157 000 $
2 275
$/м²
Блочна
Новобудова
2018 рік побудови
вчора
1 тиж. тому
7 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири по вулиці Мазепи, ЖК Avalon Light
Житловий комплекс комфорт-класу, будинок зданий у 2018 році
2/8 поверх
Загальна площа — 69 м²
Кухня-студія — 23,6 м²
Житлова площа — 26,8 м²
Гардероб — 2,8 м²
Індивідуальне газове опалення
Підігрів підлоги у кухні, коридорі та ванній
Ізольовані кімнати
Суміжний санвузол (ванна, гігієнічний душ)
Відкритий балкон з виходом із кухні-студії та кімнати
Квартира продається з меблями та технікою: газова варильна поверхня, вмонтована духова шафа, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, двоспальне ліжко
Ціна — 157 000 $
Є відеоогляд
Розвинена інфраструктура: поруч СТРЦ Spartak, супермаркети, магазини, школа, садочок, Нова пошта, аптеки, салони краси, спортзал, парк
На території ЖК є закритий дитячий майданчик
За деталями телефонуйте: Марʼяна, агент з нерухомості | ФОП [телефон приховано]
Житловий комплекс комфорт-класу, будинок зданий у 2018 році
2/8 поверх
Загальна площа — 69 м²
Кухня-студія — 23,6 м²
Житлова площа — 26,8 м²
Гардероб — 2,8 м²
Індивідуальне газове опалення
Підігрів підлоги у кухні, коридорі та ванній
Ізольовані кімнати
Суміжний санвузол (ванна, гігієнічний душ)
Відкритий балкон з виходом із кухні-студії та кімнати
Ціна — 157 000 $
Є відеоогляд
На території ЖК є закритий дитячий майданчик
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.65 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. У квартирі є Підігрів підлоги, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2018 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є

Сливка Мар'яна
Рієлтор
| Активних оголошень | 18 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 3239 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| вчора | - 3 000 $ | 157 000 $ |
| 11.05.2026 | 160 000 $ |
Адреса
ЖК Avalon Light
будинків здано
65
рік заснування
2014
будинків в процесі
16