1
36 900 $
505
$/м²
Утеплена панель
1995 рік побудови
сьогодні
1 міс. тому
45 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
3-кімнатна квартира, Добровольського/Макдональдз. Квартира розташована на 10-му поверсі 12-поверхового будинку. Стан — чистий, житловий. Нові труби, нова проводка. Не кутова. Тепла. Чистий під'їзд.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. Немає газу, кухонна плита електрична. Є 3 балкони. Будинок побудований в 1995 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 05.05.2026 | - 1 000 $ | 36 900 $ |
| 27.03.2026 | 37 900 $ |