Топ оголошень Левків

14 300 $
953 $/сот
Партизанська
під забудову
15 сот
3 дні тому
Чудова пропозиція для будівництва нового житла в селі Левків, відоме своєю природою та зручним сполученням з містом.
Вам не потрібно витрачати час та кошти на підведення мереж — усе вже є на місці, підведено світло та газ, на території є власна криниця.
Площа: 15 соток.
Наявність старого будинку дозволяє відразу мати адресу та місце для зберігання
інструментів під час будівництва.
Ідеальне місце для тих, хто мріє про власний будинок у тихій та красивій місцевості.
Щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час, будь ласка, телефонуйте за номером.
2 650 $
265 $/сот
Левківська
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
10 сот
6 днів тому
Терміновий продаж земельної ділянки 10 соток. Село Левків, Житомирської області.
Продаж можливий за програмою єВідновлення, по постанові #280, #719...
Є в продажу 12 участків по 10сот і 1-17сот.
За детальною інформацією звертайтеся за вказаним номером телефону.
Призначення ділянки - Під садівництво

70 000 $
1 000 $/сот
сільгосппризначення
70 сот
3 тиж. тому
Продаж земельних ділянок біля села Калинівка!
Пропонується до продажу 7 фасадних земельних ділянок біля села Калинівка.
Загальна площа: 70 соток
Цільове призначення: ОСГ
Ділянки фасадні, мають зручний заїзд та вигідне розташування біля траси.
Чудово підійдуть для комерційного використання:
⛽ АЗС
придорожній магазин
стоянка для транспорту або інший бізнес.
Ціна: 70 000 $
Торг присутній
❗️Тільки готівка
Пропозиція від агенції нерухомості “Оберіг”
Марина: [телефон приховано]

115 000 $
1 054 $/м²
Партизанська
109.1 / 92 / 11 м²
2 поверхи
15 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Чудовий затишний будинок у селі Левків, Житомирська область, розташований у зеленій зоні, навпроти мальовничого соснового лісу. Будинок 2016 року забудови, повністю готовий до проживання і не потребує вкладень.
Характеристики:
• Два поверхи, загальна площа 110 м²
• Автономне опалення та тепла підлога
• Власна вода (свердловина та криниця)
• Простора кухня та велика зала
• Стильний санвузол з оригінальною ванною
• Металопластикові вікна, підвіконня з натурального каменю
• Красиві сходи з ясена
• Встановлена система відеоспостереження та сигналізації
• Висота стелі 2,5 м на першому поверсі, 2,35 м на другому
Територія:
Подвір’я викладене плиткою, є навіс для авто та асфальтований пі...

26 500 $
449 $/м²
Центральна, 5
єВідновлення
59 / 32 / 10 м²
1 поверх
14 сот
4 кімнати
1980 рік побудови
2 міс. тому
Продаж будинку в с. Левків! Пропонується до продажу затишний будинок у центральній частині села. Загальна площа — 59 м2, розташований на 14 сотках приватизованої землі. У будинку три кімнати, кухня, коридор і веранда. Опалення — газове, зручності на подвір’ї. Ділянка доглянута, зручний під’їзд, поруч магазин і зупинка транспорту. Ідеальний варіант для постійного проживання або дачного відпочинку. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду

125 000 $
490 $/м²
Шахтинська
єОселя
єВідновлення
255 / 180 / 11 м²
2 поверхи
35 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
2 міс. тому
Будинок 2000р , цегляний.
2поверхи,,великий підвал,погріб.
Загальна площа 255 м2,
25 сот- приватна,10сот у користуванні.
Два вида опалення: газовий та твердопаливний котел.
Колонка на гарячу воду, світло,газ,
яма-септик.
Чотири окремі кімнати, кухня, два санвузли,, господарські будівлі.
На території садок,альтанка, два гаража.Оброблений город, багато квітів та декоративних насаджень.
Поряд зупинка транспорту.
асфальтована дорога.
В селі діюча школа,дитячий садочок,
Магазини, лікарня,церква.
Продаж з меблями та технікою в дуже хорошому стані.
125000 у.о.- торг
Ексклюзив
Фото, план.
[телефон приховано]
[телефон приховано]
Наталія
Всі новобудови