Кафе на Бочарова. Поряд Кримський бульвар. Молодіжний сквер. ТЦ Сіті Центр.

200 000 $
952 $/м²
Віталія Блажка вул., 2
багатофункціональне приміщення
210 м²
5 днів тому
Пропонується до продажу нежитлове приміщення загальною площею, під будь-який вид діяльності. Висота стель 4,5 м. Ремонт, хороша витяжка, АГВ. Реальному покупцю — гарний торг.
210 000 $
1 250 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
багатофункціональне приміщення
168 м²
1982 рік побудови
1 тиж. тому
ПРОДАМ комерційне приміщення Бочарова/Кримська. 168 кв. м. 2 входи. Світло, вода.
Ідеально під оренду
210 000 $

59 999 $
923 $/м²
Віталія Блажка вул., 1
багатофункціональне приміщення
65 м²
1 тиж. тому
Продам офіс у нежитловому фонді!
Ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Дніпродорога (Семена Палія)
Площа: 65 м²
Раніше використовувалося як стоматологічна клініка – готове до подібного використання або інших бізнес-цілей.
Сучасний офісний ремонт.
У приміщенні встановлено тепловий лічильник.
Право власності оформлено.
Переваги:
Чудово підходить для офісу, клініки, студії або салону.
Приміщення готове до роботи.
Телефонуйте!

46 000 $
667 $/м²
Семена Палія вул., 22а
приміщення вільного призначення
69 м²
3 дні тому
Приміщення з сучасним ремонтом. Простроре, світле. Вдале розташування - напроти входу\в'їзду до житлового комплексу.

50 000 $
1 042 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52
приміщення для надання послуг
48 м²
5 днів тому
У продажу діючий салон краси на Бочарова/Дніпродорозі.
Загальна площа 50 м², перший поверх.
1 зал на 3 робочих місця, 1 педикюрний зал, 1 манікюрний кабінет, місце для адміністратора. Обладнання та всі меблі залишаються і входять у вартість.
Салон доглянутий, після ремонту. Дуже гарне, помітне місце, приносить дохід. Документи в порядку. Чекаємо на нових власників! Телефонуйте!

49 999 $
1 064 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52
багатофункціональне приміщення
47 м²
1 тиж. тому
У продажу офісні приміщення загальною площею 47 метрів квадратних.
Бочарова (Бувалкіна) / Семена Палія.
3 фасадних вікна. 1й поверх.
Нежитловий фонд.
Телефонуйте