Фільтри
Продаж квартир в новобудовах Магали з відступленням прав
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
20 оголошень
![Квадратний Метр]()

77 900 $
1 082 $/м²
Руська вул., 277
3 кімнати
72 / 42 / 9 м²
поверх 7 з 9
1990 рік побудови
3 міс. тому
Продається 3 кімнатна квартира по вул Руській. 7 поверх, 72 м.кв, не кутова. В квартирі зроблений якісний ремонт. 3 роздільні кімнати, ванна і туалет окремі, кладовка, балкон, лоджия. Меблі по домовленості. Охайний під'їзд. Зручне розташування, поруч зупинка транспорту, школа, садок, ТЦ, автовокзал. Торг
52 000 €
1 040 €/м²
Руська вул., 269
БЕЗ КОМІСІЇ
Гравітон
2 кімнати
50 / 28 / 9 м²
поверх 8 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
* 2-кімнатна квартира | вул. Руська (Гравітон)
* Готовий варіант для життя або орендного бізнесу.
* Локація: вул. Руська, спальний район Гравітон
* Будинок: панельний
* Поверх: 8
* Не кутова
* Площа:
* Загальна: 50 м²
* Кухня: 9 м²
* Спальня: 11.3 м²
* Вітальня: 15.9 м²
* Планування:
* роздільні кімнати
* роздільний санвузол
* Стан та комплектація:
* охайний житловий стан
* квартира повністю укомплектована
* залишаються всі меблі та побутова техніка
* Документи:
* квартира вільна
* прямий продаж
* документи підготовлені
* Держпрограми / ваучери не розглядаються
* Ціна: 52 000 € (без податку )
Тел: [телефон приховано]
Показ у зручний для Вас час.
93 000 $
1 057 $/м²
Руська вул., 267
єВідновлення
Гравітон
3 кімнати
88 / 47 / 9 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
4-кімн. квартира по вул. Руській поруч з ТРЦ "Екватор".
Будинок розташований в першій лінії від дороги, близько до всієї міської інфраструктури.
Квартира на 8-му поверсі. У будинку працює ліфт.
Планування квартири включає в себе коридор, чотири окремі кімнати, роздільний санвузол та дві засклені лоджиї.
Квартира в хорошому стані. Все, як на фото. Всі вікна металопластикові. Вхідні та міжкімнатні двері нові. Стіни та потолки вирівняні та пофорбовані.
На підлозі гарний паркет та керамічна плитка. В процесі проведення ремонту проводилась заміна електрики та сантехніки.
Квартира затишна, тепла та світла.
При продаже частково залишаються меблі та побутова техніка.
За деталями телефонуйте.
64 500 $
860 $/м²
Кагарлицька вул., 7-Б
єВідновлення
ЖК Кагарлицький
3 кімнати
75 / 45 / 14 м²
поверх 1 з 5
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Продається 3 новобудова в ЖК Кагарлицький
Знаходиться біля вулиці Руської
Підлягає під програму ЄОселя
119 000 $
1 337 $/м²
Руська вул., 237
3 кімнати
89 / 50 / 12 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Продаж
3 кімн. квартира з ремонтом в НОВОБУДОВІ
📍вул Руська 237, район меблів Майя
• поверх 2/10 | площа 89,5м²
• квартира з ремонтом
• встановлено газовий котел
• гарне планування: три окремі кімнати та велика кухня
• два закриті балкони та один відкритий.
• затишний житловий комплекс, надійний забудовник ПМК 76, введення в експлуатацію 2026р.
• будинок збудований, підїзди готові, ліфт працює.
• розвинена інфраструктура: поруч школа, садочок, McDonald's, зупинка громадського транспорту, магазини, кавярні.
Ціна 119000$
окремо оформлення
[телефон приховано]
78 500 $
1 227 $/м²
Руська вул., 235-Ж
2 кімнати
64 / 35 / 13 м²
поверх 4 з 9
2018 рік побудови
2 дні тому
Продається простора 2-кімнатна квартира у зданому та заселеному будинку від Чернівці Житлобуд.
Квартира розташована на 4 поверсі, світла та комфортна для проживання.
Загальна площа — 64 м².
Встановлений двоконтурний котел.
Стан — від забудовника, що дозволяє реалізувати власний дизайн та облаштувати житло під себе.
Будинок введений в експлуатацію, повністю заселений, проживають люди.
Вікна квартири виходять у затишний двір, будинок знаходиться на другій лінії від дороги — менше шуму та більше комфорту.
Додатковою перевагою є наявність підвалу.
Переоформлення входить у вартість квартири.
Гарний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
117 500 $
1 306 $/м²
Руська вул., 237
3 кімнати
90 / 70 / 20 м²
поверх 2 з 9
2026 рік побудови
1 тиж. тому
Квартира зі свіжим ремонтом та новими меблями — ще ніхто не проживав.
Знаходиться у тихому, затишному дворі. Є укриття прямо у дворі будинку.
Можливий швидкий показ у зручний для вас час. Розглядається продаж з ПДВ.
🏢 Будинок
Новобудова (новий житловий фонд)
Будинок утеплений зовні
Чистий під’їзд із домофоном та кодовим замком
📐 Характеристики квартири
Висота стелі: 2,75 м
Стан: сучасний євроремонт
Планування: кухня-студія
Санвузол: роздільний
Є балкон / лоджія
Панорамні вікна, що додають простору та світла
🎨 Оздоблення
Стелі: підвісні
Стіни: фарбування, декоративна штукатурка, плитка
Підлога: ламінат
🔥 Опалення та комунікації
Індивідуальне газове опалення
Встановлений двоконтурний котел
Бо...
73 000 $
986 $/м²
Руська вул., 221
єВідновлення
Руська
2 кімнати
74 / 38 / 9 м²
поверх 9 з 9
1985 рік побудови
1 тиж. тому

83 500 $
1 113 $/м²
Руська вул., (Будинок)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК вул. Руська, 235в
3 кімнати
75 / 45 / 13 м²
поверх 9 з 10
2 тиж. тому
Продаж 3-х кімнатної новобудови, 75кв.м., на вулиці Руській 235 В
Забудовник «Чернівці житлобуд»
-Гарне планування,
-панорамні вікна,
-квартира світла,
-перша лінія від дороги,
-якісно збудований будинок, між квартирами 2 цегли, товщина зовнішніх стін 70см,
-можливість покупки чи оренди паркінгу,
-переуступка,
Здача в експлуатацію кінець 2026р-початок 2027р
44 500 $
1 047 $/м²
Руська вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Senator
1 кімната
43 / 16 / 15 м²
поверх 6 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири р-н Гравітон Чернівці в жк Сенатор, будинок на етапі здачі, добудовується бомбосховище. Є дві суміжні квартири на 6му поверсі, є можливість при бажанні об'єднати 42.5кв.м та 46.5 кв.м

90 000 $
1 000 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
3 кімнати
90 / 47 / 12 м²
поверх 7 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
ЖК,, Senator,, - інвестиція у ваш комфорт на майбутнє!
🔹 Двостороння орієнтація — завжди свіже повітря та багато світла.
🔹 Панорамні вікна— для натхненних світанків.
🔹 Гардеробна — функціональність у кожному метрі.
🔹 Газове індивідуальне опалення(двоконтурний газовий котел )— тепло та економія.
🔹 Укриття в будинку — пріоритет №1.
🔑 Здача: 3 кв. 2027 р.
Телефонуйте!
123 000 $
1 922 $/м²
Руська вул., 213б
2 кімнати
64 / 31 / 15 м²
поверх 6 з 10
2025 рік побудови
1 тиж. тому
❗️Продається 2-х кімнатна квартира з в новобудові "преміум" класу ЖК "Kromax-Bud" від топ-забудовника м. Чернівці БК "Kromax-Bud", по вул. Руській 213Б (р-н вул. Фастівської, ЖК "Ріка", McDonald’s)
Будинок 2025 р. побудови;
6/10 поверх, ліфт (OTIS);
2 роздільні кімнати, санвузол, гардеробна та відкритий балкон (вихід з кухні та кімнати);
Площа 64 м2 (кухня 15 м2, кімнати 14 та 17 м2);
Сучасний свіжий ремонт, частково меблі та техніка;
Індивідуальне газове опалення, тепла підлога;
Будинок зданий в експлуатацію, територія облаштована, заїзд через шлагбаум, в наявності парко-місце в підземному паркінгу (окрема вартість), а також гостьові місця;
Топ - забудовник "Kromax-Bud", в якого вже...

49 300 $
1 042 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 кімната
47 / 17 / 14 м²
поверх 2 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
ЖК "Сенатор", введення в експлуатацію 3 квартал 2027р, 2 лінія, індивідуальне газове опалення, гардероб, лоджія.
195 000 $
2 120 $/м²
Руська вул., 213б
3 кімнати
92 / 1 / 18 м²
поверх 9 з 10
2021 рік побудови
1 міс. тому
Дворівневий пентхаус із дизайнерським ремонтом та “розумним домом”
Пропонується до продажу нова дворівнева квартира площею 92 м² у сучасному будинку класу комфорт. Це повноцінне 4-кімнатне планування: три окремі кімнати та простора кухня-студія. Квартира розташована на 9-10 поверхах, будинок введений в експлуатацію, створене ОСББ та повністю заселений.
Житло щойно після завершення дизайнерського ремонту - ніхто не проживав. Усі рішення реалізовані з акцентом на технологічність, автономність та щоденний комфорт.
Планування продумане до деталей: окремі кімнати для приватності, простора кухня-вітальня для спільного часу, функціональні технічні зони, гардероб та місця для зберігання. Дворівне...

49 500 $
1 047 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 кімната
47 / 18 / 14 м²
поверх 4 з 10
сьогодні
ЖК "Сенатор", 2 лінія, здача в експлуатацію 3 квартал 2027р, індивідуальне опалення, панорамні вікна.

44 500 $
1 040 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 кімната
43 / 16 / 14 м²
поверх 8 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
ЖК "Сенатор", 2 лінія, здача в експлуатацію 2-3 квартал 2027р, індивідуальне опалення, панорамні вікна.

48 500 $
1 043 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Senator
1 кімната
47 / 19 / 14 м²
поверх 7 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
здача в експлуатацію 3 квартал 2026р, одностороння, вихід на балкон з двох кімнат. Закрита територія, в будинку є підземний паркінг та кладові( за окрему плату).

47 000 $
973 $/м²
Руська вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Senator
1 кімната
48 / 20 / 20 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
сьогодні