75 000 $
932  $/м²
80.5 / 68 / 10 м²
поверх 16 з 25
сьогодні
вчора
2 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Трикімнатна квартира в новому житловому комплексі від БК Гефест - Посейдон. Квартира на панорамному 16 поверсі з краєвидом на місто.
Загальна площа квартири 80,5 м2. Вільне планування та стан від забудовника, що дозволить зробити ремонт та дизайн квартири на власний розсуд.
ЖК «Посейдон» - це розкішний 25-поверховий будинок з панорамним видом на море в районі 16 станції Великого Фонтану.
Для комфорту мешканців у будинку будуть розташовані приміщення цивільного та торговельного призначення.
За пять хвилин ходьби від комплексу знаходиться популярний у одеситів пляж «Золотий берег» з гарною набережною та фонтаном.
Прибудинкова зона огороджена, добре освітлена і знаходиться під відеоспостереженням та охороною цілодобово.
Для автомобілістів передбачено трирівневий підземний паркінг.
Комплекс опалюється за допомогою автономної дахової котельні - кожна квартира буде оснащена опалювальними приладами та обладнанням для регулювання температури.
Лічильники обліку споживання комунальних послуг будуть розташовані на поверхових щитах, а між поверхами мешканців розвозитимуть сучасні безшумні ліфти.
ID 212806980
Деталі
В квартирі 3 кімнати. Є балкон. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Кількість спален: 3. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5 %
Crystal Estate
Верифікований профіль
Platinum partner
17
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 40
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 16800
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
будинків здано 20
рік заснування 1997
будинків в процесі 7
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість