Фільтри
Продаж 3-кімнатних квартир в Одесі, Пасаж Менделевичів
17 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа
17 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа

330 000 $
2 200 $/м²
Дерибасівська вул., 18
БЕЗ КОМІСІЇ
Центр
3 кімнати
150 / 53 / 22 м²
поверх 3 з 4
1920 рік побудови
1 тиж. тому
Продам квартиру в самому «серці» Одеси на знаменитій Дерибасівській.
Чудові дворівневі апартаменти розраховані на вимогливих власників, які люблять релакс, ведуть стильне, гармонійне та комфортне життя.
Квартира загальною площею 150 м² (без урахування тераси 3-го рівня — 48,4 м²) спланована у 2 майстер-спальні на першому рівні, кожна зі своїм санвузлом та гардеробною. Вікна спалень виходять у тихий затишний зелений двір.
Унікальними відреставрованими сходами Ви піднімаєтеся на 2-й поверх — там кухня-їдальня 22 м², вітальня з каміном 23 м²; обидва приміщення мають вихід у патіо, з якого ви потрапляєте на відкриту терасу з панорамним видом на стару Одесу.
Квартира повністю автономна — двок...



91 000 $
1 282 $/м²
Преображенська вул., 50
ПРЕМІУМ
Центр
3 кімнати
71 / 46 / 10 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продам 3-кімнатну квартиру в самому центрі Одеси на вул. Преображенській/Тираспольській площі. Між вулицями Єврейською та Жуковського. Квартира двостороння, будинок розташований усередині двору. Правильне планування, кімнати роздільні (18+14,3+13,7 кв.м.). 3 поверх/3-поверхового будинку, над квартирою горище. У квартирі хороший якісний ремонт, дуже тепла, суха та затишна квартира. Чиста парадна. Нові ворота на коді у двір, кодовий замок при вході в парадні двері. Дуже зручна транспортна розв'язка. Розвинена інфраструктура: школи, садочки, магазини, ринок, парк — все у пішій доступності. Квартира у дуже хорошому стані, при купівлі залишаються меблі та техніка за домовленістю.
І ще, що важлив...
Придбати 3-кімнатну квартиру в Одесі, Пасаж Менделевичів



95 500 $
1 194 $/м²
Святослава Караванського вул. (Жуковського), 36
3 кімнати
80 / 39 / 16 м²
поверх 2 з 3
сьогодні
Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Караванського (колишня Жуковського) / Олександрівський проспект.
Головні переваги:
Стан: «Заходь та живи». Виконано капітальний ремонт. Квартира продається повністю укомплектованою меблями та технікою — жодних додаткових вкладень!
Планування: Раціональні 80 м²: простора кухня, 3 окремі спальні, великий коридор та суміщений санвузол (і ванна, і душ).
Будинок: Міцний 3-поверховий будинок («бельгійка» або старий фонд), квартира на комфортному 2-му поверсі. Високі стелі створюють відчуття простору.
Автономність: Власне індивідуальне опалення (двоконтурний котел) — ви самі керуєте кліматом та витратами.
Розташування — серце Одеси:
Квартира знаходить...
87 000 $
1 024 $/м²
Всеволода Змієнка вул., 27
3 кімнати
85 / 50 / 9 м²
поверх 3 з 3
вчора
ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА у самому центрі Одеси
Тихий культурний центр Одеси
Дворянська/Коблевська
Площа квартири — 85 м²
Три окремі кімнати (17,7 м² + 16,7 м² + 19,1 м²), висота стелі 3,2 метра!
У квартирі у 2014 році було зроблено капітальний ремонт, реконструкцію. Над проектом квартири працював архітектор-дизайнер. Меблі у квартирі виготовлені за індивідуальним проєктом. Опалення та гаряча вода — двоконтурний котел (АГВ), накопичувальний бак для води на тонну!
*Меблі, техніка та предмети інтер’єру (люстри) входять у вартість квартири!

148 000 $
1 138 $/м²
Новосельського вул., 69/71
3 кімнати
130 / 72 / 31 м²
поверх 8 з 9
2007 рік побудови
2 тиж. тому
У цьому будинку квартири продаються рідко! Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в центрі міста, вул. Новосельського — Льва Толстого. У пішій доступності — знаменита Кірха, Преображенський собор, Новий ринок, Дерибасівська. Будинку 15 років, червона цегла. Закритий двір, що охороняється. Підземний паркінг, відмінно організована робота керуючої компанії — все це робить проживання в будинку досить комфортним.
3-кімнатна квартира на 8 поверсі, 130 кв. м, спланована у простору кухню-їдальню, зручну вітальню та 2 спальні. Можливе перепланування на триспальну квартиру. Санвузол суміщений, є пральня. Продаж у повній комплектації. З кухні-їдальні є вихід на велику лоджію з чудовим видом на мі...
73 000 $
811 $/м²
Ніжинська вул., 71
3 кімнати
90 / 58 / 9 м²
поверх 2 з 3
сьогодні
Код 193869.
Відчуйте справжній дух старої Одеси у квартирі, де історія оживає в кожному камені. Розташована в історичному центрі, на вулиці Ніжинській, ця оселя чекає на того, хто закоханий у затишні дворики та високу архітектуру.
Чому ця квартира — знахідка для поціновувача:
Локація-символ: Лише 5 хвилин неспішної ходи — і ви на Соборній площі або на легендарній Дерибасівській. Це життя в епіцентрі культурних подій, найкращих ресторанів та архітектурних шедеврів.
Власна тераса (13,8 кв.м): Справжня розкіш для центру міста! Це ваш приватний простір просто неба для тихих вечерь, вечірнього читання або зустрічі світанків з видом на одеські дахи.
Класичне планування: Дві окремі спальні та...
27 000 $
491 $/м²
Одеса, Кіри Муратової вул. (Льва Толстого), 10
3 кімнати
55 / 32 / 9 м²
поверх 1 з 4
1906 рік побудови
сьогодні
Продаж трикімнатної квартири на вул. Кіри Муратової/Ніжинській. Низький перший поверх, загальна площа 55 кв.м, газова плита, власне опалення АГВ, бойлер. Квартира без ремонту. Чудовий район, будинок розташований у самому серці Одеси. Поруч усі визначні пам'ятки Одеси – Дерибасівська, Соборка, Міськсад. Розвинена інфраструктура – поруч магазини, супермаркети, салони, Новий ринок, зупинка маршруток, тролейбуса. Пряма транспортна розв'язка у будь-який район міста.
87 000 $
1 024 $/м²
Всеволода Змієнка вул., 27
єВідновлення
Центр
3 кімнати
85 / 53 / 9 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА У Самому Центрі Одеси
Тихий культурний центр Одеси
Дворянська/Коблівська
Площа квартири – 85 м2
Три окремі кімнати
У квартирі у 2014 році було зроблено капітальний ремонт, реконструкцію. У цій квартирі працював архітектор дизайнер, котрий проектував квартиру. У квартирі меблі зроблені за індивідуальним проектом. Опалення та гаряча вода 2х котел Агв, накопичувальний бак для води на тонну.
*Меблі та техніка, предмети інтер'єру входять у вартість квартири!
Вигідне розташування - поряд Дерибасівська, Горсад, Соборна площа, близько до Нового ринку.
Шукайте 3-кімнатне житло в Одесі, Пасаж Менделевичів за фільтрами

60 000 $
732 $/м²
Павла Зеленого вул. (Коблевська), 38-Б
3 кімнати
82 / 55 / 12 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
АВАНС.
3-х комнатная квартира в бельгийском доме в центре Одессы.
Комнаты раздельные -гостиная и две спальни.
Просторная кухня 12 м.
С/у с окном.
Автономное отопление -газ.
Парадная с ремонтом.
Крепкая металлическая лестница.
Красивый закрытый двор.
Рядом Соборная площадь, ул. Дерибасовская, ул. Преображенская, Новый рынок.
49 000 $
1 000 $/м²
Павла Зеленого вул. (Коблевська), 43
єВідновлення
Центр
3 кімнати
49 / 33 / 7 м²
поверх 3 з 4
вчора
Продається 3-кімнатна квартира, вул. Коблевська/Соборна пл., (поверх 3/3), дворова, загальна площа 48.4 м.кв., висота приміщень-3.0м., планування: кухня, вітальня, спальня, кабінет, санвузол, балкон, центральне опалення. Після ремонту. Закритий двір, чиста парадна.
175 000 $
875 $/м²
Гоголя вул., 11
3 кімнати
200 / 127 / 35 м²
поверх 1 з 2
вчора
У продажу простора 3-кімнатна квартира на вулиці Гоголя. Загальна площа 192 кв. м, розташована на першому поверсі 2-поверхового особняка. Високі стелі 4,2 м. Величезні кімнати з ліпниною, колонами та каміном переносять нас у XVIII століття. Квартира двостороння, 2 роздільні спальні 34 та 41 кв. м. Велика зала 52 кв. м. Кухня, поєднана з холом, 30 м. 2 санвузли, гардеробна, балкон, робоча буржуйка.

57 000 $
966 $/м²
Ніжинська вул., 73
єВідновлення
Центр
3 кімнати
59 / 41 / 7 м²
поверх 5 з 5
1970 рік побудови
3 дні тому
🏛 3-кімнатна квартира (2 спальні + вітальня) в історичному центрі Одеси | Соборна площа
📍 Ніжинська / Спиридонівська
🏢 малоквартирний окремо стоячий будинок
📐 59 м² | 2 балкони з видом на Собор і центр
Рідкісна пропозиція у Приморському районі — будинок для працівників МВС, закритий огорожений двір, вхід на поверх зачиняється на ключ.
Переваги квартири:
• 2 окремі спальні + вітальня
• роздільний санвузол
• 2 балкони на Ніжинську та Спиридонівську
• житловий стан — можна заїхати одразу
• металопластикові вікна, натуральний паркет
• дах відремонтований
• центральне опалення, газ
Переваги локації:
• Соборна площа, Дерибасівська — 3–5 хв пішки
• Горсад, Новий ринок, кафе, ресторани — поруч...

120 000 $
1 171 $/м²
Софіївська вул., 11
єВідновлення
Центр
3 кімнати
103 / 66 / 35 м²
поверх 4 з 4
1913 рік побудови
3 дні тому
3-кімнатна з ремонтом у центрі Одеси з видом на море! /Софіївська, 9
Втілюйте мрії в життя - жити недалеко від Дерибасівської і Горсаду,
гуляти по бульвару Жванецького!
Продається простора 3-кімнатна квартира на Софіївській історичний центр Одеси.
Капітальний ремонт, ніхто не проживав готова до заселення.
Вітальня + дві окремі кімнати, велика кухня.
Роздільний санвузол, ванна кімната простора.
Балкон із видом на бульвар Жванецкого та море.
Парадний вхід із мармуровими сходами, доглянутий двір, новий дах.
Квартира світла, оснащена меблями та технікою, з великими шафами-купе.
Втілюйте мрії в життя !
Телефонуйте такі квартири рідкість в центрі міста!

68 000 $
883 $/м²
Ніжинська вул., 66
3 кімнати
77 / 40 / 9 м²
поверх 1 з 3
4 дні тому
Ніжинська / Тираспольська.
Пропонується до продажу дворівнева квартира в районі Тираспольської площі.
Перший рівень — коридор, спальня, вітальня 26 кв. м та кухня.
Другий рівень — кімната з виходом у внутрішній дворик, санвузол.
У квартирі виконано капітальний ремонт, гарно підібрана кольорова гама, дуже стильно продумано все аж до дрібниць.
Опалення АГВ, «тепла підлога». Балкон.
Приємний старий дворик, мармурові сходи, парадна після ремонту.
Телефонуйте! Показ у зручний для Вас час.
480130-7 (Код об'єкта в нашій базі).
42 000 $
556 $/м²
Ніжинська вул., 66
3 кімнати
76 / 48 / 15 м²
поверх 3 з 3
3 тиж. тому
Продам! Квартира в центрі міста! У двох рівнях. На першому рівні 1 кімната з балконом, на другому рівні: дві спальні, кухня та санвузол із душовою кабіною. Бойлер.
Міцний будинок, мармурові сходи. Гарна пропозиція! Телефонуйте, організуємо швидкий показ!

69 000 $
1 062 $/м²
Павла Зеленого вул. (Коблевська), 45
3 кімнати
65 / 39 / 11 м²
поверх 2 з 3
1 міс. тому
Продається 3-кімнатна квартира на вул. Коблевській. Розташована на середньому поверсі. Загальна площа 62 кв. м. Високі стелі з ліпниною. Роздільні кімнати. Простора кухня. 2 засклені балкони. Виконано якісний ремонт. Укомплектована всіма необхідними меблями. Встановлено 2 кондиціонери. Є антресоль. Доглянута парадна з мармуровими сходами. Старовинні вхідні двері. Закритий двір, що потопає в зелені. Чудове розташування. У кроковій доступності пл. Соборна, Дерибасівська, Міський сад та інші пам'ятки міста.

320 000 $
3 556 $/м²
Військовий узвіз, 13-А
3 кімнати
90 / 45 / 25 м²
поверх 4 з 10
1 міс. тому
Елітна 2-спальнева квартира в ЖК «Спадщина Дерибаса», центр Одеси
Без комісії для покупця
Продається ексклюзивна 2-спальнева квартира в преміальному комплексі «Спадщина Дерибаса» у самому центрі Одеси — вул. Військовий узвіз / Дерибасівська. ЖК побудований з червоної цегли, з фасадами з граніту та мармуру, закритою територією та власною інфраструктурою.
Загальна площа квартири — 90 кв. м, 4-й поверх 10-поверхового будинку. Планування: кухня-вітальня, дві спальні, два санвузли, два балкони.
Виконано дизайнерський ремонт з повною шумоізоляцією, теплою підлогою, системою рекуперації та електрокаміном. Техніка: Liebherr, Miele, Bosch. Сантехніка — Villeroy & Boch, Duravit. Є пральня, гардеро...












































































































































































































































































































