Топ оголошень Самара (Новомосковська)
22 500 $
441 $/м²
Першотравнева
51 / 29 / 5 м²
1 поверх
24 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаю будинок у с. Губиниха по вул. Першотравневій (центр села), до Новомосковська — 20 км. Будинок площею 52 кв. м, 2 кімнати, у хорошому житловому стані: металопластикові вікна, сучасні труби, двері, сантехніка (душова кабіна), нова зливна яма. Дах будинку — шифер, гаряча вода — бойлер, опалення — газовий котел (є піч).
На території домоволодіння розташовані господарські споруди, гараж, кухня, погріб, колодязь.
Ділянка навколо будинку — 9 сот. (приватизована), огороджена профнастилом та сіткою-рабицею.
Ділянка 15 соток — город і сад із фруктовими деревами, чагарниками (приватизована).
Усього 24 сотки, усі документи на будинок і землю в чудовому стані, готові до продажу.
Місце розташування...

39 000 $
488 $/м²
Дмитра Яворницького вул.
єВідновлення
80 / 60 / 7 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
Пропоную до продажу затишний будинок із гарним потенціалом для комфортного проживання або облаштування під власний смак.
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Будинок має два окремих входи — зручно для великої родини або проживання двох сімей
Утеплений фасад — взимку тепло навіть при мінімальному опаленні
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...

39 000 $
488 $/м²
Отамана Сірка
єВідновлення
Привокзальний
80 / 60 / 8 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...

275 000 $
1 300 $/м²
Набережный переулок
211.6 / 96 / 9 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам уютный дом в классическом стиле со своим берегом на судоходной реке Самаре.
г. Новомосковск! 26 километров от Центра Днепра! Район Вороновка!
Просторный добротный двухэтажный дом из красного кирпича
(кладка в 1,5 кирпича - толщина 380мм) ,
плюс утепленный пенополистиролом и облицован фаготным кирпичом,
2011 года постройки.
Железобетонные перекрытия. Крыша - битумная черепица.
Общая плошадь 211,6 м²
На первом этаже просторный каминный зал с камином,
Кухня- столовая с большим обеденным столом и панорамными окнами,
Кабинет с библиотекой для любителей живых книг,
Спальня для гостей или родителей,
Гардеробная комната для шуб и чемоданов,
И пару санузлов, что очень удобно.
На в...

39 000 $
488 $/м²
Отамана Сірка, 10
єВідновлення
80 / 36.6 / 10 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...
60 000 $
438 $/м²
Гавришів Кут
137 / 60 / 12 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
1994 рік побудови
вчора
Продам будинок в центрі міста Новомосковськ ( Самар) .
- Будинок побудований з цегли 1994 р.
- Два поверхи
- Участок 14 соток приватизованої землі
- Планування кухня, с/у окремий в будинку, вана + 5 кімнат
- Участок рівний , плодовиті дерева, привітні сусіди Вам сподобаються.
- Стан жилий, більше під Вашу фантазію.
- Бонус в будинку це веранда та гараж на 1 машину.
- Краще розташування в центрі міста, до зупинки 7 хвилин пішки, ТЦ ЦУМ, базар, школа та садочок, поряд парк, та все що потрібно для комфортного проживання.
Записуйтесь на перегляд, з повагою Ольга.
8 000 $
190 $/м²
Дачна, 4
42 / 24 / 7 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
Продам дачу на Перевалі,
поруч зупинка громадського транспорту
Міцний цегляний будинок на гарному фундаменті.
Приватизована ділянка 6 соток.
Річка поруч.
Будинок жилий, але потребує ремонту, є кімната під санвузол.
Опалення пічне, груба.
13 000 $
245 $/м²
2 набережная
53 / 35 / 6 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
4 дні тому
Будинок у м. Новомосковську з виходом до річки. Загальна площа будинку 53,8 кв. м, кухня 6 кв. м. Будинок у нормальному стані. Ділянка 10,7 соток та 5 соток з виходом до річки Самари. Вода централізована, біля ділянки є газ, електрика. На ділянці є плодові дерева та город.
29 000 $
341 $/м²
яблунева
Відеотур
Привокзальний
85 / 45 / 6 м²
1 поверх
11 сот
4 кімнати
4 дні тому
Продам дачу в м.Самар, р-н Перевал, можна постійно жити. Загальна площа 85 кв.м, 4 кімнати, гарний стан, зручності в будинку та на вулиці. Під будинком є цокольний поверх та мансандра. Є госпостійки, літня кухня, сарай. Затишна зона відпочинку з альтанкою та барбекю. Ділянка 11 соток, всі документи готові. Великий сад з різними видами дерев та чагарників. Поруч річка та соснова посадка. Будинок знаходиться в тихому районі, ідеальне місце для сімейного проживання. Зручне розташування забезпечує легкий доступ до міської інфраструктури. Ця нерухомість чекає на свого нового власника, готового створити в ній затишний дім для своєї сім’ї.
21 000 $
467 $/м²
Маяковського, 21
єОселя
єВідновлення
45 / 25 / 7 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Продаж ділянки 6 соток , у найкращому р-н міста , воронівка ( 3 школа) , ділянка приватизована, на ділянці є житловий невеликий будинок 45 м2, у будинку дві роздільні кімнати, кухня , санвузол. Газове опалення. Централізована вода . На території є господарські приміщення, літня кухня з газом, є сад і огород.
Або хто хоче мати дачу в місті, класний варіант.
Ціна 21000$ торг
99 000 $
495 $/м²
Технікумівська, 90
200 / 130 / 25 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
1 тиж. тому
📍 Самар,. Будинок, р-н «Решкут»
Пропонується до продажу просторий будинок загальною площею 200 кв.м, розташований на приватизованій ділянці 8 соток.
Планування:
1-й поверх (130 кв.м):
просторий зал
2 окремі спальні
санвузол
кухня з виходом на терасу
2-й поверх (мансардний):
без внутрішніх робіт — можливість облаштувати на свій смак
Комунікації:
▫️ Централізоване водопостачання + власна свердловина
▫️ Газове опалення
▫️ Всі комунікації заведені в будинок
Додатково:
електричні ворота на в’їзді
електричні ворота в гаражі
зручний під’їзд та спокійний район
Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції.

69 000 $
690 $/м²
Набережна
100 / 49 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
У продажу чудовий двоповерховий
будинок-дача біля річки. Капітальний будинок у стилі швейцарського шале, виконаний за авторським проєктом, з каміном, опаленням, двома незалежними гаражами на доглянутий ділянці з ландшафтним дизайном. Є літній будиночок з великою кухнею, мангальною зоною, дитячий майданчик з гойдалками. Санвузли, душкабіни на кожному поверсі дому та у літньому будиночку. На цокольному поверсі окрім гаражів є комора та окрема топочна. Діючий камін у вітальні-кухні, легкі дизайнерські сходи, усюди вбудовані шафи та місця для зберігання, багато обробленої натуральної деревини, МПО вікна з
ролетами. По будинку виконана розводка опалення з батареями. Встановлено
кондиціонер та бой...
40 000 €
690 €/м²
Зелінського, 6
єОселя
єВідновлення
58 / 36 / 8 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
🏡 Продаж будинку в м. Самар (р-н 11 школи)
Пропонується до продажу затишний будинок із зручним розташуванням — ідеальний варіант для сім’ї 👨👩👧👦
🔹 Площа будинку — 58 м²
🔹 Зручне планування:
• три окремі спальні
• просторий зал
• кухня — 7 м²
• прихожа
🔹 Стан — житловий (можна заїжджати і жити)
🔹 Комунікації:
✔ централізована вода
✔ централізована каналізація
✔ два види опалення — газове та пічне
🔹 Ділянка — 5,5 соток (є кадастровий номер)
🔹 На території:
✔ гараж
✔ господарські приміщення
💰 Ціна: 40 000 €
📌 Співпрацюємо з державними програмами фінансування
[телефон приховано]Альона
30 000 $
1 000 $/м²
Вільне
БЕЗ КОМІСІЇ
30 / 18 / 6 м²
1 поверх
42 сот
2 кімнати
2 тиж. тому
Продам дачу та простору ділянку у хорошому місці НА БЕРЕЗІ РІЧКИ в с. Вільне Новомосковського району (4 поєднані ділянки + металевий 2х кімнатний будиночок + бесідка + металевий сарай + дерев'яний місток для риболовлі та купання на березі). Площа ділянки 42,5 соток, право власності, перша лінія від водоймища, гарний вид на річку та іншу природу. На території великий сад із різними плодоносними деревами та кущами: яблука, груші, сливи, черешня, вишня, шовковиця, волоський горіх (грецький), лісовий горіх , аґрус, ожина, виноград.
Електрика, супутникове тв. До Новомосковська 10 км, до Дніпра 30 км, асфальтований під'їзд до самої ділянки.
Прекрасне місце для відпочинку, природа, риболов...
130 000 $
855 $/м²
Спасская
єОселя
Кулебівка
152 / 75 / 13 м²
2 поверхи
13 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Продам хороший дом в Новомосковске (Кулебовка центр АТБ) для проживания большой семьи, 2 этажа, общ. площадь 152 м2, стены кирпич + пенопласт + штукатурка, крыша - металлочерепица. Дом строился качественно для себя, продуманная и уютная планировка, все комнаты раздельные, евро ремонт, МПО, на полах ламинат, кафель.
1 этаж: прихожая, коридор с хорошей деревянной лестницей на 2-й этаж, кухня, просторный санузел (отдельная комната с ванной и душевой кабиной+ отдельное помещение туалет + биде, отдельная комната для умывания), большая гостиная , 2 спальни.
2 этаж: холл, 2 раздельные комнаты, одна из них с выходом на утепленную веранду (веранда используется как кабинет).
Основна...

69 000 $
690 $/м²
Набережна
100 / 49 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
У продажу чудовий двоповерховий будинок-дача біля річки. Капітальний будинок у стилі швейцарського шале, виконаний за авторським проєктом, з каміном, опаленням та двома незалежними гаражами на доглянутій ділянці з ландшафтним дизайном. Є літній будиночок з великою кухнею, мангальною зоною, дитячий майданчик з гойдалками. Санвузли та душові кабіни є на кожному поверсі будинку та в літньому будиночку. На цокольному поверсі, окрім гаражів, є комора та окрема топкова. Діючий камін у вітальні-кухні, легкі дизайнерські сходи, всюди вбудовані шафи та місця для зберігання, багато обробленої натуральної деревини, металопластикові вікна з ролетами. По будинку виконано розводку опалення з батареями. Вс...

275 000 $
1 300 $/м²
провулок Набережний
211.6 / 96 / 9 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
4 тиж. тому
Продам затишний добротний двоповерховий будинок у класичному стилі зі своїм берегом на судноплавній Самарі, Новомосковськ! 26 кілометрів від Центру Дніпра!
+ просторий добротний двоповерховий будинок із червоної цегли (кладка в 1,5 цегли — товщина 380 мм) + утеплений пінополістиролом та обкладений фаготною цеглою, споруда 2011 року. Залізобетонні перекриття. Дах — бітумна черепиця.
+ загальна площа 211,6 м²
+ зручне та продумане планування:
1 поверх — кухня, їдальня, камінний зал, робочий кабінет, спальня, 2 санвузли, гардеробна кімната
2 поверх — 2 ізольовані спальні та великий санвузол
+ 3 види опалення — газовий котел Vaillant, електричний котел Protherm з керуванням від програматора та...
77 000 $
700 $/м²
Садова, 14
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 70 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
4 тиж. тому
Продам таунхаус площадью 110 м2, два парковочных места, рядом с рекой и сосновым лесом. Расположен в пяти километрах от центра города в тишине и уюте. Улица асфальтированная, все коммуникации в 150 метрах река и благоустроенная набережная. Проект в стадии строительства, Вы можете забронировать за собой квартиру по льготной стоимости. Закрытая территория с охраной и видео наблюдением 24/7, детская и спортивная площадка. Продажа от застройщика. Показ с 9-00 до 19-00 Пн-Вс.
2 520 000 $
42 000 $/м²
Зины белой
60 / 40 / 10 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продам будинок з ремонтом: дві спальні, зал, вітальня з виходом на терасу, кухня, санвузол. Виконано новий ремонт, дах новий, металопластикові вікна, будинок утеплений. Ділянка 7 соток. Район 6-ї школи. Додаткова інформація за телефоном: 0961385759, Альона Зайцева.

87 000 $
946 $/м²
Суворова
92 / 77 / 7 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
1 міс. тому
🏡 Продається будинок біля річки, майже в центрі м. Самар
Просторий, добротний та утеплений будинок, підходить для проживання двох сімей — облаштовано два окремі входи, дві кухні та два санвузли.
📐 Площа будинку: 92 м²
🌿 Ділянка: 12 соток (є кадастровий номер)
🛏️ Кімнат: 4
🏠 Додатково:
• Чердак
• Два погреби
• Баня з окремою зоною відпочинку, облаштованою меблями
• Літня кухня — також мебльована
• Навіс для авто
• Велике подвір’я з двома заїздами (можна заїхати кількома машинами)