Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Самара (Новомосковська)
Топ оголошень Самара (Новомосковська)

39 000 $
488 $/м²
Отамана Сірка, 10
єВідновлення
80 / 36.6 / 10 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
Пропоную до продажу затишний будинок із гарним потенціалом для комфортного проживання або облаштування під власний смак.
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Будинок має два окремих входи — зручно для великої родини або проживання двох сімей
Утеплений фасад — взимку тепло навіть при мінімальному опаленні
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...

39 000 $
488 $/м²
Дмитра Яворницького вул.
єВідновлення
80 / 60 / 7 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...
60 000 $
438 $/м²
Гавришів Кут
137 / 60 / 12 м²
2 поверхи
14 сот
5 кімнат
1994 рік побудови
сьогодні
Продам будинок в центрі міста Новомосковськ ( Самар) .
- Будинок побудований з цегли 1994 р.
- Два поверхи
- Участок 14 соток приватизованої землі
- Планування кухня, с/у окремий в будинку, вана + 5 кімнат
- Участок рівний , плодовиті дерева, привітні сусіди Вам сподобаються.
- Стан жилий, більше під Вашу фантазію.
- Бонус в будинку це веранда та гараж на 1 машину.
- Краще розташування в центрі міста, до зупинки 7 хвилин пішки, ТЦ ЦУМ, базар, школа та садочок, поряд парк, та все що потрібно для комфортного проживання.
Записуйтесь на перегляд, з повагою Ольга.

275 000 $
1 300 $/м²
Набережный переулок
211.6 / 96 / 9 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам уютный дом в классическом стиле со своим берегом на судоходной реке Самаре.
г. Новомосковск! 26 километров от Центра Днепра! Район Вороновка!
Просторный добротный двухэтажный дом из красного кирпича
(кладка в 1,5 кирпича - толщина 380мм) ,
плюс утепленный пенополистиролом и облицован фаготным кирпичом,
2011 года постройки.
Железобетонные перекрытия. Крыша - битумная черепица.
Общая плошадь 211,6 м²
На первом этаже просторный каминный зал с камином,
Кухня- столовая с большим обеденным столом и панорамными окнами,
Кабинет с библиотекой для любителей живых книг,
Спальня для гостей или родителей,
Гардеробная комната для шуб и чемоданов,
И пару санузлов, что очень удобно.
На в...
8 000 $
190 $/м²
Дачна, 4
42 / 24 / 7 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
Продам дачу на Перевалі,
поруч зупинка громадського транспорту
Міцний цегляний будинок на гарному фундаменті.
Приватизована ділянка 6 соток.
Річка поруч.
Будинок жилий, але потребує ремонту, є кімната під санвузол.
Опалення пічне, груба.
29 000 $
580 $/м²
Калнишевського, 24
2 кімнати
50 / 28 / 7.5 м²
поверх 6 з 9
1996 рік побудови
вчора
Продам 2к квартиру , чешка, 50 кв.м в ценляному будинку на шостому поверсі.
Будинок ОСББ, доглянутий,
вул.Калнишевського 24, спокійний район, все поруч, у дворі є паркувальні місця , також поруч дві цілодобові стоянки.
Лічильники на все встановлені, МПВ, потребує ремонту.
Ціна 28500$, торг.
т.[телефон приховано]79678
22 500 $
441 $/м²
Першотравнева
51 / 29 / 5 м²
1 поверх
24 сот
2 кімнати
3 дні тому
Продаю будинок у с. Губиниха по вул. Першотравневій (центр села), до Новомосковська — 20 км. Будинок площею 52 кв. м, 2 кімнати, у хорошому житловому стані: металопластикові вікна, сучасні труби, двері, сантехніка (душова кабіна), нова зливна яма. Дах будинку — шифер, гаряча вода — бойлер, опалення — газовий котел (є піч).
На території домоволодіння розташовані господарські споруди, гараж, кухня, погріб, колодязь.
Ділянка навколо будинку — 9 сот. (приватизована), огороджена профнастилом та сіткою-рабицею.
Ділянка 15 соток — город і сад із фруктовими деревами, чагарниками (приватизована).
Усього 24 сотки, усі документи на будинок і землю в чудовому стані, готові до продажу.
Місце розташування...
13 000 $
245 $/м²
2 набережная
53 / 35 / 6 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
4 дні тому
Будинок у м. Новомосковську з виходом до річки. Загальна площа будинку 53,8 кв. м, кухня 6 кв. м. Будинок у нормальному стані. Ділянка 10,7 соток та 5 соток з виходом до річки Самари. Вода централізована, біля ділянки є газ, електрика. На ділянці є плодові дерева та город.
29 000 $
341 $/м²
яблунева
Відеотур
Привокзальний
85 / 45 / 6 м²
1 поверх
11 сот
4 кімнати
4 дні тому
Продам дачу в м.Самар, р-н Перевал, можна постійно жити. Загальна площа 85 кв.м, 4 кімнати, гарний стан, зручності в будинку та на вулиці. Під будинком є цокольний поверх та мансандра. Є госпостійки, літня кухня, сарай. Затишна зона відпочинку з альтанкою та барбекю. Ділянка 11 соток, всі документи готові. Великий сад з різними видами дерев та чагарників. Поруч річка та соснова посадка. Будинок знаходиться в тихому районі, ідеальне місце для сімейного проживання. Зручне розташування забезпечує легкий доступ до міської інфраструктури. Ця нерухомість чекає на свого нового власника, готового створити в ній затишний дім для своєї сім’ї.
31 000 $
443 $/м²
Дзержинського, 6
3 кімнати
70 / 35 / 10 м²
поверх 9 з 9
5 днів тому
3-кімнатна квартира (чешка) в доглянутому стані, з меблями та технікою – ідеальний варіант для родини або інвестиції!
✔️ Район 2 школи (податкова)
✔️ 9/10 поверх — чудовий краєвид
✔️70 м² — зручне планування
✔️ Централізоване опалення
✔️ Все необхідне вже в квартирі!
✔️Ціна: 33 000 $
✔️ Підтримуємо державні програми
📞 [телефон приховано]— Вікторія
120 000 $
397 $/м²
За містом, 1
приміщення для надання послуг
302 м²
5 днів тому
Бізнес під ключ!
Продаж готового СТО з автомийкою + офісні приміщення!
Локація: р-н ЦРБ
Ідеальний варіант для власної
справи:
✔ Площа — 302 м²
✔ 2 підйомники та все обладнання у комплекті
✔ Земля — 25 соток (оренда 49 років)
✔ На 2 поверсі — офісні приміщення - 102,7м.кв
Ціна - 120 000$
Тел: [телефон приховано]Вікторія

39 000 $
488 $/м²
Отамана Сірка
єВідновлення
Привокзальний
80 / 60 / 8 м²
1 поверх
8 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Продаж будинку в м. Самар (р-н Транзитка)
вул. Нахімова (Отамана Сірка)
7 кімнат
Загальна площа будинку: 80 м²
Ділянка: 8 соток
Встановлені металопластикові вікна
Стан житловий, або можна зробити ремонт під себе
Комунікації:
світло
вода
газ
власна свердловина
Додатково:
погріб
2 гаражі
господарські приміщення
город і плодові дерева
кадастровий номер
Опалення: газове та пічне
Каналізація в будинку відсутні...
21 000 $
467 $/м²
Маяковського, 21
єОселя
єВідновлення
45 / 25 / 7 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Продаж ділянки 6 соток , у найкращому р-н міста , воронівка ( 3 школа) , ділянка приватизована, на ділянці є житловий невеликий будинок 45 м2, у будинку дві роздільні кімнати, кухня , санвузол. Газове опалення. Централізована вода . На території є господарські приміщення, літня кухня з газом, є сад і огород.
Або хто хоче мати дачу в місті, класний варіант.
Ціна 21000$ торг
40 000 $
816 $/м²
Паланкова, 31
єВідновлення
2 кімнати
49 / 34 / 10 м²
поверх 9 з 9
1 тиж. тому
Продаж 2-х кім квартири , р-н острова, із якісним ремонтом. Гарний вид із вікна. Кухня - студія, і велика простора спальня. Площа 49 м2. Велика лоджія, із теплою підлогою. Залишається меблі частково, шафи , кондиціонер. Поверх 9/9 . Гарне подвір’я, доглянуте . Ціна 40000$
Співпрацюємо з державними програмами фінансування!
Готові до швидкої угоди!
[телефон приховано]Альона
99 000 $
495 $/м²
Технікумівська, 90
200 / 130 / 25 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
1 тиж. тому
📍 Самар,. Будинок, р-н «Решкут»
Пропонується до продажу просторий будинок загальною площею 200 кв.м, розташований на приватизованій ділянці 8 соток.
Планування:
1-й поверх (130 кв.м):
просторий зал
2 окремі спальні
санвузол
кухня з виходом на терасу
2-й поверх (мансардний):
без внутрішніх робіт — можливість облаштувати на свій смак
Комунікації:
▫️ Централізоване водопостачання + власна свердловина
▫️ Газове опалення
▫️ Всі комунікації заведені в будинок
Додатково:
електричні ворота на в’їзді
електричні ворота в гаражі
зручний під’їзд та спокійний район
Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції.

69 000 $
690 $/м²
Набережна
100 / 49 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
У продажу чудовий двоповерховий
будинок-дача біля річки. Капітальний будинок у стилі швейцарського шале, виконаний за авторським проєктом, з каміном, опаленням, двома незалежними гаражами на доглянутий ділянці з ландшафтним дизайном. Є літній будиночок з великою кухнею, мангальною зоною, дитячий майданчик з гойдалками. Санвузли, душкабіни на кожному поверсі дому та у літньому будиночку. На цокольному поверсі окрім гаражів є комора та окрема топочна. Діючий камін у вітальні-кухні, легкі дизайнерські сходи, усюди вбудовані шафи та місця для зберігання, багато обробленої натуральної деревини, МПО вікна з
ролетами. По будинку виконана розводка опалення з батареями. Встановлено
кондиціонер та бой...
27 000 $
600 $/м²
Шевченко
єВідновлення
2 кімнати
45 / 27 / 6 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири | р-н Податкової
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у зручному районі міста.
🔹 Площа: 45 м²
🔹 Поверх: 5/5
🔹 Кімнати роздільні
🔹 Автономне газове опалення 🔥
🔹 Житловий стан – можна заїжджати і жити
🔹 Замінені вікна
Квартира тепла та світла, з хорошим плануванням. Ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію.
🇺🇦 Працюємо з державними програмами фінансування
💰 Ціна: 27 000 $ (торг)
[телефон приховано]Альона
40 000 €
690 €/м²
Зелінського, 6
єОселя
єВідновлення
58 / 36 / 8 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
🏡 Продаж будинку в м. Самар (р-н 11 школи)
Пропонується до продажу затишний будинок із зручним розташуванням — ідеальний варіант для сім’ї 👨👩👧👦
🔹 Площа будинку — 58 м²
🔹 Зручне планування:
• три окремі спальні
• просторий зал
• кухня — 7 м²
• прихожа
🔹 Стан — житловий (можна заїжджати і жити)
🔹 Комунікації:
✔ централізована вода
✔ централізована каналізація
✔ два види опалення — газове та пічне
🔹 Ділянка — 5,5 соток (є кадастровий номер)
🔹 На території:
✔ гараж
✔ господарські приміщення
💰 Ціна: 40 000 €
📌 Співпрацюємо з державними програмами фінансування
[телефон приховано]Альона
40 000 $
816 $/м²
Волонтерська, 2
2 кімнати
49 / 36 / 8 м²
поверх 8 з 9
1 тиж. тому
У продажі 2-х кімната квартира, доглянута із ремонтом. Місто Самар , р-н трейд парку , із меблями та технікою, централізоване опалення. Поверх 8/9. Площа 49 м2.
Ціна 40000$ договірна
[телефон приховано]Альона
30 000 $
1 000 $/м²
Вільне
БЕЗ КОМІСІЇ
30 / 18 / 6 м²
1 поверх
42 сот
2 кімнати
2 тиж. тому
Продам дачу та простору ділянку у хорошому місці НА БЕРЕЗІ РІЧКИ в с. Вільне Новомосковського району (4 поєднані ділянки + металевий 2х кімнатний будиночок + бесідка + металевий сарай + дерев'яний місток для риболовлі та купання на березі). Площа ділянки 42,5 соток, право власності, перша лінія від водоймища, гарний вид на річку та іншу природу. На території великий сад із різними плодоносними деревами та кущами: яблука, груші, сливи, черешня, вишня, шовковиця, волоський горіх (грецький), лісовий горіх , аґрус, ожина, виноград.
Електрика, супутникове тв. До Новомосковська 10 км, до Дніпра 30 км, асфальтований під'їзд до самої ділянки.
Прекрасне місце для відпочинку, природа, риболов...
Всі вулиці