Топ оголошень Оліївки
44 800 $
448 $/м²
Покровська
100 / 42 / 22 м²
1 поверх
16 сот
3 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ
Будинок с. Піщанка (пригород Житомира)
Готовий до заселення!
Пропоную до вашої уваги просторий і добротний будинок з великою ділянкою 16 сот., всього за кілька хвилин їзди від Житомира.
Ідеально підходить як для постійного проживання
ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ:
* Загальна площа: 3 кімнати, + 1 кухня студія, веранда, санвузол та кладовка.
* Два входи
* Газове опалення по всьому будинку
* Власна криниця
* Можна заселитися відразу
ДІЛЯНКА ТА ГОСПОДАРСТВО:
* Земельна ділянка, двостороння , повністю огороджена ,
має фасад до траси ,
* є можливість розділити та будувати ще один будинок
* Асфальтований двір, металева брама
* Господарські будівлі,
* 2 гаражі
* Плодові дерева, кущі , квітн...

15 000 $
600 $/сот
Молодіжна
Відеотур
під забудову
25 сот
2 тиж. тому
Продаж земельної ділянки в с. Оліївка
Ділянка розташована у заселеному районі з хорошим під’їздом. Зручна локація — до центру Житомира близько 15 хвилин на авто.
Основні характеристики:
• площа — 25 соток
• рівна, суха ділянка
• правильна прямокутна форма
• розміри — 51 × 49 м
Поруч проходить електролінія (є електричний стовп), що спрощує підключення комунікацій.
Навколо вже є житлові будинки, район активно забудовується.
Ділянка підійде для будівництва приватного будинку або заміської резиденції.
Деталі та перегляд — за телефоном.
25 999 $
325 $/м²
Вишпільська
80 / 60 / 10 м²
1 поверх
28 сот
2 кімнати
3 тиж. тому
Продам будинок с.Оліївка 3 км від Житомира .
Будинок цегла дерево
загальна площа 80 кв.м 2 кімнати
Сам будинок 60 р.
В будинку є газ. світло. вода колодязь
Опаленя в будинку газоконвекторне або пічне,
земельна ділянка 25 соток під забудову. 3 сотки під ОСГ
На ділянці є господарські будівлі
Сам будинок норм стані. жити можна. но потрібно робити ремонт,
що є ще великим + поруч зупинка .гарний асфальтований під їзд
також ще є гарний торг
телеф. домовимся про показ

550 000 $
220 $/м²
140км траси Київ-Чоп, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
2500 м²
1 міс. тому
Продаж ресторанно-готельного комплексу | 80 соток | траса Київ–Чоп, 140 км
Продається діючий комплекс із напрацьованою клієнтською базою та багаторічною історією роботи.
Земельна ділянка:
• 80 соток
• Озеленена територія
• Парковка
• Доріжки для прогулянок
Загальна площа будівель — близько 2 500 м²
Ресторанна частина:
• Ресторан-колиба — 100 м²
• Банкетний зал — 144 м²
• Додаткові зали та малі банкетні приміщення в новому ресторані
• Велика кухня
• Приміщення для мангальщика
• Піч
Готель:
• 8 номерів різного типу (з камінами)
• 2 двокімнатні котеджі з камінами
• Пральня
• Котельня
• Підвал
Зона відпочинку:
• Альтанки
Продаж ресторанно-готельного комплексу | 80 соток |...

10 000 $
1 000 $/сот
Молодіжна, 12-б
Відеотур
під забудову
10 сот
1 міс. тому
Продається земельна ділянка в с. Оліївка, прямокутної форми. Практично в центрі села. Присвоєно адресу.
Ділянка з призначенням - під будівництво.
Ділянка суха, має гарний асфальтований під’їзд.
До центра міста 15 хвилин на авто.
До зупинки 500 м. по хорошій дорозі.
Ділянка вільна від забудов, готова до продажу.
Сусіди поруч вже побудувалися, електрика поруч, є можливість підключення газу.
Ціна - 10000 дол.
Пропозиція від АН Житомир
Всі райони