190 000 $
1 056  $/м²
180 / 116 / 12.6 м²
поверх 9 з 10
Цегляна
Новобудова
2008 рік побудови
4 дні тому
6 днів тому
8 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Якщо ви шукаєте не просто квартиру, а простір рівня вище середнього, де поєднуються масштаб (180 м2), приватність та комфорт (ваші 9 та 10 поверх) – зверніть увагу на дворівневу квартиру на вул. Палубна у Одесі.
Це об'єкт для людей, які цінують простір, індивідуальність та гідне оточення. Квартира вражає вже з перших фото: внутрішні дерев'яні сходи, великі світлі приміщення, просторі 3 кімнати та велика вітальня, велика ванна зона з джакузі та душовою кабіною, багато повітря та відчуття справжнього будинку, а не стандартної квартири. Індивідуальне опалення, розкриті лоджії та шикарний вигляд.
Такий формат ідеально підійде для сім'ї, людей, які люблять приймати гостей, працювати з дому і жити в комфортному ритмі.
Особлива цінність об'єкта – локація. Район Палубної обирають за зручність та якість життя: поряд є City-Market, супермаркети Silpo та Le Silpo, для дітей поряд є ліцей, школа та гімназія, для прогулянок та відпочинку - Дендропарк Перемоги, поблизу є фітнес-клуби, у тому числі FRONT sportclub, Sіnergy Fitness та Sіnergy Fitness, Sіnergy Fitness та Sіnergy Fitness. Крім того, у зручній доступності знаходяться Аркадія та пляжні локації Одеси.

Якщо вам потрібен справді гідний об'єкт в Одесі в якісному цегляному будинку, дзвоніть чи пишіть – такий вибір роблять серцем та розумом одночасно.
Комунікації
Газ: Є
Атланта
Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
1
Тиждень на сайті
Активних оголошень 3
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 4 дні тому
Рекомендувати
Планування
Кількість кімнат: 4
Загальна площа: 180 м²
Висота стель: 2.7 м
Загальний стан квартири: З ремонтом
Тип кухні: Окрема кухня
Кількість спалень: 3
Кількість санвузлів: 2
Кількість балконів: 2
У квартирі є
  • Душова кабіна
  • Ванна
  • Джакузі
Адреса
Тип будинку: Новобудова
Поверх: 9
Поверховість: 10
Технологія будівництва: Цегляна
Рік будівництва: 2008
Підземний паркінг, доступний як укриття: Є
Інфраструктура території: Дитячий майданчик, Виокремлена зона для вигулу тварин
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.