215 000 $
1 205
$/м²
Монолітно-каркасна
Спец. проект
вчора
6 міс. тому
44 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж квартири (апартаментів) у самому серці Аркадії
Пропонуються просторі апартаменти готельного типу в одному з найпрестижніших комплексів Одеси
Локація: Аркадія, 21 поверх / 22, панорамні краєвиди на море та місто.
Характеристики:
• Загальна площа — 178,4 м²
• 4 повністю обладнані номери (Люкс та Напівлюкс)
• Кожен номер оснащений санвузлом, шафою та сейфом, вбудованим холодильником, системою кондиціонування
• З усіх кімнат відкривається вражаючий краєвид на море та місто
• Індивідуальний теплолічильник, встановлені лічильники на всі комунікації
• Теплі підлоги по всій площі
Інфраструктура та переваги комплексу:
• Закрита територія, що охороняється
• 5 хвилин пішки до пляжів Аркадії
• Поруч — Аркадіївська алея, Траса здоров'я, ресторани та найкращі місця відпочинку міста
Ціна: 200 000 $
Телефонуйте, щоб дізнатися більше та організувати перегляд — апартаменти готові до використання та ідеально підходять як для особистого проживання, так і для бізнесу у сфері оренди.
Характеристики:
• Загальна площа — 178,4 м²
• 4 повністю обладнані номери (Люкс та Напівлюкс)
• Теплі підлоги по всій площі
Інфраструктура та переваги комплексу:
• Закрита територія, що охороняється
• 5 хвилин пішки до пляжів Аркадії
Ціна: 200 000 $
Деталі
В квартирі 4 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Суміжне. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Сигналізація, Сейф. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є

| Активних оголошень | 21 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 18.03.2026 | + 15 000 $ | 215 000 $ |
| 13.11.2025 | 200 000 $ |