Оренда розкішного будинку с.Петропавлівська Борщагівка. , вул.Вінницька
200 метрів Ліцей №1 та садочок.
Площа будинку: 156 кв.м. + 24 кв.м. підвал + 30 кв.м. господарське приміщення.
Ділянка 4 сотки.
Плануваня: на першому поверсі вхідна група із шафами, гостьова кімната, сан.вузол, котельня, кладова, велика кухня-вітальня, просторий кабінет з виходом на подвір'я. На другому поверсі велика спальна кімната з лоджією, дві дитячих кімнати з виходом на велику терасу, ванна кімната з душем та ванною.
Оснащення:
- вентиляція з системою рекуперації повітря. три кондиціонери.
- 3х-фазна електрика з нормалізаторами напруги на кожну фазу окремо + бензиновий генератор + інвертор на акумуляторах із можливістю приєднання сонячних панелей.
- опалення: газовий котел Vissman (опалення та гаряча вода) з великим бойлером на 200 літрів гарячої води та дублюючий/резервний електро котел.
- теплі підлоги у вітальні з кухнею, санвузлах, коридорах та кабінеті, всюди, де плітка на підлозі , та радіатори в інших кімнатах. Тепла підлога по всьому першому поверху. На другому поверсі підлога з індонезійського тікового дерева.
- власна свердловина, великий септик.
- система очищення, фільтрації та пом'якшення води.
- стіни з чудовою декоративною венеціанською штукатуркою в світлих позитивних тонах.
- стіни ззовні утеплені пінопластом та оштукатурені.
- електрична плита, духовка, посудомийка. Великий двустворчатий холодильник, телевізор.
- пральна та сушильна машини.
- безлімітний швидкий інтернет (місцевий гарний провайдер).
- сигналізація з охороною.
Прибудоване підсобне приміщення для мото/вело техніки, коліс та ін.
Окремо розташоване приміщення для барбекю з великим підвалом.
Парковка на 2 машини з окремими в'їздами з автоматичними зсувними воротами .
Асфальтована вулиця, двір замощен пліткою. На невеликому подвірʼї квіти, кущі смачної лохини.
Хороші сусіди.
У пішій доступності школа, садочок, салони краси та магазини ФОРА, Novus та ін.
Будинок із позитивною аурою.
Умови оренди:
Перший місяць + застава+ комунальні платежі.
Комісія 50%
Ціна: 1 300 євро.
Деталі
Будинок, 2 поверху, 4 кімнати. Площа ділянки 4 сотки. У будинку є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Кондиціонер, Сигналізація, Лічильники, Душова кабіна, Посудомийна машина. Загальний стан будинку - Євроремонт. Комісія за послуги 50 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН