Фільтри
Продаж офісів в Лиманки
11 оголошень
- найбільша площа
11 оголошень
- найбільша площа

34 000 $
1 545 $/м²
Перлинна вул., 2
ПРЕМІУМ
ЖК Двадцять дев'ята перлина
багатофункціональне приміщення
22 м²
2018 рік побудови
4 дні тому
У продажу комерційне приміщення вільного призначення. Можна використовувати під будь-який вид діяльності. Приміщення розташоване в цокольному поверсі.
22 кв. м
Є опалення, санвузол, витяжка.
Зроблено сучасний ремонт.
Орендна плата — 11 000 грн.
55 000 $
873 $/м²
Будівельна вул., 50-Г
багатофункціональне приміщення
63 м²
2021 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу комерційне приміщення, що ідеально підходить під коворкінг, салон краси або ресторан. Зручний під'їзд та парковка. Окремий вхід, панорамні вікна, сучасний ремонт. Документи готові до угоди, приміщення не потребує вкладень.
24 500 $
742 $/м²
Райдужний масив вул., 19/1
багатофункціональне приміщення
33 м²
2016 рік побудови
вчора
Продам під офіс, магазин, салон приміщення на Райдужному, буд. 19.
Високий напівцоколь. 1 сходинка вниз. 33,3 м².
Стелі 3 м. Євроремонт.
Кондиціонер, мінімальні меблі.
2 фасадні вікна + 1 фасадні двері.
СПС на н/ж.
Казково низька ціна
24 500$

33 000 $
688 $/м²
Центральна вул., 7
багатофункціональне приміщення
48 м²
вчора
Ваш особистий оазис: 1-кімнатна квартира з палісадником в Одесі (Лиманка/Червоний Хутір)!
Представляємо унікальну пропозицію: затишна та простора 1-кімнатна квартира 48 м² на мінус першому поверсі цегляного будинку, з власним палісадником!
Це ідеальне рішення для тих, хто шукає комфорт міської квартири та принади заміського будинку.
Квартира, де є все:
* Простора кухня — серце дому, ідеальна для зустрічей та кулінарних експериментів.
* Затишна спальня з можливістю зонування, щоб створити ідеальний простір для відпочинку та роботи.
* Сучасний санвузол та зручна комора для охайного зберігання речей.
* Ваш власний палісадник — унікальне місце для ранкової кави, квітів або міні-саду, прямо бі...

35 000 $
729 $/м²
Центральна вул., 7
багатофункціональне приміщення
48 м²
2 дні тому
Продам коммерческое помещение под любой вид деятельности с палисадником — Одесса, р-н Таирова • Лиманка
Идеально под офис, салон, студию, услуги, кабинетное размещение или сдачу в аренду. Возможна эксплуатация как для бизнеса, так и для комфортного проживания.
1 этаж кирпичного дома
Площадь: 48 м²
Собственный палисадник
О помещении:
• Нежилой фонд — подходит под любой вид деятельности
• Свет, вода, отопление (котельная во дворе)
• Грамотная планировка: можно организовать 2–3 кабинета, ресепшн или зону ожидания
• Современный ремонт
• Тёплый пол
• Просторная кухня — легко переделывается под зону персонала, переговорную или клиентскую зону
• Уютная спальня — можно использовать как отдель...

25 000 $
630 $/м²
Райдужний масив вул., 19/4
багатофункціональне приміщення
40 м²
2016 рік побудови
2 дні тому
Код об'єкта: 240112.
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію — приміщення під бізнес у житловому масиві Райдужний, Одеса!
Приміщення з високим потенціалом для реалізації ваших найсміливіших ідей. Загальна площа 39,7 квадратних метрів, включаючи санвузол та підсобне приміщення-комору. Висота стель тут становить 3,1 метра, що створює відчуття простору та свободи.
Це приміщення знаходиться на цокольному поверсі, з окремим входом, з фасадного боку будинку. Тут є всі необхідні комунікації — електрика, вода, міська каналізація.
Приходьте і переконайтеся самі в усіх перевагах цієї пропозиції. Дане приміщення підійде для різних видів діяльності та відкриє перед вами безмежні можливості. Н...

45 000 $
577 $/м²
Райдужний масив вул., 14
багатофункціональне приміщення
78 м²
2 дні тому
Код об'єкта: 329027. АН "Атланта".
Продається діючий бізнес!
Сучасний центр розвитку дітей.
Центр має відмінну репутацію та користується популярністю.
Має свій сайт в Інстаграм, там ви можете побачити роботу центру.
Загальна площа 78 м².
Відмінний ремонт та обстановка. Є все, що потрібно для комфортної роботи центру.
У такому районі, як Райдужний, дитячі садки та розвиваючі центри дуже затребувані!
Телефонуйте вже!
44 990 $
989 $/м²
Левітана вул., 15/4
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК ЖБК Левітана
багатофункціональне приміщення
46 м²
2016 рік побудови
3 дні тому
Вашій увазі пропонується приміщення в нежитловому фонді, розташоване на першому поверсі ЖБК «Левітана» за адресою: вул. Райдужна, 15/4, з окремим входом з фасаду.
Приміщення знаходиться в комерційній частині житлового будинку великого масиву «Райдужний».
2016 рік будівництва.
Загальна площа становить 45,5 м².
Кабінетне планування, де зараз облаштований салон краси.
(Планування в оголошенні).
Перевагою є те, що обʼєкт підходить під ведення різних бізнесів.
На кожен із видів діяльності буде попит, бо довкола знаходиться величезна кількість будинків (майже 5000 квартир) з цільовою аудиторією споживачів.
Розвинена інфраструктура.
Приміщення готове до продажу.
Перегляди по домовленості....
Шукайте комерційну нерухомість в Лиманки за фільтрами

65 000 $
1 548 $/м²
Перлинна вул., 1б
багатофункціональне приміщення
42 м²
4 дні тому
Комерційне приміщення у новому ЖК «56 Перлина».
Житловий комплекс побудований за новітніми сучасними технологіями: закрита територія, що охороняється, цілодобове відеоспостереження, доглянута територія.
Комерційне приміщення загальною площею 42 м² знаходиться на першому поверсі. Поділене на 2 окремі однакові приміщення з виведеними санвузлами в кожному. Стан від будівельників.
Густонаселений район. Весь перший поверх відведений під комерційні приміщення.
Тут може бути будь-який магазин, салон краси, офіс, курси та інший вид комерційної діяльності.
80 000 $
800 $/м²
Спортивна вул., 3/2
багатофункціональне приміщення
100 м²
5 днів тому
Продам велике приміщення площею в 100м² .
Вільне планування.
Зданий будинок.
Три мокрі точки.
Великі панорамні вікна.
Оперативний показ!
Ціна найнижча в комплексі.
83 000 $
943 $/м²
Академіка Вільямса вул., 93/1
багатофункціональне приміщення
88 м²
1 тиж. тому
У продажу комерційне приміщення в новому житловому комплексі Київського району.
Загальна площа 88,3 м2 з правильним функціональним плануванням.
Секція не стадії будівництва.
Заведені всі необхідні комунікації, будуть встановлені якісні вхідні двері та металопластикові панорамні вікна. Ліквідне розташування приміщення із зручною парковкою біля комплексу. Житловий район із зручною транспортною роз' вязкою.
Вигідна пропозиція. Телефонуйте!