Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Кременчука
Топ оголошень Кременчука
36 000 $
1 091 $/м²
Шевченка вул., 56
ПРЕМІУМ
ТЦ Мега
1 кімната
33 / 20 / 8 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Квартира з гарним новим ремонтом, в самому Центрі міста по вулиці Шевченка. Є підвал, також місце для парковки авто.
В квартирі все поміняно, проводка та сантехніка, встановлені меблі, та техніка.
86 000 $
942 $/м²
Небесної Сотні вул. (Пролетарська), 53-В
2 кімнати
91.3 / 42 / 27.4 м²
поверх 6 з 9
2023 рік побудови
сьогодні
❗Ціна вниз!!
Продаж квартири в новобудові
Центр
ЖК Центральний
вул.Небесної Сотні,53-В
Загальна площа - 91,3 м²
Поверх - 6/9
Велика кухня-вітальня 27,4 м²
Дві окремі кімнати.
У великій кімнаті планували відокремити гардеробну.
Будинок повністю утеплений ззовні.
Індивідуальне газове опалення.
Додатково зроблена тепла підлога майже по всій квартирі.
Склопакети поміняні на енергозберігаючі.
Вже вмонтована розводка труб водопостачання та каналізації.
Зроблені виводи під мийку, раковину, рушникосушарку, пральну машину, сушильну машину, посудомийну машину, інсталяцію, ванну та гігієнічний душ.
В санвузлі встановлена інсталяція.
Закрита територія.
Великий паркінг.
В будинку є укриття!
Окремо...
47 000 €
802 €/м²
Олексія Древаля вул. (Петровського), 87
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
58.6 / 43.6 / 6.4 м²
поверх 1 з 5
1985 рік побудови
сьогодні
Продаж 3к квартири з автономним опаленням.
район Петрівка
вул.О.Древаля,87
Цегляний будинок.
Перший поверх.
Свого часу робився капітальний ремонт. Потребує легкої косметики
Всі комунікації замінені.
Вирівняні стіни та підлога.
Кухня-вітальня, та дві окремих спальні.
Тепла підлога в кухні-вітальні, санвузлі та коридорах.
Є засклена лоджія.
Меблі залишаються. Вбудована техніка теж залишається.
Головна перевага - індивідуальне газове опалення!
Ви не залежите від центральної тепломережи.
Поруч зупинка, Маркетопт, амбулаторія, пошта, дитячий та спортивні майданчики та річка.
За більш детальною інформацією та записом на огляд телефонуйте за номером в оголошенні.
26 000 $
566 $/м²
Господарська вул., 2
46 / 17 / 8 м²
1 поверх
4 сот
1 кімната
1967 рік побудови
сьогодні
Продаж цегляного будинку
район 3 Занасип
вул.Господарська,2
Будинок в житловому стані.
Загальна площа 45,9 м.кв.
Зручності у будинку.
Автономне газове опалення.
В будинку є підвал, де розташована насосна станція.
Вікна дерев'яні, в санвузлі - металопластикове.
Земля приватизована - 5,88 соток.
На території є сарай та флігель перебудований в гараж.
Неподалік є дитячий садочок, гімназія №3, Оптовичок та зупинка громадського транспорту.
До лісу та озера три хвилини на машині.
За детальною інформацією та записом на огляд телефонуйте за номером в оголошенні.
44 000 €
1 048 €/м²
вулиця Івана Мазепи, 25а
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
офісне приміщення
42 м²
сьогодні
Продам офіс в самому Центрі, неподалік від скверу ім.Бабаєва.
вул.Івана Мазепи,25а
Автономне опалення!
Новий капітальний ремонт.
Меблі залишаються.
Два кабінети та свій санвузол.
За більш детальною інформацією телефонуйте за номером в оголошенні.
100 100 грн/міс
280 грн/м²
Небесної Сотні, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
357.5 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Здам приміщення в Центрі, на зупинці "Крюківський міст".
вул.Небесної Сотні,1
Нова двохповерхова будівля, введена в експлуатацію в 2023р.
Перша здача!
Загальна площа 357,5 м².
Повністю зроблений свіжий ремонт.
- стіни підготовлені під чистову обробку.
- армована бетонна підлога, з полімерним покриттям(на фото покриття ще немає),
- ЛЕД освітлення,
- санвузли на обох поверхах,
- є окремий санвузол для маломобільних груп людей.
- охорона, пожежна сигналізація,
- індивідуальне газове опалення,
- потужність 15,9 кВт,
- зовнішнє утеплення,
- поруч парковка.
Ціна: 280 грн/м² + компослуги.
За більш детальною інформацією та записом на перегляд телефонуйте за номером в оголошенні.
24 000 грн/міс
414 грн/м²
Старшого Лейтенанта Кагала вул. (Першотравнева), 49/10
ПРЕМІУМ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
58 м²
сьогодні
Оренда приміщення в Центрі.
перехрестя вул. Ст.Лейтенанта Кагала та вул.Покровська.
Високий трафік!
Вітрина.
Парковка.
Ремонт.
Потужність - 17 кВт.
Біля світлофору, де постійно зупиняються машини.
Поруч ЦНАП, ринок, автовокзал, зупинка громадського транспорту.
Площа - 58 м².
Ціна: 24000 грн/міс. + компослуги.
Окремо сплачується комісія агенції.
4 000 $
666 $/сот
вулиця Сергія Щербака, 25
під забудову
6 сот
сьогодні
Продам ділянку в новому перспективному мікрорайоні Озерний.
Ділянка розташована зі сторони Реївки, неподалік є житлові будинки, де проходить газ та електрика.
адреса: вулиця Сергія Щербака, 25
Кадастровий номер: 5310436100:06:002:0473
площа: 6,01 соток
власність: Приватна власність
призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку
Ділянка рівна.
5 000 $
842 $/сот
вул. Сергія Щербака, 43
під забудову
5.94 сот
сьогодні
Продам ділянку в новому перспективному мікрорайоні Озерний, біля Центру (Щемилівки).
Ділянка розташована зі сторони Ревівки, поруч є житлові будинки.
адреса: вул. Сергія Щербака, 43
Кадастровий номер: 5310436100:06:002:0144
площа: 5,94 соток
власність: Приватна власність
Ділянка рівна.
Газ та електрика є на сусідній вулиці.
До зупинки громадського транспорту - 550 м., до школи - 1 км.
Завдяки кутовому розташуванню ділянки менше буде сусідів, і в'їзд на ділянку можна зробити з різних сторін.
Можна купити як інвестицію!
За більш детальною інформаці...
5 000 $
701 $/сот
Фіалкова, 45
під забудову
7 сот
сьогодні
Продам ділянку на Молодіжному, район "Парк Депутатський"
адреса: вулиця Фіалкова, 45
Кадастровий номер: 5310436100:04:003:1036
площа: 7,13 сотки
призначення: Для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва
На ділянці забита свердловина (глибина 22 м.), електрика по вулиці неподалік.
Поставили новий паркан по периметру ділянки.
Є літній душ та новий туалет.
За більш детальною інформацією та записом на перегляд телефону.
20 000 грн/міс
98 грн/м²
вулиця Ярмаркова, 9-А
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
205 м²
сьогодні
Оренда приміщення виробничо-складського призначення з відкритою рампою.
Локація: м. Кременчук, вул. Ярмаркова, виїзд на магістральні атомобільні дороги.
Зручна транспортна доступність, залізнична гілка, заїзд вантажних авто, центр міста і залізничний вокзал - 5 хвилин.
Площа приміщення - 205 кв.м. План додається.
Відкрита рампа (автомобільна і залізнична) - 3500 кв.м.
Ваги для вантажного транспорту.
Біля рампи є великий ангар.
Територія под охороною.
Здається як все разом, так і окремо: цех, рампа. Ангар вже зданий.
Комунікації: Вода, Електроенергія - 380 В, потужність 25кВт, є можливість збільшення.
Вартість: 20000 грн/міс. + компослуги
За більш детальною інформацією та записом на п...
67 000 $
924 $/м²
Перемоги, 13
єВідновлення
Центр
3 кімнати
72.5 / 57.2 / 7.7 м²
поверх 7 з 9
4 тиж. тому
Продаж 3-х кімнатної квартири в елітному районі, центральної частини міста Кременчук, по вулиці Перемоги.
Вдале розташування будинку: самий центр і затишне місце.
Поруч знаходяться: Придніпровський парк, атракціони, набережна річки Дніпро, пляж, площа, готель Кремінь, гімназія, дитячі садочки…
Можливий продаж по державним програмам.
Ця квартира варта Вашої уваги. Тепла, чиста, охайна. Не кутова.
Зроблений капітальний ремонт, квартира в гарному стані.
Планування : кухня-вітальня + 3 спальні (кімнати окремі).
Санвузол – окремий. В ванній – джакузі.
Тепла підлога в кухні, ванні.
Вирівняні стіни і підлога. В кімнаті зроблений шумозахист.
Квартира знаходиться на 7 поверсі 9-ти поверхового цеглян...

53 000 $
535 $/м²
Редутна вул., 48
БЕЗ КОМІСІЇ
Перший занасип
3 кімнати
99 / 52 / 27 м²
поверх 5 з 6
2020 рік побудови
сьогодні
3-х кімн. НОВОБУДОВА 2-х рівнева з автономним опаленням!!!
Будинок знаходиться на 1 Занасипі по вулиці Редутній
5-6/6эт., цегляного будинку, є ліфт, кімнати роздільні!
Загальна площа квартири: 99.5 м.кв., 1 рівень – 62 м.кв., 2 рівень – 37.5 м.кв.,
можна використовувати кожен поверх як окрему квартиру!
Опис: металопластикові енергозберігаючі вікна, чорнова стяжка підлоги, двоконтурний газовий котел!
Закрита територія, індивідуальне місце під навісом для паркування автомобіля!
Дуже зручне розташування: до Дніпра 200 метрів, до центрального ринку 7 хв. ходьби, стоянка у дворі, поруч дитячий садок, школа, супермаркет, зупинка.
Є квартира площею: 105 м.кв. - 55650$
Перегляд квартири у зр...

68 000 $
1 015 $/м²
Алітуська вул. (Генерала Жадова), 3
єВідновлення
Річковий вокзал
3 кімнати
67 / 40 / 7 м²
поверх 1 з 9
1982 рік побудови
сьогодні
Продаж 3-кімнатної квартири з якісним ремонтом по вулиці Алітуській (Жадова)
Квартира знаходиться на першому поверсі дев'яти поверхового будинку, є окремий вхід з центральної вулиці!
Простора, світла трьохкімнатна квартира в самому центрі міста, поруч із парком та набережною річки.
Квартира з якісним ремонтом, продуманим до дрібниць — ідеальний варіант для комфортного життя без додаткових вкладень.
Ремонт виконаний з використанням сучасних і дорогих матеріалів: натяжна стеля з LED світильниками, кахель, нова сантехника, металопластикові вікна, міжкімнатні та вхідні двері, жалюзі и т.п.
Дуже зручне місце розташування: стоянка у дворі, поряд дитячий садок, школа, супермаркет, зупинки, цент...

75 000 $
1 136 $/м²
Алітуська вул. (Генерала Жадова), 1а
єВідновлення
Річковий вокзал
3 кімнати
66 / 40 / 8 м²
поверх 3 з 9
1982 рік побудови
сьогодні
Продається затишна 3-кімнатна квартира з якісним дизайнерським ремонтом по вулиці Алітуській (Жадова)
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, продуманим до дрібниць — ідеальний варіант для комфортного життя без додаткових вкладень.
Ремонт виконаний з використанням сучасних і дорогих матеріалів: натяжна стеля з LED світильниками, тепла підлога на кухні, кахель, нова сантехника, металопластикові вікна, міжкімнатні та вхідні двері, жалюзі и т.п.
Затишна та простора кухня з усіма меблями та технікою: варочна поверхня, вбудована духовка і мікрохвильова пічка, холодильник
В квартири також час...
85 000 $
649 $/м²
Центр, 1
4 кімнати
131 / 76 / 15.5 м²
поверх 2 з 6
сьогодні
Д вашої уваги гарна світла квартира з розділеними кімнатами.
В квартирі зроблений якісний ремонт
Квадратура 131/76/16 м2
- поміняні всі вікна
- кухня 15.5 м.кв.
- зроблений капітальний ремонт балкону
- виконана стяжка стелі
- квартира тепла
- нові міжкімнатні двері та вхідна
- якісні меблі та техніка
- кондиціонер
Великим плюсом для квартири є роздільні кімнати , дві комори в квартирі. Квартира не кутова , дуже тепла та світла .
В квартирі залишаються меблі .
Дуже охайний чистий підʼїзд з добрими сусідами є ліфт .
У дворі дитячий майданчик , школа, садочок , супер маркети , зупинки.
Документи готові до продажу , комісія агентства сплачується окремо.
телефонуйте [телефон прихо...
108 000 $
1 200 $/м²
Соборна вул. (Леніна), 22/19
Відеотур
Будинок Торгiвлi
3 кімнати
90 / 60.9 / 7 м²
поверх 3 з 4
2 дні тому
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру, по вул. Соборній, з щойно завершеним капітальним ремонтом - Авторський проєкт.
Закритий двір.
Вид з вікон на сквер ім. О. Бабаєва, будинок цегляний, гарне розташування квартири.
Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя у місті.
Квартира повністю укомплектована новими, сучасними меблями та побутовою технікою- європейських виробників, та доповнена індивідуальними деталями інтер'єра, що заповнює простір затишком та комфортом.
Ремонт повністю капітальний -від цегли. Замінені повністю: труби, електропровід мідний, стяжка підлоги.
В холодних зонах тепла підлога.
На стінах декоративна штукатурка, шпалери, підлога - вологостійкий ламінат та...

15 000 грн/міс
150 грн/м²
Джохара Дудаєва пров. (Грозненський), 6
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
100 м²
1 тиж. тому
Здам в оренду приміщення. Техучилище.
Приміщення на першому поверсі, є окремий вхід.
Загальна площа 100 м. кв. Є меблі та кондиціонери.
Чотири кімнати, кухня та санвузол.
Встановлено сигналізацію, решітки та ролети.
Поруч знаходиться палац культури, спорткомплекс і школа.
Вартість оренди 15000 грн. + ком. послуги.
Оренда на тривалий термін. Без комісії.

6 800 $
309 $/м²
Ткаченко, 9
гараж
22 м²
1 тиж. тому
Продам гараж у Центрі.
Гараж цегляний, залізобетоні перекриття, підлога - бетон.
Є оглядова яма, розводка проводки виконана, встановлений лічильник.
Розташований по вулиці Ткаченка,
500 метрів від магазину «Жовтий аероплан» і ЖК «Центральний».
Земельна ділянка приватизована.
Продаж без комісії.

79 000 $
1 082 $/м²
Річна
73 / 43 / 7 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Продам двоповерховий будинок. Район с. Кривуші.
Будинок у СТ «Будівельник». Є газ і можливість прописки.
Загальна площа - 73 м. кв., жила – 43 м. кв., кухня 7 м. кв.
Стіни з цегли. Підвал – 5,8 м.кв., розміщений під будинком.
Газовий котел, тепла підлога на першому поверсі. Також є камін.
Металопластикові вікна, встановлені металеві решітки.
Автоматичні ворота та посилене паркувальне місце для авто.
Баня з каміном і душем. Вихід з двору до водойми.
Скважина, система зворотнього осмосу, генератор на 6,5 кВт.
Земельна ділянка - 4.65 соток, приватизована.
Продаж з технікою та меблями.
Без комісії для покупця.
Всі новобудови