Топ оголошень Покотилівки

450 000 $
1 090 $/м²
незалежності
413 / 250 / 30 м²
2 поверхи
90 сот
5 кімнат
сьогодні
Будинок 413 м2 із закритим Басейном. Планування першого поверху: кухня студія, дві спальні, кабінет, три гардероби, три санвузли. Планування другого поверху: дві спальні, гардероб, санвузол. Цокольний поверх: котельня, дві кімнати. Ділянка 90 соток. На ділянці навіс для трьох автомобілів, спа-центр (вимагає ремонту) з критим басейном, озеро. . [посилання приховано]/r/125712 ; ID объекта - HS-125712
15 500 $
352 $/м²
Астрономічна, 37
44 / 24 / 5 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
1993 рік побудови
сьогодні
Продам дачу (будинок), СТ "Канатчик", смт. Покотилівка. Є документи на земельну ділянку, 5,5-соток, кадастр та право власності на будинок. Будинок 2- х поверховий, цегла, 1993 рік забудови, загальна площа 44м2, 2-кімнати, кухня. Є електричество та свердловина на двух з сусідам. Стан житловий. Ціна з торгом, незначний. [телефон приховано], [телефон приховано]. Микола Миколайович.

29 999 $
455 $/м²
вул. ХаркІвська, 1
66 / 40 / 10 м²
1 поверх
30 сот
3 кімнати
1870 рік побудови
вчора
Код#24860
Продається 3к будинок із великою ділянкою 30 соток у зручному та мальовничому місці Покотилівці (Карачівка). До міста Харків 21 км
Код#24860
Розташований на центральній вулиці, з гарним під’їздом по асфальтованій дорозі.
Загальна площа будинку 66 м², три кімнати, санвузол суміжний. Стан житловий, можна одразу заїжджати та поступово облаштовувати під себе.
Будинок з натурального дерев’яного зрубу, обкладений глиною, що створює особливий мікроклімат і затишок у будь-яку пору року. До будинку підведений газ, встановлено індивідуальне опалення з газовим кот...
22 000 $
349 $/м²
Жихорська вул.
єОселя
єВідновлення
63 / 28 / 8 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
Продам будинок - дачу смт Покотилівка СТ "Акація" 6 соток земли (кадастровий є)ділянка доглянута, дім 63 м², в гарному жилом стані, газ, опалення, вода, електрика. Заходь і живи. Капітальний гараж та льох. Документи готові до продажу. До Одеської (Аерокосмічний Пр) 12 км.

27 000 $
574 $/м²
Грушевського вул., 103/20
47 / 30 / 5 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
1 тиж. тому
Код об'єкту #18890
Продаю будинок у Покотилівці, площа 47 м², земельна ділянка 6 соток. За документами значиться як 1/2. Капітальна будівля з білого цегли, утеплена пінопластом. Опалення газове, усі зручності в будинку. Стан житловий, але бажано зробити ремонт. Є великий підвал та сарай.

30 000 $
532 $/м²
Покотиловка
56.4 / 45 / 5 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
2 тиж. тому
Код об'єкту #18773
Продається будинок у Покотилівці (Карачівка),Загальна площа 56.4 кв.м.житлова 22.2 кв.м , 2 кімнати, всі зручності, вода своя станція ,котел+ грубка дров'яна. Будинок теплий. На ділянці гараж, душ,туалет,альтанка,вольер,сарай. Поблизу супермаркет АТБ, зупинка автобусів, залізнична станція Карачівка. Вся інфраструктура поруч. Торг

150 000 $
789 $/м²
Нємкіна вулиця
190 / 167 / 12 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
1 міс. тому
Код об'єкта #4987
Продам 2-поверховий будинок у котеджному містечку Покотилівка.
190 кв.м. 1997 року будівництва.
З меблями та технікою.
Центральна вода та каналізація.
Є колодязь.
Газ. У 2008 проведена реновація системи опалення та санвузлів.
Замінені вікна.
Гараж. Баня.
Ділянка 15 соток. Асфальтована дорога.

121 000 $
242 $/м²
Покотилівка
500 / 350 / 25 м²
2 поверхи
15 сот
6 кімнат і більше
2 міс. тому
Код об'єкту #13854
Продаж котеджу в Покотилівці
Пропонується до продажу просторий котедж загальною площею 500 м² у затишному районі Покотилівки.
Будинок має повноцінний підземний поверх — ідеальний для облаштування зони відпочинку, спортзалу або зберігання.
Повний пакет документів — готовий до угоди.
Всі деталі та додаткова інформація — за телефоном.
26 000 $
619 $/м²
Зелена
єОселя
42 / 20 / 6 м²
1 поверх
4 сот
2 кімнати
1987 рік побудови
3 міс. тому
Сертифікат можна!!!
У тихому районі Продам затишну частину будинку з окремим двором у Покотилівці
Будинок з ремонтом, з усіма зручностями, утеплений зовні, економічний в обслуговуванні взимку!
Зручне розташування, окреме подвір'я, є місце для авто!
Перегляд у зручний для Вас час за домовленістю
Всі котеджні містечка