130 000 $
2 889  $/м²
45 / 20 / 25 м²
поверх 2 з 6
Спец. проект
2023 рік побудови
вчора
1 тиж. тому
22 (сьогодні 0, вчора 3)
Опис
Продаж квартири | однокімнатна та кухня-студія | ЖК Greenville Park, вул. Замарстинівська, 170

Продається дуже гарна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Greenville Park.

Загальна площа 45 м². Квартира розташована на 2 поверсі. Оптимальний поверх у сьогоднішніх реаліях.

Планування: окрема спальня та велика кухня-студія. Квартира світла, затишна та повністю готова для проживання.

Встановлені великі шафи для зберігання речей, є посудомийна машина, підігрів підлоги та власне газове опалення.

Житловий комплекс закритого типу без автівок, з великою доглянутою територією. На території є великі дитячі та спортивні майданчики, освітлення, лавочки та дуже гарний ландшафтний дизайн.

Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, ресторани. Через дорогу торгово-розважальний центр Spartak з басейном, спортзалами та різними закладами. Одразу біля будинку є парки та зелені зони для відпочинку.

Хороший варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

КОД 2573
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Є газ. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 4 %
DEMCHUK REALTY
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Silver partner
7
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Активних оголошень 33
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 21219
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.