Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Лиманки
Топ оголошень Лиманки
89 000 $
809 $/м²
Райдужний масив вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
110 / 35 / 15.4 м²
5 поверхів
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
Сучасні таунхауси в Кюве Віллаж — поєднання комфорту заміського життя та близькості до міста. Продумані планування 59–73 м², власне паркомісце, зона відпочинку та простір для сім’ї. Будинки збудовані з якісних матеріалів: червона цегла, утеплення, хороша шумоізоляція та міські комунікації. Закрита територія, сучасна архітектура та комфортне середовище для життя. Всього кілька хвилин від Одеси. Є розтермінування та вигідні умови покупки. Прямий продаж без комісії.
320 000 $
800 $/м²
злагоди
ПРЕМІУМ
Чорноморка-2
400 / 65 / 26 м²
4 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
3 дні тому
Комісія ноль %!
Будинок побудований ґрунтовно, з кримського ракушняка. Чотири рівні, з них є мансарда (спортзал, санвузол), також цокольне приміщення (топкова, бойлерна, багато підсобних приміщень, а також ще один спортзал, санвузол), в наших реаліх важливо користуватися як укриттям!
Два поверхи: на першому поверсі - велика простора кухня-їдальня, вітальня, роздільний санвузол, кімната для відпочинку (кабінет). На другому поверсі розташовані три спальні, санвузол. Стан будинку та інтер'єру у відмінному стані. Є гараж та місце на ділянці. сама дідлянка 10 сотків!
А також гарна , велика зелена зона. Близькість до моря, до транспорту. Тут тихо, душевно та спокійно. Покази у зручний для Вас ч...

165 000 $
1 269 $/м²
Таїровська вул., 4
130 / 60 / 45 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
✨️СТАРТ ПРОДАЖУ✨️
🏡Будинки та триплекси, Одеса🏡
📍Закритий житловий квартал "VELVET" у центральній частині Червоного Хутора
Будинок одноповерховий
Площа 130 м²
Ділянка 4,5 сотки
Є одна ділянка 6,5 соток
Тераса
Навіс на 2 авто
Ціна на даному етапі:
Без ремонту 165 000$
З ремонтом 203 000$
Матеріали будівництва:
Стіна: Керамоблок 38 см
Утеплення: Базальтова вата 50 мм.
Додатково підвал:
До 40 м² - 10 000$
Комунікації у вартості:
Центральна каналізація
Електрика 7 кВт (з можливістю збільшення)
Вода (Центральна та артезіанська)
Газ
Будинок здається у готовому вигляді з облаштованою територією, озелененням, парканами, воротами.
На території:
Дитячий майданчик, спортивний майданчик, закр...

155 000 $
1 069 $/м²
Таїровська вул., 7
145 / 80 / 55 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Будинки та триплекси, Одеса
Будинок двоповерховий
Площа 145 м²
Ділянка 4,5 сотки
Тераса
Навіс на 2 авто
Ціна на даному етапі:
Без ремонту 155 000$
З ремонтом 193 000$
__
Матеріали будівництва:
Стіна: Керамоблок 38 см
Утеплення: Базальтова вата 50 мм.
Додатково підвал:
До 40 м² - 10 000$
Комунікації у вартості:
Центральна каналізація
Електрика 7 кВт (з можливістю збільшити)
Вода (Центральна та артезіанська)
Газ
На території:
Дитячий майданчик, спортмайданчик, кав'ярня, закрита та територія, що охороняється.
__
Роз...

147 000 $
1 114 $/м²
Центральна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Совіньйон
132 / 60 / 55 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
вчора
Старт продажів🎉
Червоний Хутір, початок масиву
Будівництво 9 місяців.
На перших фото аналогічний будинок на етапі будівництва
Будинок двоповерховий 132 м²
Ділянка 3,5 сотки
У вартість входить повністю готова коробка з повністю готовим фасадом, впорядкованим подвір’ям, озелененням.
Тераса з кухні
Навіс на 2 авто
Електроворота
Паркани
‼️Усі комунікації центральні‼️
Артезіанська свердловина
Додатково підвал під будинком 40 м² — 10000$
Можна добудувати гараж, басейн
Розтермінування 18 місяців
Перший внесок 50%
Ремонт «під ключ» за готовим дизайн-проєктом
‼️Центральна вулиця: поруч магазин, зупинка. Дуже рідкісна дорога локація!
БЕЗ КОМІСІЇ
КОМІСІЯ 0%
Будинки Дайберг, VELVET, Царське се...
244 000 $
935 $/м²
Світла вул., 18/24а
БЕЗ КОМІСІЇ
261 / 100 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2020 рік побудови
вчора
Преміальний будинок 262 м² біля моря | Хамам | Бомбосховище | Автономність | Без посередників
Царське село (район 411-ї батареї)
Пропонується до продажу статусний двоповерховий будинок преміумкласу в одному з найбільш затребуваних районів біля моря.
Продаж від власника, без посередників та додаткових комісій. Повний пакет документів готовий до угоди.
Будинок площею 262 м² побудований за енергоефективною технологією «Термодім», що гарантує високу теплоізоляцію та економічність в експлуатації.
Ділянка — 5 соток з доглянутою територією та атмосферою приватності.
Простір для життя
Три просторі спальні
Кухня-їдальня 40 м² — ідеальне місце для сім’ї та прийому гостей
Дві функціональні кімнати в...

150 000 $
968 $/м²
Кодимська
155 / 70.4 / 54.2 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2016 рік побудови
1 міс. тому
Продам
Чудовий ОКРЕМИЙ будинок у Червоному Хуторі
Розташований на тихій тупиковій асфальтованій вулиці, яка закривається на шлагбаум.
Ділянка 3,75 сотки з держ. актом
155 м² загальної площі
4 окремі спальні, одна з яких на першому поверсі
Два санвузли (ванна)
Газ, вода, електрика
Каналізація — вигрібна яма
На подвір'ї місце для кількох авто
За будинком досить простора зона відпочинку, на яку є вихід із кухні-вітальні
Будинок дуже світлий
Узимку теплий, улітку прохолодний
Поруч магазин, дитячий майданчик
10 хвилин пішки до громадського транспорту (якщо потрібно)
Документи на будинок і на ділянку.
Швидке звільнення

115 000 $
2 300 $/м²
Небесної сотні, 101
ПРЕМІУМ
50 / 25 / 5 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
сьогодні
Фасадна ділянка 20м — початок Червоного Хутора. Комунікації включено!
Гарна локація як для розвитку бізнесу так і для будівництва будинку.
6 соток з усім пакетом документів під будь яку діяльність, 4сотки перед будинком все окрім кап.будівництва.
Локація: Початок масиву, інтенсивний автомобільний та пішохідний трафік.Фасад: Ширина (20-метрів) вздовж дороги — ідеально для комерції (СТО, магазин, офісний центр).Готові мережі: Світло та вода вже заведені в будинок. Вам не потрібно платити за підключення та чекати на дозволи.
Вирита вигрібна яма на 24м2,газ йде по ділянці з можливістю підключення.На території є недобудований гараж.

85 000 $
708 $/м²
Гармана
ПРЕМІУМ
120 / 55 / 24 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 471904. АН "Атланта".
Пропонується до продажу будинок площею 120 м² у Червоному хуторі на ділянці 4 сотки.
Функціональне планування: простора кухня-студія з виходом у зону барбекю, чотири кімнати, два санвузли. Стан — під внутрішнє оздоблення, що дає можливість новим власникам втілити всі свої дизайнерські ідеї та створити затишний простір на власний смак.
Фундамент будинку — стрічковий. Стіни з газобетонного блоку (ширина 40 см) з армуванням. Міжповерхове перекриття із залізобетонних плит. Дах з якісної металочерепиці з гарантією 10 років.
У будинок заведено воду, зроблено септик, на ділянці є світло (5 кВт), по межі проходить газова труба.
Перед будинком є місце для паркув...

239 000 $
1 064 $/м²
9-й Масив вул.
224.6 / 71.5 / 64.9 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
вчора
Продається двоповерховий будинок у Червоному
Хуторі на 6 сотках.
Сучасний ремонт не вимагає вкладень, можна одразу заїхати та жити.
Просторе планування.
На першому поверсі: кухня - вітальня 60 кв.м. з
виходом на терасу, хол, котельня, санвузол, гараж.
На другому поверсі: майстерня з гардеробною та ванною кімнатою, дві спальні, санвузол з ванною.
Будинок збудований з термоефективного
черепашника - 60 см.
Дах - італійська керамічна черепиця.
Встановлено систему опалення: водяну теплу
підлогу, котел Buderus, систему фанкойлів.
Підвал під частиною будинку в якому
встановлено накопичувальний бак для води на 1
куб та гідрофор.
Двір з газоном та фруктовими деревами, система автополиву, дві тераси,...

155 000 $
738 $/м²
9-й Масив вул.
210 / 80 / 39 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
вчора
Продається 2-поверховий будинок в Царському селі 2 під оздоблювальні роботи. Будинок
побудований з газобетону, дах натуральна
черепиця, вікна МПО пʼятикамерні. Площа 210
кв.м. На 1 поверсі розташована кухня-студія 39 кв.м. з каміном, пральня, санвузол. На 2 поверсі - 3 спальні, гардеробна, санвузол. Можлива перепланування. Ділянка 4 сотки, гараж на 2 автомобілі, камʼяний паркан по периметру.
Вулиця закрита, охороняється, навколо побудовані сучасні будинки. Гарне транспортне
сполучення. Будинок розташований на
морському узбережжі.
Організую показ у зручний для вас час.
Телефонуйте!
320 000 $
800 $/м²
злагоди
ПРЕМІУМ
Чорноморка-2
400 / 65 / 26 м²
4 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Комісія ноль %!

165 000 $
1 269 $/м²
Різдвяна
130 / 62.6 / 43 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 тиж. тому
Одноповерховий будинок
Червоний Хутір
•Закритий житловий квартал VELVET•
Площа 130 м²
Ділянка 4,5 або 6,5 сотки
•Охорона, дитячий та спортивний майданчики, кав’ярня
•Центральна каналізація, свердловина, електрика, вода, газ
•Термін будівництва всього комплексу 18 місяців - розстрочка
•Можна зробити підвал, гараж, басейн
•Перший внесок від 46 500$
💵Ціна без ремонту:
На 6,5 сотках - 185 000$ (лише 1)
На 4,5 сотках - 165 000$
Ремонт 38 000$
Комісія 0%
Також у продажу в комплексі є двоповерхові будинки 145 м² - 155 000$ та таунхауси 105 м² - 90 000$
+380937138999 Ольга Коваль

155 000 $
1 069 $/м²
Лазурна
145 / 70.25 / 39 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
2 тиж. тому
2-поверховий будинок
Червоний Хутір
До вулиці Центральної 500 метрів
Площа 145 м²
Ділянка 4,5 сотки
• Закритий житловий квартал VELVET
• Охорона, дитячий та спортивний майданчики, кав’ярня
• Центральна каналізація, свердловина, електрика, вода, газ
• Термін будівництва всього комплексу 18 місяців — розстрочка на весь період
• Можна зробити підвал, гараж, басейн за додаткову плату
• Перший внесок від 46 500$
💵Ціна без ремонту 155 000$
Ремонт 38 000$
Комісія 0%
У комплексі всього 24 будинки та 12 таунхаусів (триплекси)
Частину продано, ціна на старті найнижча!
Телефонуйте

120 000 $
1 121 $/м²
Центральна вул.
107 / 70 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
Продається двоповерховий будинок у Червоному хуторі.
Відмінне місце розташування, близько до
транспорту, 5 хв. до супермаркетів
Епіцентр, оптовий ринок.
Загальна площа 107м.
На першому поверсі - кухня студія, спальня,
санвузол.
На другому поверсі - 3 спальні, санвузол.
Будинок з ремонтом, залишаються вбудовані меблі.
Встановлено кондиціонери, теплу підлогу,
двоконтурний котел.
Ділянка 3 сотки, двір викладений плиткою. Вулиця
асфальтована.
Будинок введено в експлуатацію, документи на
землю.
Телефонуйте! Хороша пропозиція для цього району.

190 000 $
1 061 $/м²
Лабораторна вул.
Відеотур
Червоний Хутір
179 / 90 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
4 дні тому
🏡 Продається сучасний будинок на Червоному Хуторі.
🍀 Загальна площа 179 кв.м
🍀 3 сотки землі
🍀 Міська каналізація
🍀 Комфортне планування, розпланований у три рівні:
1 поверх: простора кухня, вітальня, санвузол, хол
2 поверх: дві спальні, функціональна вбиральня, другий санвузол
Цокольний поверх: зона відпочинку з ремонтом 39 кв.м, технічне та господарське приміщення. Можливо використовувати як бомбосховище.
🍀 У будинку виконано капітальний ремонт, встановлені теплі підлоги, фільтри очищення води.
🍀 Доглянута прибудинкова територія, безліч декоративних рослин, зона барбекю, затишна альтанка
🍀 У дворі є місце для двох авто
🍀 Повний пакет документів на будинок та ділянку.
‼️Ідеально підх...
125 000 $
1 168 $/м²
Польова
107 / 50 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Продається 2-поверховий будинок
🔹 Червоний Хутір
🔹 діляка 3 сотки
🔹 загальна площа 107 метрів, розпланован на 4 кімнати, два санвузли
🔹 якісний ремонт
🔹 тепла підлога
🔹 опалення 2-контурний котел
Ціна 125 000 у.о 💰
Телефонуйте, погодимо показ☎️

169 900 $
944 $/м²
Овідіопольська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Чорноморка-2
180 / 80 / 20 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам будинок в Одесі
Новий будинок на 7 сотках загальною площею 180 метрів, два поверхи у Червоному Хуторі.
На першому поверсі передпокій, гардеробна, простора вітальня з діючим каміном, кухня-студія з виходом на терасу та в сад, санвузол. Зручні дерев’яні сходи на другий поверх.
На другому поверсі простора веранда і 3 кімнати, санвузол, ванна кімната. Горищне приміщення утеплене.
Під будинком повноцінний цокольний поверх, який можна використовувати як укриття.