Топ оголошень Розсошенців

85 000 $
1 276 $/м²
Перспективна вул., 10
2 кімнати
67 / 35 / 11 м²
поверх 6 з 9
2018 рік побудови
2 тиж. тому
ЦЯ ШИКАРНА КВАРТИРА В ЖК САДОВИЙ МОЖЕ БУТИ ТВОЄЮ.
До вашої уваги пропонуєтся дуже гарна квартира в ЖК Садовий на Розсошенцях, вулиця Перспективна.
Загальна площа - 67 кв м, кухня - 11 кв м. Кімнати роздільні, квартира не кутова, є гардероб.
Один з найращих поверхів для життя - 6/9.
Опалення - індивідуальне газове (двоконтурний котел). Дуже теплий будинок з газоблоку, що дозволяє суттєво економити на комунальних послугах.
Стан - якісний євроремонт. Продаж з меблями та технікою.
Є комора на поверсі (обговорюється окремо).
ЖК Садовий має всю необхідну інфраструктуру для комфортного проживання: магазини, навчальні заклади, кафе та ресторани, торгівельний центр, паркові зони, зупинка транспорту....

70 000 $
1 129 $/м²
Полтавська вул., 3
єВідновлення
ЖК Family Park
2 кімнати
62 / 35 / 12 м²
поверх 8 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу сучасна двокімнатна квартира з комфортною гостьовою зоною у новому будинку по вул. Полтавська, ЖК Family Park (Фемілі Парк)
Квартира розташована на 8 поверсі з 9, з чудовим видом на дубову алею та тишею без зайвого міського шуму.
Загальна площа — 62 м², продумане планування ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції.
• Дві окремі просторі кімнати
• Затишна зона для відпочинку
• Засклений балкон
• Квартира не кутова — тепла та енергоефективна
• Індивідуальне газове опалення (встановлений котел)
• Кондиціонер для комфортного клімату в будь-яку пору року
Будинок новий, доглянутий під’їзд, приємне оточення.
Готові розглядати державні програми.
Ціна: 7...
23 000 $
821 $/м²
Зоряна, 46
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
28 / 22 / 5 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
сьогодні
Розсошенці.
Продаж компактного будинку загальною площею 28 м², придатний для постійного проживання.
Затишні дві кімнати, кухня, газ-пічне опалення.
Комунікації:
Газ заведений
Вода проходить поруч — можливість швидкого підключення
Господарські будівлі: сарай, вхідний глибокий погріб.
Земельна ділянка — 6 соток приватизована.
Асфальтований під'їзд, до зупинки громадського транспорту 10 хв.
Ціна приємна.
Телефонуйте — будинок чекає свого нового власника!
БЕЗ Комісії для покупця.
Можливо продаж по програмі Є -відновлення!
13 000 грн/міс
Полтавська вул., 1
1 кімната
40 / 25 / 10 м²
поверх 6 з 10
2019 рік побудови
2 дні тому
Здається в довгострокову оренду бездоганно чиста, світла та дуже доглянута 1-кімнатна квартира на 6-му поверсі. Мікрорайон садовий «Family park»На довгостроковий термін.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання.
На першому поверсі будинку розташований супермаркет Маркетопт, що робить щоденні покупки максимально зручними. Поряд знаходиться автостоянка, аптеки, супермаркети, тренажерний зал, та багато іншого.
Здається одній порядній, відповідальній, платоспроможній та дуже охайній людині, яка цінує чистоту, порядок і дбайливо ставиться до житла.
Без дітей, без домашніх тварин та без шкідливих звичок.
Тихий район, зручне...

50 500 $
1 122 $/м²
Перспективна вул., 8
1 кімната
45 / 24 / 10 м²
поверх 3 з 9
2017 рік побудови
3 дні тому
Продається стильна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК «Садовий».
Площа 45м2 Кухня 10м2
Поверх 3/9
Квартира функціонально перепланована у дві зони: окрема спальня та вітальня. Суміжний санвузол з душовою.
Повністю замінена електропроводка на мідну.
Автономне опалення. Встановлена система фільтрації води.
Будинок з газоблоку, з ліфтом та парковкою. У дворі — дитячий садок з басейном, фонтанами та прогулянковими доріжками. Поруч торговий центр. Вікна виходять на садочок.
код 13608
Запрошую до перегляду!
67 500 $
1 007 $/м²
Перспективна вул., 9
2 кімнати
67 / 35 / 10 м²
поверх 1 з 9
1 тиж. тому
КОД 10472
Новий та сучасний мікрорайон ЖК Садовий. В продажу 2к квартира в новому будинку загальною площею - 67 м кв, житлова площа - 35 м кв, кухня - 10 м кв, окремі та просторі кімнати, велика кухня, засклений балкон. Продаж з меблями та технікою ( окрім пральної машини ). Автономне опалення - двоконтурний котел. Відмінна локація! Поруч вся інфраструктура!
Деталі інтер’єру:
Новий та сучасний мікрорайон ЖК Садовий. В продажу 2к квартира в новому будинку загальною площею - 67 м кв, житлова площа - 35 м кв, кухня - 10 м кв, окремі та просторі кімнати, велика кухня, засклений балкон. Продаж з меблями та технікою ( окрім пральної машини ). Автономне опалення - двоконтурний котел. Відмінна лока...
60 000 $
968 $/м²
Джерельна вул., 1
2 кімнати
62 / 38 / 12 м²
поверх 9 з 10
2 тиж. тому
КОД 10183
Двокімнатна квартира в новому будинку!
Будинок зданий та обжитий. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел.
Гарний житловий стан. Балкон засклений.
Квартира світла та простора.
Загальна площа 62м кв. Площа кухні - 11,5 м кв. Санвузол роздільний.
Тихий, затишний двір з дитячим майданчиком. Поруч озеро та зона для відпочинку, школа, дитячий садочок, магазини, зупинка громадського транспорту.
КОД 10183
69 500 $
1 053 $/м²
Перспективна вул., 10
єВідновлення
ЖК Мікрорайон Садовий
2 кімнати
66 / 35 / 10 м²
поверх 2 з 9
2018 рік побудови
3 тиж. тому
КОД 10399
Двокімнатна квартира. Мікрорайон Садовий.
Зручний другий поверх. Не кутова.
Кімнати роздільні.
Автономне опалення, двоконтурний газовий котел.
Гарний житловий стан.
КОД 10399
34 000 $
791 $/м²
Сергія Параджанова вул., (Будинок)
єВідновлення
ЖК вул. Параджанова, 1
1 кімната
43 / 18 / 9 м²
поверх 10 з 11
2017 рік побудови
1 міс. тому
Продаж 1-к квартири 43 м² у новобудові (панель), котел, 10/10
Текст:
Продається світла та простора однокімнатна квартира в новому будинку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує тишу — квартира розташована на останньому поверсі, ніяких сусідів зверху!
Основні характеристики:
Площа: загальна 43 м², житлова 18 м², кухня 9 м².
Поверх: 10-й із 10-ти.
Тип будинку: сучасна панель (новобудова).
Опалення: встановлено індивідуальний котел (економія на комунальних та комфорт у будь-який сезон).
Планування зручне та раціональне: велика кімната та затишна кухня. Стан квартири готовий до втілення ваших дизайнерських ідей або швидкого переїзду.КОД.9287
Деталі інтер’єру:
Продаж 1-к квартири 43 м² у н...
70 000 $
1 077 $/м²
Перспективна вул., 2
2 кімнати
65 / 32 / 9 м²
поверх 8 з 9
2016 рік побудови
1 міс. тому
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові з ремонтом та автономним опаленням
Текст:
Пропонується до продажу сучасна двокімнатна квартира в новому будинку. Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло формату «заходь і живи» без додаткових витрат на ремонт.
Основні характеристики:Обща площа 65кв жила 32кв кухня 9кв.
Матеріал стін: Газобетон відмінна тепло- та звукоізоляці
8й поверх з 9 ти
Стан: Виконано якісний сучасний ремонт.
Опалення: Встановлено індивідуальний газовий котел автономність та економія на комунальних платежах.
Квартира світла, простора, з раціональним плануванням. У під'їзді чисто, територія навколо будинку облагороджена. Код 7806

80 000 $
2 000 $/м²
Перспективна вул., 6
1 кімната
40 / 17 / 10 м²
поверх 7 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири з Євроремонтом та індивідуальним опаленням!
Продається сучасна однокімнатна квартира в новому ЖК з якісним євроремонтом, виконаним у світлих та стильних тонах.
Квартира не кутова, дуже тепла, світла та затишна.
✅ Індивідуальне опалення – встановлено двоконтурний котел (на опалення та гарячу воду)
✅ Якісний ремонт робився для себе
✅ Квартира повністю укомплектована – можна одразу заїжджати та жити
✅ Зручне планування
✅ Сучасний житловий комплекс
Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду.
📞 Телефонуйте для отримання детальної інформації та перегляду квартири.

80 000 $
2 000 $/м²
Перспективна вул., 5
єВідновлення
ЖК Мікрорайон Садовий
1 кімната
40 / 17 / 10 м²
поверх 7 з 9
2016 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири в сучасному ЖК з індивідуальним опаленням (двоконтурний котел на опалення та обігрів води).
Квартира з Євроремонтом виконано в світлих тонах.
Не кутова, тепла та світла. Заходь і живи. Ремонт виконувався для себе.
Більше детальної інформації за номером телефону.

83 000 $
1 186 $/м²
Перспективна вул., 6
2 кімнати
70 / 32 / 10 м²
поверх 1 з 9
2018 рік побудови
сьогодні

48 500 $
746 $/м²
Сергія Параджанова вул., 9
єОселя
ЖК вул. Параджанова, 9
2 кімнати
65 / 34 / 11 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж просторої двокімнатної квартири на Параджанова
* Покращене планування: загальна площа - 65 м2, житлова площа - 34 м2, та простора кухня - 11 м2;
* Розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку, над яким є ще тех. поверх;
* Нехай поверховість вас не лякає, оскільки в будинку функціонує сучасний ліфт;
* Наявні дві великі окремі кімнати, в яких зроблені всі чорнові роботи. Можна закінчувати косметичний ремонт й вже починати проживати;
* Індивідуальне опалення у вигляді двоконтурного газового котла забезпечить комфортну температуру, тим паче у всіх кімнатах встановлені радіатори на опалення;
* Роздільний санвузол, зроблений в актуальній кольоровій гамі, де вже покладена плитка та зро...

70 000 $
1 167 $/м²
Горбанівська вул., 1
2 кімнати
60 / 40 / 9 м²
поверх 4 з 10
сьогодні
Пропонується двокімнатна квартира на 4 поверсі панельного будинку на Розсошенцях.
Загальна площа 60 кв.м., кухня 9,3 кв.м.
Дві кімнати, простора кухня. роздільний санвузол.
Зроблено гарний ремонт, встановлено бойлер на 100 л, двозонний лічильник електроенергії та індивідуальний тепловий лічильник на квартиру.
Продаж квартири з меблями та побутовою технікою.
Вигідне розташування - поряд школа, магазини, зупинка.
Код 34589
Умови співпраці:
Послуги АН від 2-6%, залежно від обраного пакета.
Лояльність.
1. Для наших захисників ЗСУ, ТРО, АТО — 20% знижка на послуги АН
2. Для ВПО — 15% знижка на послуги АН
3. Повторна купівля через наше АН - 15% знижка на послуги АН
4. Власник-покупець - 20% з...

120 000 $
1 008 $/м²
Чорновола вул., 1
119 / 54 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу чудовий капітальний цегляний будинок, ідеальний для сімейного проживання, розташований неподалік мікрорайону "Садовий".
Основні характеристики:
Тип: двоповерховий будинок
Рік забудови: 2010
Загальна площа: 119 м2
Кількість кімнат: 3
Планування:
1 поверх: велика кухня (18 м2), простора вітальня (26 м2), де зручно буде збиратися всій родині, санвузол.
2 поверх: 2 затишні спальні для дорослих та дітей, санвузол, гардеробна кімната, яку можна легко перетворити на додаткову дитячу або кімнату для гостей.
Особливості:
Просторі, зручні сходи, що забезпечують безпеку для малечі.
Ефективне опалення завдяки двоконтурному котлу.
Центральне водопостачання та додатково с...

85 000 $
1 250 $/м²
Полтавська вул., 1
єВідновлення
ЖК Family Park
2 кімнати
68 / 17 / 28 м²
поверх 9 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продається простора квартира в Розсошенцях з дизайнерським ремонтом, панорамними вікнами та неймовірним краєвидом! Сучасна 1-кімнатна квартира площею 68 м² у новобудові - ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
Продумане планування: велика кухня-студія для сімейного відпочинку та окрема затишна спальня. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою. Ремонт робили для себе - використовували дорогі матеріали, сучасні рішення та якісну техніку.
Квартира не кутова, дуже тепла та світла, розташована на видовому 9-му поверсі. Панорамні вікна наповнюють простір природним світлом і відкривають чудовий вигляд на місто. Встановлено індивідуальне газове опален...

13 500 грн/міс
Перспективна вул., 4
1 кімната
43 / 18 / 11 м²
поверх 2 з 9
2015 рік побудови
сьогодні
Здам однокімнатну квартиру в ЖК Садовий!
Квартира тепла
Опалення індивідуальне
Бажаний другий поверх дев'ятиповерхового будинку
Гарний ремонт
Без тварин
Оплата за перший та останній місяць + 50% від місячної оренди послуги АН.
За додатковою інформацією телефонуйте!
код 8366А

108 000 $
878 $/м²
В'язовченка вул., 32
123 / 57 / 12 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок, який чекає на ваші ідеї: втіліть мрію про ідеальне житло в Росошенцях!
Шукаєте просторий будинок, де можна втілити будь-які дизайнерські задуми?
Цей цегляний будинок площею 123 м2 — це ідеальна база для вашого майбутнього сімейного гніздечка.
Вам не потрібно починати з нуля, адже всі найскладніші роботи вже позаду:
+ Будинок має міцні залізобетонні перекриття, утеплений дах.
+ Гараж, прибудований до будинку, забезпечує зручний і прямий доступ до вашого авто.
+ Надійний погріб дозволить зберігати припаси.
+ Інженерні комунікації готові: Вже розведена електрика, центральна вода в будинку, встановлений газовий котел. + Будинок вже опалювався минулої зими, що підтверджує його готов...

15 000 грн/міс
Полтавська вул., 3
1 кімната
46 / 17 / 9 м²
поверх 9 з 9
2020 рік побудови
вчора
Здам однушку в новобудові щойно після ремонту.
В квартирі є необхідні меблі та техніка для проживання.
Є алеї для прогулянок, свої дитячі майданчики, фонтан.
Індивідуальне опалення, яке є перевагою.
Розвинена інфраструктура поряд: дитячий садочок, школа, магазини, дитячі майданчики, аптека та інше.
Більше інформації за номером телефону.
Всі райони