65 000 $
730  $/м²
89 / 60 / 10 м²
поверх 4 з 4
3 дні тому
3 дні тому
4 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
39275. Продам 4-х комнатную квартиру в центре Одессы на улице Княжеской.

Общая площадь — 89 кв.м. Высокие потолки с лепниной создают ощущение простора и позволяют реализовать интересные дизайнерские решения. Отличная возможность выполнить перепланировку и оформить интерьер полностью под себя. Все помещения с окнами - много света и солнца. Есть камин. Газовое отопление от котла.

Крепкий дом. Чистая ухоженная парадная с мраморной лестницей.
Хороший вариант для жизни, аренды или создания современной квартиры в востребованной локации.
Деталі
В квартирі 4 кімнати. Є балкон. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 4. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
Верифікований профіль
5
Днів на сайті
Активних оголошень 17
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 580
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.