185 000 $
1 209  $/м²
153 / 60 / 40 м²
поверх 2 з 8
Цегляна
Новобудова
2008 рік побудови
1 тиж. тому
1 тиж. тому
14 (сьогодні 1, вчора 2)
Опис
Продається 3-кімнатна квартира у клубному будинку на проспекті Шевченка – ЖК «Клімовський». Простора квартира площею 153 кв. м, розташована на комфортному 2-му поверсі малоквартирного будинку. Вільне планування дозволяє створити зручний простір під ваш спосіб життя: 2–3 окремі спальні, велику кухню-вітальню, просторі гардеробні, 2 санвузли та технічну кімнату.

Переваги розташування: будинок в оточенні двох парків — парку «Перемоги» та Ботанічного саду. У кроковій доступності відомі ресторани, тенісний клуб та ТЦ «Сади Перемоги».

Закрита територія, що охороняється, підземний паркінг з можливістю оренди та купівлі машиномісць. Будинок обладнаний генератором для безперебійного електропостачання.

Ця квартира є ідеальним рішенням для сім'ї, яка цінує приватність, комфорт і високу якість міського життя. Ідеальний варіант для сім'ї з дітьми: престижна локація, зелене оточення, безпека, тиша та зручність у найпрестижнішому районі Одеси.
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Немає балкона. Будинок побудований в 2008 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 2. Працює без світла - вода, газ, опалення, ліфт. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 3. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %
АН Стандарт
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Platinum partner
32
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація