Топ оголошень Пересічної

38 000 $
585 $/м²
Ударна вул., 5
65 / 25 / 6 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
вчора
Код об'єкта 24380
Шукаєте спокійне місце для життя з міським комфортом? Пропонується до продажу доглянутий будинок у мальовничому смт Пересічне. Будинок у косметичному ремонті, повністю готовий до заселення.
Основні характеристики:
Площа: 64.8 кв.м.
Планування: 3 кімнати, кухня та сучасна ванна кімната (душ + санвузол).
Стан: Встановлені якісні металопластикові вікна (у будинку та літній кухні), замінені всі міжкімнатні двері.
Комунікації: Газовий котел для опалення, бойлер, власна водонасосна станція (своя вода!), лічильники на газ та світло.
Територія (6 соток):
Ділянка грамотно зонована: є місце для відпочинку, квітника чи нового будівництва.
Господарські споруди: Літня кухня, 2 сараї, ка...

39 000 $
255 $/м²
Курортна вул.
153 / 95 / 12.3 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2 дні тому
#15338
Пропонується к продажу будинок, розташований у пгт Пересічне Дергачівського району Харківської області. До метро Холодна Гора на авто до 20 хвилин Їзди.
Загальна площа земельної ділянки 15 соток. Земельна ділянка з кадастровим номером.
На території земельної ділянки знаходиться основний будинок, гараж з естакадою, вольєр для собаки, декілька господарських забудов для господарських нужд та можливо під розвиток бізнесу (ремонту автомобілів), недобудовані баня з басейном та бесідка.
Будинок загальною площею 153 м2 має два поверхи:
на першому поверсі знаходяться кухня, зала, 2 спальні, коридор, передпокій, додаткова кімната та суміжний санвузол;
на другому поверсі - одна велика кімната...

39 500 $
258 $/м²
Курортна вул.
153 / 115 / 12.3 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2 дні тому
#15338
Будинок загальною площею 153 м2 має два поверхи:
на другому поверсі - одна велика кімната...

38 000 $
556 $/м²
Ударна, 3
єВідновлення
68.4 / 40 / 6 м²
1 поверх
4 сот
2 кімнати
1992 рік побудови
5 днів тому
Код об'єкта 24380
Основні характеристики:
Площа: 64.8 кв.м.
Територія (6 соток):
Господарські споруди: Літня кухня, 2 сараї, ка...

32 000 $
286 $/м²
Мечнікова, 35
112 / 72 / 8 м²
1 поверх
18 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продам будинок в ближньому передмісті Харкова, Холодногірське направлення, смт. Пересічне.
Будинок розташований на вулиці Мечнікова, недалеко від транспортної зупинки.
На ділянці 18 соток побудований в 1993 році будинок 112 м2.
На ділянці є свердловина, похідний погреб, ворота для заїзду авто.
Опалюється будинок газовим твердопаливним котлом.
Встановлений бойлер.
Підведені труби під каналізацію.
Планування:
Передпокій, 5 окремих кімнат, кухня, санвузол, котельня.
Планування можно буде змінити на свій смак та потреби.
Ексклюзив, співпрацюю, маю відоогляд будинку, висилаю в мессенджери.
Сертифікат, Ваучер, готівка, всіх запрошуємо на перегляд!

37 000 $
514 $/м²
Волоська, 5
єВідновлення
72 / 50 / 7 м²
1 поверх
12 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Код:23986
Мрієте про затишний будинок у тихому районі? Ця пропозиція — ідеальний варіант для вас! Просторий одноповерховий будинок з чотирма кімнатами та загальною площею 72 кв.м. чекає на своїх нових власників у смт. Пересічна, Харківська область.
Косметичний ремонт дозволяє вам внести власні ідеї та створити простір, що відповідає вашому стилю. Кухня (7 кв.м.) стане чудовим місцем для сімейних сніданків і вечірніх зборів.
Є погреб, прибудова та капітильний гараж. Будинок має усі камунікації. Газ, вода, санвузол , ванна. Чотири окреми кімнати, кухня з меблями та техніко, металопластикові вікна . Опалення індівідуальне газове, але також є піч. Будинок знаходиться у мальовничому райні у дуж...

4 820 $
96 $/м²
Слобажанський провулок
50 / 40 / 8 м²
1 поверх
13 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Код об'єкту #19080
Продається будинок Солоницівське ОТГ селище Пересічне.
Участок 13 соток,будинок,літня кухня, сарай, погрібник. Колонка з водою у дворі
Всі райони