Топ оголошень Лапаївки

215 000 $
1 561 $/м²
Галицька вул.
ПРЕМІУМ
138 / 70 / 21 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до вашої уваги стильний та функціональний котедж площею 137,7 кв.м, розташований на ділянці 2,5 сотки в затишному для життя місці біля Львова.
Планування:
Перший поверх: 1) Простора кухня 20,6 кв.м з вбудованою технікою; 2) Світла вітальня з каміном та виходом на терасу; 3) Санвузол з душовою кабіною; 4 ) Пральня та комора.
Другий поверх: 1) Три спальні, дві з яких з виходом на балкон; 2) Гардеробна кімната; 3) Санвузол з ванною; 4) Вихід на велику утеплену мансарду (60 кв.м), де можна облаштувати ще одну кімнату, офіс або зону відпочинку.
Інфраструктура та зручності:
1) Централізовані комунікації: газ, вода, каналізація; 2) Опалення: газовий котел + тепла підлога (в зонах з п...

250 000 $
694 $/м²
Геофізиків вул., 4
360 / 140 / 26 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 10 соток, огороджена.
Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 360 м², житлова — 140м², кухня — 26 м².
В будинку зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка.
Опалення — газовий котел та твердопаливний котел на дрова.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три.
Перший поверх будинку включає: 3 кімнати,кухня, 2 санвузли, гараж.
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Третій поверх : 2 кімнати в стані «0» циклу, виводи під са...
312 000 $
1 639 $/м²
Володимира Великого
ПРЕМІУМ
190 / 60 / 30 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку Холодновідка (Кірпівка) в обжитому районі новобудов, вул Вол. Великого, Будинок цегляний 1,5 цегли,загальна площа 190,4 м2, ділянка 8,9 соток, кадастр. номер 4623683700:02:001:0357, гараж на 2 машини 54м2. Світло 9Кв, підігрів підлоги 1-й поверх, центральна каналізація, водопостачання, газ підведений. Дах металочерепиця утеплений мін ватою. На території є альтанка з каміном 19,2 м2. Монолітне перекриття, монолітні сходи, залита стяжка, зроблена вся електро проводка. За додатковою інформацією телефонуйте по номеру в оголошенні.

260 000 $
929 $/м²
Городоцька
280 / 260 / 20 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
сьогодні
Будинок біля соснового лісу, 280 м², 2 км від кільця
Продається новобудова у Лапаївці (р-н Кирпівка) — просторий будинок площею 280 м² на рівній ділянці 7 соток. Локація — мальовниче та затишне місце поруч із сосновим лісом, лише 2 км від кільця на Городоцькій.
Будинок з цегли, монолітний фундамент, великі панорамні вікна VDS, два балкони, гараж на два авто, зручні сходи, горище 40 м². Підведені всі комунікації: центральна вода, каналізація, газ у будинку, електрика 3 фази/13 кВт. Є вивід під камін, зовнішнє утеплення.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

280 000 $
718 $/м²
Геофізиків вул.
390 / 350 / 20 м²
3 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 390 м², житлова — 350м², кухня — 20 м².
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три..
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Третій поверх : 2 кімнати в стані «0» циклу, виводи під сантехніку, газ.
Наявні комунікаці...
119 952 $
833 $/м²
Петра Сагайдачного вул.
144 / 52.08 / 29.2 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається новий цегляний будинок 2025 року.
• Загальна площа: 144 м²
• Ділянка: 2,7 сотки
• Ціна: 120 000 $ (833 $ за м²)
Планування:
• Кухня-студія
• 3 кімнати (в головній — гардеробна)
• 2 санвузли
• Гараж
Комунікації:
• Газ проведений
• Центральна каналізація
• Вода (лічильник в будинку)
• Електрика 5 кВт
Будинок з цегли, утеплення 10 см пінопластом.
Готовий до проживання, без ремонту.
Ціна дуже приваблива — 833 $ за квадратний метр.
Пишіть або телефонуйте — покажу. Є відеоогляд.

149 000 $
1 028 $/м²
Княгині Ольги вул., 15
БЕЗ КОМІСІЇ
145 / 90 / 16 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо на продаж просторий цегляний будинок у Лапаївці.
Розглянемо продаж під єОселю.
Ділянка 5,7 сотих — ідеальна для облаштування подвір’я, тераси чи зони відпочинку.
По плануванню: три спальні, простора вітальня та кухня, два санвузли. Висота 3 м.
Будівництво з цегли, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Бетонне перекриття. Бетонні сходи. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю REHAU 5 камер, склопакет 3. Світло три фази, 15 Квт.
У використанні також 45 м кв горища.
Заведена від стовпа та розведена по будинку електрика. Є вихід під камін.
Комунікації: газ, електрика, центральна вода, септик ( вигрібна яма). Є можливість підключення цен...

283 500 $
810 $/м²
Геофізиків вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
350 / 150 / 20 м²
3 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж 3-поверхового будинку з двома гаражами | Без комісії | Центр Лапаївки
Будинок комерційне приміщення в Лапаївці | Площа 390 м² | Сад, озеро, школа
Опис:
Унікальна пропозиція у центрі Лапаївки — просторий 3-поверховий будинок з окремим будиночком під комерцію. Ідеальне поєднання для життя, бізнесу та відпочинку.
Лапаївка, центр села
(4 хв до магазину «Близенько», церкви, школи; поруч озеро та ліс)
️ Площа основного будинку: 350 м²
️ Кількість поверхів: 3
️ Ділянка: 12 соток (плодовий сад: виноград, черешні, груші)
️ Додатково: окремий будинок 40 м² ділянка 1,7 сот. (під бізнес або розширення)
️ Гаражі: окремий цегляний гараж гараж у будинку
️ Комунікації: центральні
️...

138 000 $
767 $/м²
Степана бандери
180 / 90 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 391495. АН "Атланта".
Продаж новозбудованого будинку біля кільця вул Городоцька!
Район нової котеджної забудови!
Центральні комунікації!
Продаємо будинок на ділянці 10 соток!
Будинок , загальною площею 180 м2, функційне планування!
Має 4 житлові кімнати, кухню, вітальню, два санвузли, гараж!
Заведено центральну воду і каналізацію, світло 380 В, газ біля будинку!
Асфальтований доїзд!
Поруч « Метро», « Епіцентр «, магазини, зупинки громадського транспорту,!
Район забудований сучасними будинками!
Поруч є відпочинкова зона з озером для мешканців, красивий хвойний ліс!
Ідеальна локація для життя сімʼї!
Маємо варіанти будинків різного бюджету і локації!
Дзвоніть!

149 000 $
1 028 $/м²
Княгині Ольги вул., 15
145 / 120 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
вчора
Пропонуємо на продаж просторий цегляний будинок у с. Лапаївка
У використанні також 45 м кв горища.
Комунікації: газ, електрика, центральна вода, септик ( вигрібна яма). Є можливість підключення центральної каналізації.
Перева...

250 000 $
641 $/м²
Геофізиків вул.
390 / 350 / 20 м²
3 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 10 соток, огороджена.
Опалення — газовий котел та твердопаливний котел на дрова.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три.
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.

149 000 $
1 028 $/м²
Княгині Ольги вул., 15
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
145 / 90 / 16.43 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
3 дні тому
У використанні також 45 м кв горища.
Переваги: поруч ста...

250 000 $
641 $/м²
Геофізиків вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
390 / 350 / 20 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ/ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — село Лапаївка, вулиця Геофізиків, Львівська область.
Загальна площа — 390 м².
Поверховість — триповерхове приміщення.
Кількість кімнат — вісім.
Ремонт — євроремонт.
Комерційне приміщення чудово підійде під: міні готель-хостел, ІТ офіс, салон краси, реабілітаційний центр, приватний садок або школ, медичний центр, будинок пристарілих.
Особливості даного комерційного приміщення — великих триповерховий будинок у чудовій локації. Поруч є вся необхідна інфрасруктура- школа, дитячий садок, церква, магазини, зупинка транспорту, ліс.
Код обʼєкта: 5269

199 000 $
1 076 $/м²
Устима Кармалюка вул.
185 / 112 / 15 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
4 дні тому
Продаж окремого двоповерхового будинку в Лапаївці з земельною ділянкою 15 сот
Площа загальна: 185 м²
Центр села
Всі комунікації: елктрика, газ, вода, центральна каналізація
Тиха спокійна вулиця
Поряд школа-ліцей, поліклініка, мережі «Близенько», «Чистенько» та церква
Ціна 199 тис.дол

250 000 $
694 $/м²
Геофізиків вул., 15
360 / 140 / 26 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 10 соток, огороджена.
Опалення — газовий котел та твердопаливний котел на дрова.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три.
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.

250 000 $
694 $/м²
Геофізиків вул.
360 / 140 / 26 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 10 соток, огороджена.
Опалення — газовий котел та твердопаливний котел на дрова.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три..
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Третій поверх : 2 кімнати в стані «0» циклу, виводи під с...

250 000 $
641 $/м²
Петра Сагайдачного вул.
390 / 350 / 20 м²
3 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три..
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Наявні комунікаці...

280 000 $
718 $/м²
Геофізиків вул.
390 / 350 / 20 м²
3 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Лапаївка, Геофізиків, Львівська область.
Кількість кімнат — вісім.
Поверховість — триповерховий.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Опалення — газовий котел.
З підігрівом підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі).
Балкони — три.
Санвузли — три..
Другий поверх: 3 кімнати, кухня, 2 санвузли.
Наявні комунікаці...
283 500 $
810 $/м²
Геологів вул., 15
350 / 150 / 20 м²
3 поверхи
13 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Будинок з ремонтом в Лапаївці | Площа 390 м² | Сад, озеро, школа
Опис:
Лапаївка, центр села
️ Площа основного будинку: 350 м²
️ Кількість поверхів: 3
️ Гаражі: окремий цегляний гараж гараж у будинку
️ Комунікації: центральні
️ Опалення: твердопали...
150 000 $
968 $/м²
Кірпи
155 / 45 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Сучасний дюплекс у с. Лапаївка
Пропонується до продажу стильний та якісно збудований дюплекс у затишному передмісті Львова — с. Лапаївка.
Характеристики:
Площа земельної ділянки: 4 сотки
Загальна площа будинку: 155 м²
Висота стель: 2,8 м
Комунікації:
Електроенергія: 13 кВт
Центральний водопровід
Центральна каналізація
Водовідведення дощових вод
Будівельні характеристики:
Стіни: керамічний блок
Фасад утеплений пінопластом 100 мм
Вікна REHAU Selected (енергоефективні)
Будинок поєднує сучасну архітектуру, продумане планування та якісні матеріали. Ідеальний варіант для комфортного проживання сім’ї неподалік міста.
Всі котеджні містечка