Монолітно-каркасна
Спец. проект
2023 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
23 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Пропоную до продажу неймовірну однокімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом в ЖК по вул. Замарстинівська 134а ( забудовник Галжитлобуд ).
Квартира розташована на 6 поверсі 11ти поверхового будинку. З вікон відкривається чудовий вигляд на паркову зону.
Дуже зручна локація , ближній центр ! Все в пішій доступності.
Телефонуйте надам відео , планування та всю необхідну інформацію по квартирі .
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %

Рієлтор
| Активних оголошень | 14 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 2581 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати

Історія зміни ціни
| 12.05.2026 | - 2 000 $ | 146 999 $ |
| 04.05.2026 | 148 999 $ |