145 000 $
1 344  $/м²
107.9 / 67 / 37.7 м²
поверх 8 з 24
Монолітно-каркасна
Новобудова
сьогодні
6 міс. тому
66 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Чудова пропозиція!
Трикімнатна квартира в ЖК "Зоряне містечко 1" на вул. Армійська / М. Говорова.
Найкращий для безпечного життя поверх — 8.
Загальна площа 107,9 кв. м.
Розпланована у три роздільні, світлі кімнати та кухню-вітальню 38 кв. м.
Квартира у відмінному житловому стані. Укомплектована.
Лоджія засклена.
Два санвузли (ванна та душова кабіна).
Гардеробна.
Просторий хол.
Квартира двостороння, тепла, світла.

ТОП-перевагою є виконана шумоізоляція стін та стелі.

Вікна виходять у двір та на вул. Армійську.
Дуже розвинена інфраструктура району.
У кроковій доступності школа, садочок, супермаркети, аптеки, кав'ярні, салони краси та багато іншого.
Близькість Парку Перемоги та моря.
Телефонуйте!
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Підігрів підлоги, Душова кабіна, Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Підігрів підлоги
  • Душова кабіна
  • Ванна
"АТЛАНТА" Первичное жилье
Верифікований профіль
Silver partner
9
Років досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 10
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2735
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом