135 000 $
1 227
$/м²
Тіниста вул., 9/12
Монолітно-каркасна
Новобудова
2010 рік побудови
2 дні тому
2 міс. тому
81 (сьогодні 0,
вчора 5)
Опис
Обери життя біля моря! Преміальна трикімнатна квартира в ЖК «Нова Аркадія»
Мрієте прокидатися за 600 метрів від моря та траси здоров'я? Цей варіант створений саме для вас!
Пропонуємо простоору квартиру 110 м² з сучасним ремонтом у світлих тонах на 1 поверсі. Житло повністю укомплектоване меблями та технікою — заходьте і живіть!
Чому ця квартира стане вашим ідеальним сімейним гніздечком?
✅ Продумане планування: дві просторі спальні, величезна кухня-студія з виходом на балкон (місце для родинних вечерь та зустрічі гостей) та два роздільні санвузли — жодних черг вранці!
✅ Закрита територія комфорту: ЖК розташований всередині району з відеоспостереженням. Ваші діти можуть безпечно гуляти на сучасному дитячому майданчику, а ви — відпочивати на озеленених алеях.
✅ Енергонезалежність та економія: наявність генератора убезпечить від блекаутів, а дахова газова котельня гарантує низькі комунальні платежі.
✅ Паркінг без проблем: великий паркінг та безліч додаткових місць для авто на території.
✅ Інфраструктура "під носом":
300 м до Аркадії (магазини, кафе, ресторани, розваги).
Школи, садочки, лікарня та поліклініка — все в кроковій доступності.
Зручний виїзд: під'їзд з двох вулиць.
Ідеальне місце для життя, роботи та відпочинку. Поруч із морем, але в тихому та зеленому куточку міста.
📞 Телефонуйте просто зараз! Кількість пропозицій в цьому ЖК обмежена.
Чому ця квартира стане вашим ідеальним сімейним гніздечком?
✅ Інфраструктура "під носом":
300 м до Аркадії (магазини, кафе, ресторани, розваги).
Зручний виїзд: під'їзд з двох вулиць.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2010 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю. Працює без світла - вода, опалення, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 27.04.2026 | + 10 000 $ | 135 000 $ |
| 25.02.2026 | - 10 000 $ | 125 000 $ |
| 13.02.2026 | 135 000 $ |