Топ оголошень Лиманки
10 000 $/міс
Семенівська вул.
667 / 425 / 60 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Уявіть собі простір, де розкіш, комфорт і безпека зливаються в ідеальну гармонію. У престижному закритому селищі Совіньйон-2 пропонується в довгострокову оренду унікальний VIP-будинок, який вражає з першого погляду і залишається в серці назавжди.
Триповерхова резиденція загальною площею 667 м² розташована на доглянутій ділянці 10 соток з авторським ландшафтним дизайном. Тут кожна деталь продумана до дрібниць: від вишуканого фасаду, оздобленого іспанським вишневим мармуром, до покрівлі з натуральної іспанської черепиці.
Інтер'єри будинку — це справжній витвір мистецтва. Авторський дизайн, італійські меблі з Міланської виставки, витончені текстури та преміальні матеріали створюють атмосферу в...

38 000 $
1 727 $/м²
Спортивна вул., (Будинок 2)
ПРЕМІУМ
ЖК Мікрорайон Таїровські сади
1 кімната
22 / 12 / 7 м²
поверх 10 з 17
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу стильна 1 кімн. квартира в престижному житловому комплексі Таїровські сади.
Це ідеальний варіант для молодої пари або інвестицій під орендний бізнес.У квартирі виконаний ремонт у світлих нейтральних тонах, що візуально розширює простір та наповнює його світлом.
Встановлена вбудована кухня, яка гармонійно вписується в інтер'єр
Санвузол фанерований, встановлена якісна сантехніка, душ, бойлер.
Особливою перевагою є наявність балкона, з якого відкривається вид на море. Це ідеальне місце для ранкової кави та вечірнього відпочинку.
В будинку є підземний паркінг, який використовується як бомбосховище. Є генератор, що забезпечує роботу лифтів під час блекауту.
ЖК...

300 $/міс
Райдужний масив вул., 24
1 кімната
44.4 / 15.9 / 16.6 м²
поверх 11 з 15
2016 рік побудови
сьогодні
1к з кухнею студією
Діти так
Тваринок обговорюємо
Радужний массив
38 500 $
1 469 $/м²
Академіка Вільямса вул., (Будинок)
1 кімната
26.2 / 14 / 5 м²
поверх 13 з 17
2025 рік побудови
сьогодні
Стильна квартира з ремонтом у ЖК «Акварель 8»
Сучасний простір, де продумана кожна деталь:
— якісний ремонт у світлих тонах
— затишок і тиша завдяки гарній шумоізоляції
— панорамні вікна з великою кількістю світла
Меблі та техніка залишаються на ваш розсуд — створіть інтер'єр своєї мрії
Закритий житловий комплекс з охороною та комфортним середовищем
Ідеально для тих, хто цінує стиль, тишу та комфорт
89 000 $
809 $/м²
Райдужний масив вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
110 / 35 / 15.4 м²
5 поверхів
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Сучасні таунхауси в Кюве Віллаж — поєднання комфорту заміського життя та близькості до міста. Продумані планування 59–73 м², власне паркомісце, зона відпочинку та простір для сім’ї. Будинки збудовані з якісних матеріалів: червона цегла, утеплення, хороша шумоізоляція та міські комунікації. Закрита територія, сучасна архітектура та комфортне середовище для життя. Всього кілька хвилин від Одеси. Є розтермінування та вигідні умови покупки. Прямий продаж без комісії.
320 000 $
800 $/м²
злагоди
ПРЕМІУМ
Чорноморка-2
400 / 65 / 26 м²
4 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Комісія ноль %!
Будинок побудований ґрунтовно, з кримського ракушняка. Чотири рівні, з них є мансарда (спортзал, санвузол), також цокольне приміщення (топкова, бойлерна, багато підсобних приміщень, а також ще один спортзал, санвузол), в наших реаліх важливо користуватися як укриттям!
Два поверхи: на першому поверсі - велика простора кухня-їдальня, вітальня, роздільний санвузол, кімната для відпочинку (кабінет). На другому поверсі розташовані три спальні, санвузол. Стан будинку та інтер'єру у відмінному стані. Є гараж та місце на ділянці. сама дідлянка 10 сотків!
А також гарна , велика зелена зона. Близькість до моря, до транспорту. Тут тихо, душевно та спокійно. Покази у зручний для Вас ч...
42 000 $
1 000 $/м²
Перлинна вул., 7
1 кімната
42 / 22 / 12 м²
поверх 4 з 19
2019 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімн. у ЖК 46 Перлина — підходить під програми!
🔥 1-кімнатна квартира у 46 Перлині на Таїрова — чудовий варіант як для життя, так і під інвестицію!
📍 4 поверх
📐 Зручне планування
🏢 Стан від будівельників — можливість зробити ремонт повністю під себе
📄 СПВ понад 3 роки
🏦 Підходить під державні програми
Сучасний житловий комплекс із гарною територією, охороною та розвиненою інфраструктурою. Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, школи та кафе.
💰 Чудовий варіант у затребуваній локації Таїрова!
📩 Пишіть або телефонуйте — організую показ
54 000 $
1 459 $/м²
Перлинна вул., 3
єВідновлення
ЖК Пятая Жемчужина
1 кімната
37 / 17 / 10 м²
поверх 13 з 18
2014 рік побудови
сьогодні
❗️готовий орендний бізнес ❗️
Продам 1-кімнатну квартиру в 📍ЖК «5 Перлина»
▪️ 13/17 поверх
▪️ Площа — 37 м²
▪️балкон
▪️2 кондиціонера
▪️продаж з меблями і технікою
🔹Генератор на ліфт, воду, опалення. Охорона і відеоспостереження 24/7. Вікна у двір.
💸54.000$
📄 право власності
❗️готові на держ. програми❗️
📞[телефон приховано]Катерина

110 000 $
1 333 $/м²
Перлинна вул., 9
2 кімнати
82.5 / 24.6 / 37.5 м²
поверх 4 з 19
2020 рік побудови
вчора
2-кімнатна квартира в ЖК 49 Перлина/Таїрова
Квартира правильного планування: дві окремі спальні, кухня-вітальня з відкритою лоджією, суміщений санвузол із ванною, гардеробна, просторий передпокій.
У квартирі виконано якісний ремонт у приємних світлих тонах.
Встановлено теплолічильник на квартиру.
Територія комплексу закрита, перебуває під охороною та наглядом.
Своє авто можна припаркувати на критому паркінгу поблизу або в підземному паркінгу будинку.
У комплексі встановлені як пасажирські, так і вантажні ліфти.
За 5 хвилин їзди від комплексу знаходяться Епіцентр та Метро.
Транспортна розв'язка в будь-який кінець міста.
Новий мікрорайон, що активно розвивається: поруч дитячі садки, школи, ди...

39 500 $
1 519 $/м²
Академіка Вільямса вул., (Будинок)
1 кімната
26 / 14 / 8 м²
поверх 14 з 17
2025 рік побудови
вчора
Продаж смарт квартири в новому будинку на Таїрова. ЖК Акварель 8. Ремонт 2026 року, загальна 26 м2. Вбудована кухня, техніка, витяжка, варильна поверхня, холодильник. У будинку генератор, працюють ліфти, подається тепло, вода. Упорядкована територія, відеоспостереження, підземний паркінг (притулок). Розвинена інфраструктура, поряд ринок, супермаркет, зупинка громадського транспорту. Відмінний варіант для життя чи здачі в оренду.
Продажа смарт квартиры в новом доме на Таирова. ЖК Акварель 8. Ремонт 2026 года, общая 26 м2,. Встроенная кухня, техника, вытяжка, варочная поверхность, холодильник. В доме генератор, работают лифты, подается тепло, вода. Благоустроенная территория, видеонаблюдение,...
64 000 $
1 488 $/м²
Перлинна вул., 12
2 кімнати
43 / 20 / 16 м²
поверх 8 з 19
2022 рік побудови
вчора
🔥🔥🔥🔥🔥
58 Перлина на Таїрова
2-кімнатна квартира з ремонтом
Прекрасний вид у двір та на море.
Площа — 43 м²
Поверх 8/19
Дві окремі спальні + кухня-вітальня, балкон.
Ціна — 64 000 у.о.💰 Торг
Без комісії 👌
Переуступку оплачує продавець.
Перегляд за домовленістю 🔑
☎️ 0965062522 Любов

18 000 грн/міс
Будівельна вул., 50-Б
3 кімнати
88 / 31 / 30 м²
поверх 1 з 7
2020 рік побудови
вчора
ЖК «Розенталь» (Іллічівська дорога / проспект Небесної Сотні), здам приголомшливу абсолютно нову квартиру, розташовану на високому 1 (майже другому) поверсі в новому 7-поверховому малоквартирному житловому комплексі, 88/31/30 кв. м, дві роздільні спальні (18 і 13 кв. м), кухня-вітальня (30 кв. м), великий хол, санвузол із душовою системою, засклена лоджія з панорамним склінням, стильний сучасний дизайн інтер'єру, усе абсолютно нове і в ідеальному стані, вбудовані кухонні меблі та вся побутова техніка, бойлер, кондиціонери, пральна та посудомийна машини, можна заїхати зі своїми меблями або власник придбає їх уже під Вас (ліжка, дивани, шафи та столи), інтернет, Wi-Fi, у будинку автономне опал...
30 000 $
600 $/м²
Лабораторна вул., 17
2 кімнати
50 / 40 / 8 м²
поверх 4 з 5
2 дні тому
Продам 2-кімнатну квартиру на вул. Лабораторна, Червоний Хутір, 4 поверх 5-поверхового будинку. Загальна пл. 52 кв. м, кухня 8 кв. м (міні-чешка). Кімнати роздільні, санвузол роздільний. Квартира під капітальний ремонт. Будинок із газом. Є можливість встановити двоконтурний котел. Парадна після ремонту. Доглянутий двір. Поруч із будинком зупинка 149 та 221 маршруток.

165 000 $
1 269 $/м²
Таїровська вул., 4
130 / 60 / 45 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
✨️СТАРТ ПРОДАЖУ✨️
🏡Будинки та триплекси, Одеса🏡
📍Закритий житловий квартал "VELVET" у центральній частині Червоного Хутора
Будинок одноповерховий
Площа 130 м²
Ділянка 4,5 сотки
Є одна ділянка 6,5 соток
Тераса
Навіс на 2 авто
Ціна на даному етапі:
Без ремонту 165 000$
З ремонтом 203 000$
Матеріали будівництва:
Стіна: Керамоблок 38 см
Утеплення: Базальтова вата 50 мм.
Додатково підвал:
До 40 м² - 10 000$
Комунікації у вартості:
Центральна каналізація
Електрика 7 кВт (з можливістю збільшення)
Вода (Центральна та артезіанська)
Газ
Будинок здається у готовому вигляді з облаштованою територією, озелененням, парканами, воротами.
На території:
Дитячий майданчик, спортивний майданчик, закр...

155 000 $
1 069 $/м²
Таїровська вул., 7
145 / 80 / 55 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Будинки та триплекси, Одеса
Будинок двоповерховий
Площа 145 м²
Ділянка 4,5 сотки
Тераса
Навіс на 2 авто
Ціна на даному етапі:
Без ремонту 155 000$
З ремонтом 193 000$
__
Матеріали будівництва:
Стіна: Керамоблок 38 см
Утеплення: Базальтова вата 50 мм.
Додатково підвал:
До 40 м² - 10 000$
Комунікації у вартості:
Центральна каналізація
Електрика 7 кВт (з можливістю збільшити)
Вода (Центральна та артезіанська)
Газ
На території:
Дитячий майданчик, спортмайданчик, кав'ярня, закрита та територія, що охороняється.
__
Роз...

147 000 $
1 114 $/м²
Центральна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Совіньйон
132 / 60 / 55 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2 дні тому
Старт продажів🎉
Червоний Хутір, початок масиву
Будівництво 9 місяців.
На перших фото аналогічний будинок на етапі будівництва
Будинок двоповерховий 132 м²
Ділянка 3,5 сотки
У вартість входить повністю готова коробка з повністю готовим фасадом, впорядкованим подвір’ям, озелененням.
Тераса з кухні
Навіс на 2 авто
Електроворота
Паркани
‼️Усі комунікації центральні‼️
Артезіанська свердловина
Додатково підвал під будинком 40 м² — 10000$
Можна добудувати гараж, басейн
Розтермінування 18 місяців
Перший внесок 50%
Ремонт «під ключ» за готовим дизайн-проєктом
‼️Центральна вулиця: поруч магазин, зупинка. Дуже рідкісна дорога локація!
БЕЗ КОМІСІЇ
КОМІСІЯ 0%
Будинки Дайберг, VELVET, Царське се...
244 000 $
935 $/м²
Світла вул., 18/24а
БЕЗ КОМІСІЇ
261 / 100 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2020 рік побудови
2 дні тому
Преміальний будинок 262 м² біля моря | Хамам | Бомбосховище | Автономність | Без посередників
Царське село (район 411-ї батареї)
Пропонується до продажу статусний двоповерховий будинок преміумкласу в одному з найбільш затребуваних районів біля моря.
Продаж від власника, без посередників та додаткових комісій. Повний пакет документів готовий до угоди.
Будинок площею 262 м² побудований за енергоефективною технологією «Термодім», що гарантує високу теплоізоляцію та економічність в експлуатації.
Ділянка — 5 соток з доглянутою територією та атмосферою приватності.
Простір для життя
Три просторі спальні
Кухня-їдальня 40 м² — ідеальне місце для сім’ї та прийому гостей
Дві функціональні кімнати в...

150 000 $
968 $/м²
Кодимська
155 / 70.4 / 54.2 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2016 рік побудови
1 міс. тому
Продам
Чудовий ОКРЕМИЙ будинок у Червоному Хуторі
Розташований на тихій тупиковій асфальтованій вулиці, яка закривається на шлагбаум.
Ділянка 3,75 сотки з держ. актом
155 м² загальної площі
4 окремі спальні, одна з яких на першому поверсі
Два санвузли (ванна)
Газ, вода, електрика
Каналізація — вигрібна яма
На подвір'ї місце для кількох авто
За будинком досить простора зона відпочинку, на яку є вихід із кухні-вітальні
Будинок дуже світлий
Узимку теплий, улітку прохолодний
Поруч магазин, дитячий майданчик
10 хвилин пішки до громадського транспорту (якщо потрібно)
Документи на будинок і на ділянку.
Швидке звільнення

130 000 $
878 $/м²
Спортивна вул., 3/5
3 кімнати
148 / 56 / 30 м²
поверх 24 з 25
сьогодні
Двохрівневий пентхаус 148 м² з терасою у ЖК «Дружний», Лиманка
Пропонується унікальна квартира формату пентхаус у сучасному житловому комплексі «Дружний», с. Лиманка !
Загальна площа 148,2 м², квартира розташована на 24–25 поверхах та має вихід на власну терасу з потенціалом облаштування зони відпочинку, лаунжу або приватного простору з панорамними видами.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня понад 30 м², 2–3 окремі спальні, декілька санвузлів, гардеробні та допоміжні приміщення, зручні сходи між рівнями. Велика кількість світла завдяки висоті та відкритим видам.
Це ідеальний варіант для тих, хто шукає не стандартну квартиру, а простір з характером, де можна реалізувати влас...
60 000 $
1 500 $/м²
Академіка Вільямса вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК Акварель-8
1 кімната
40 / 18 / 12 м²
поверх 17 з 17
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири з євроремонтом у ЖК «Акварель-8» на Академіка Вільямса. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою від провідних європейських виробників. Закрита територія, що охороняється, розвинена інфраструктура, поруч гуртовий ринок, супермаркет «Метро».
Всі райони