3
122 000 $
1 208  $/м²
101 / 65 / 20 м²
поверх 20 з 25
Монолітно-каркасна
Новобудова
2014 рік побудови
сьогодні
6 міс. тому
48 (сьогодні 2, вчора 1)
Опис
Продам
3-кім.квартиру
ЖК 4 Сезону, секція 1 на пр. Гагаріна
Поверх 20/25
Площа 101 кв.м²
Стан
від будівельників.
Вид на парк та море
Закрита територія, що охороняється. Право власності.
Ціна 122000 у.о. З 2 коморами на поверсі 6,4 і 3,6 кв.м.можна обʼєднати.
Комісія.

Продам
3-ком.квартиру
ЖК 4 Сезона,секция 1,на пр.Гагарина
Этаж 20/25
Площадь 101 кв.м²
Состояние
от строителей .
Вид на парк и море
Закрытая охраняемая территория.Право собственности.
Цена 122000 у.е .с 2 кладовками на этаже 6,4 и 3,6 кв.м.,можно объединить .
Комиссия.

Будинок та двір:
Закрита територія
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3.15 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. Є балкон. Будинок побудований в 2014 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 2. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
29
Років досвіду
14
Років на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Планування

Історія зміни ціни
20.03.2026 + 7 000 $ 122 000 $
27.10.2025 115 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?