Топ оголошень Рованців
365 000 $
1 763 $/м²
Заповідна вул., 4Д
БЕЗ КОМІСІЇ
207 / 180 / 17 м²
2 поверхи
19 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
2 міс. тому
Продається просторий сучасний будинок з цегли та облицьований клінкерною цеглою,у с.Рованці вул.Заповідна 4Д у повністю забудованому та заселеному масиві з асфальтованим доїздом. Тиха та зручна локація: до ТРЦ БАОБАБ 2 хв на авто,до центру міста ~5 км, поруч зупинка транспорту та школа.
Будинок збудований з якісних матеріалів із продуманим плануванням для комфортного життя.
Основні характеристики
• Ділянка: 19,5 соток
• Площа будинку:
• 1-й поверх — 207 м²
• 2-й поверх — 120 м²
• Тераса — 35 м²
Додаткові споруди
• Літній будинок із сауною — 50 м²
• Гараж на 2 авто та піднавісом на 3–4 авто
• гараж — 75 м²
• укриття — 21 м²
Конструкція та матеріали
• Фундамент: монолітна плита...

86 000 $
677 $/м²
Лісова вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
127 / 98 / 18 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Пропонуємо до продажу двоповерховий будинок з гаражем
Загальна площа - 127,52 м.кв
Ділянка площею- 7 соток
Будинок : піноблоки
Гараж:бетоноблоки
Перегородки : цегла
Електромережа: 7 кВт
Зручне планування, просторий будинок для сімейного затишку де Ви маєте можливість зробити ремонт своєї мрії
Розташований у с. Рованці
На першому поверсі: кухня-студія, велика вітальня, коридор, санвузол.
Другий поверх: вільне планування кімнат, розпочато розподіл приміщення на кілька кімнат також є санвузол та вихід на балкон.
-тераса
-гараж
-котельня
-підвал
Комунікації: центральна каналізація, водопровід, опалення індивідуальне електричне.
Огороджена територія
Забудований масив який стрімко розвивається
69 900 $
932 $/м²
Привітна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
75 / 26.7 / 26 м²
1 поверх
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
ТОП-локація в Рованцях | Дуплекс біля ТЦ Baobab
Якщо ви шукали ідеальний баланс між містом і спокоєм — це саме той варіант.
📍 с. Рованці, вул. Залізнична
Одна з найпопулярніших і найзатишніших вулиць: тиха, обжита, з хорошими сусідами та швидким доїздом до Луцька.
До ТЦ Baobab — кілька хвилин.
Будинок, який “чіпляє” з першого погляду
▫️ Площа — 75 м²
▫️ Ділянка — 2,7 сотки
▫️ Формат — дуплекс
▫️ Поверховість — 1 поверх
Продумане планування:
▫️ 2 окремі кімнати
▫️ простора кухня-вітальня
▫️ максимум світла та простору
▫️ 2 санвузли
Завдяки великим вікнам будинок дуже світлий і візуально ще просторіший, ніж очікуєш.
Якість, яку видно одразу:
▫️ будівництво з якісних матеріалів
▫️ про...
77 000 $
811 $/м²
Новоукраїнська
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
95 / 40 / 22.3 м²
1 поверх
5 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Дуплекс, у який легко закохатись з першого перегляду.
с. Рованці ✨
Сучасний дуплекс у тихій локації поруч із містом — простір, комфорт і відчуття власного дому без компромісів.
▫️95 м² продуманого простору
▫️3 окремі спальні + кухня-вітальня
▫️цегляне будівництво
▫️утеплення: мінвата 20 см + пінопласт 15 см
▫️земельна ділянка 5 сотих
▫️просторий двір для відпочинку або облаштування зони релаксу
Технічна частина, яка важлива щодня:
✔️ світло 10 кВт
✔️ централізована вода
✔️ електрокотел встановлений
✔️ септик 10 м³
✔️ паркан по всьому периметру (окрім фасадної частини)
Це дім, де можна одразу уявити своє життя: ранкова кава на кухні-вітальні, тиша у власному дворі та вечори без міського ш...
115 000 $
958 $/м²
Романа Шухевича вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
120 / 45.5 / 27.7 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж сучасного двоповерхового дуплексу біля ТЦ Baobab, с. Рованці
Сучасний двоповерховий дуплекс у зручній локації —поруч ТЦ Baobab, швидкий доїзд до Луцька, розвинена інфраструктура та комфорт для щоденного життя.
Основні характеристики:
▫️ Площа — 120 м² (разом із гаражем)
▫️ Ділянка — 2,25 сотки
▫️ Тип — дуплекс
▫️ Поверховість — 2 поверхи
Планування:
▫️ 3 окремі кімнати
▫️ простора кухня-вітальня
▫️ гараж
▫️ 2 санвузоли
Будівництво:
▫️ стіни — червона цегла
▫️ утеплення — пінопласт 15 см + мінвата 20 см
▫️ вікна — енергозберігаючі, Rehau
Комунікації:
▫️ електропостачання — 12 кВт (день/ніч)
▫️ вода — централізована
▫️ інтернет — підведений
▫️ каналізація — система з переливом
▫️...

35 000 $
700 $/м²
Місячна
БЕЗ КОМІСІЇ
50 / 25 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаж таунхауса у житловому комплексі «Мармелад» с. Рованці
Код: 26939157
2 поверхи 50 м2
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол.
2 поверх: дві просторі кімнати.
Основні характеристики:
-Стіни – цегла.
-Перекриття – моноліт.
-Заведено світло, вода центральна, каналізація центральна, електрокотел.
-Фасад утеплений пінопластом 15 см
-дах – металочерепиця – утеплений мінватою 20 см.
-Біля будинку – паркомісце.
-Поштукатурені стіни. Монолітні сходи.
-Без чистової стяжки, без внутрішніх мереж.
На території ЖК: дитячий садок, додаткові парковки, кілька дитячих майданчиків, зона барбекю, чан, сауна, спортмайданчик, футбольне поле, тенісний корт, магазин, комерційна нерухомість.
У пі...

100 000 $
333 $/м²
Будівельна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
300 / 250 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок, загальною площею 300м2, розташований на 12 сотих землі. Який поєднує затишок, функціональність та простір. Особливістю цієї оселі є великий підвал ( 122 м2), що відкриває широкі можливості для використання – облаштуйте там винний льох, майстерню, спортзал або зону відпочинку!
Код- #23489521
Будинок збудований із якісних матеріалів ( керамоблок), має продумане планування та наповнений природним світлом. Просторі кімнати, зручне зонування – усе це створює атмосферу гармонії та затишку.
Зручна локація забезпечує комфортний доступ до всієї необхідної інфраструктури.
Цей будинок – ідеальний вибір для тих, хто цінує простір, якість та затишок!

135 000 $
758 $/м²
Будівельна вул., 71
БЕЗ КОМІСІЇ
178.2 / 54 / 12.8 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Будинок у Рованцях у зручній локації, близько до центральної дороги.
Ділянка — 9,8 соток.
Код- #27695393
Характеристики будинку:
• загальна площа — 185 м²
• 4 спальні
• 2 санвузли
• прибудований гараж з входом у будинок
Планування:
На першому поверсі — кухня, столова та простора вітальня з можливістю облаштувати камін.
Продумане зонування для комфортного життя великої сім’ї.
Будівельні рішення:
• якісні польські вікна
• будинок зведений з надійних матеріалів
• готовий до реалізації
дизайнерського ремонту

330 777 $
1 203 $/м²
Соборності вул., 40
275 / 150 / 30 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Пропонуємо до продажу просторий двоповерховий будинок площею 275 м² на доглянутій земельній ділянці 12 соток. Територія повністю огороджена, встановлено паркан з підсвіткою та автоматичні ворота з мотором.
Код- #28626405
Будинок збудований з якісних матеріалів: фасад виконаний з клінкерної цегли, утеплення — мінеральна вата (стіни та дах). Вхідна група облицьована натуральним каменем з електричним підігрівом — практично та ефектно у будь-яку пору року.
Другий поверх:
-3 спальні кімнати
-санвузол
-додаткова кімната між поверхами (кабінет / гардеро...

86 000 $
705 $/м²
Івана-Купала
122 / 100 / 19 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж двоповерхового дуплекса в с.Рованці 122 м²!!!
Код- #28986891
Пропонуємо до продажу готовий двоповерховий дуплекс у селі Рованці. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче жити в комфорті та затишку, але в межах доступу до міської інфраструктури.
Основні характеристики:
Площа будинку: 122 м²
Земельна ділянка: 2.5 сотки
Ступінь готовності: Будинок завершений, готовий до чистового ремонту.
Планування та особливості:
4 окремі спальні для всієї родини
2 гардеробні кімнати для зручного зберігання речей
Простора кухня- вітальня з виходом на терасу
2 санвузли
Окрема котельня для опалення будинку
Вихід на терасу для відпочинку на свіжому повітрі
У вартість входить:
Будинок з червон...

73 000 $
880 $/м²
княгині Ольги
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
83 / 41 / 3.17 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Дуплекси розташовані в гарній локації по вул. Княгині Ольги, доїзд викладений бруківкою. Будуть готові під чистовий ремонт, також можливий продаж під програму Єоселя.
В кожного своє окреме та відгороджене подвір'я, що зберігає приватність.
Код будинку #29510917
В ціну входить:
-Коробка з цегли
-Накрита металочерепицею
-Чистова стяжка/штукатурка
-Розведена електрика
-Тепла підлога по всій площі(встановлена гребінка)
-Підшива, ринви
-Декорування фасаду згідно проекту
-Утеплене перекриття мін ватою 200 мм
-Встановлено розподільчий щиток на електрику з автоматами
-Паркан по периметру, відкатні ворота та хвіртка
-Крита тераса
Територія: 2.4 та 3.3 сот (висипана щебнем, без бруківки)
-Площа д...
78 000 $
600 $/м²
Енергетична
130 / 60 / 15 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
6 днів тому
🏡 Сучасний дуплекс у Рованцях – ідеальне поєднання затишку та міського комфорту!
Шукаєте просторе житло з власною ділянкою, але не хочете відмовлятися від переваг міста? Цей дуплекс у Рованцях створений саме для вас!
✨ Головні переваги:
Простір для всієї родини: 130 м² продуманого планування, включаючи функціональну мансарду.
Власна територія: Велика ділянка 5 соток — достатньо місця для саду, дитячого майданчика чи зони барбекю.
Висока якість будівництва: Надійні стіни з цегли, утеплення пінопластом та дах з якісної металочерепиці (підсофіт підшитий).
🛠 Внутрішній стан (готовність до ремонту):
Вам не потрібно витрачати час на брудні роботи! У будинку вже виконано:
Чистова якісна стяжка та ш...

145 000 $
1 000 $/м²
Івана Купала
БЕЗ КОМІСІЇ
145 / 90 / 20 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
6 днів тому
Продаж сучасних будинків преміум класу в с. Рованці 🏡✨
Пропонуємо стильні та просторі будинки в елітному передмісті Луцьк — с. Рованці, у чудовій локації неподалік річки Стир та Центрального парку 🌿
🔹 Площа будинків: 143–145 м²
🔹 Земельна ділянка: 6 соток
🔹 Формат: є готові будинки, майже завершені та на етапі будівництва
Будинки зводяться з урахуванням сучасних стандартів якості та комфорту, у готовому вигляді:
✔️ Повністю виконаний фасад
✔️ Внутрішні роботи: стяжка та штукатурка
✔️ Тепла підлога (система опалення)
✔️ Підведені всі комунікації (світло, вода, каналізація — септик)
✔️ Облагороджена територія та огородження
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та спокі...
145 000 $
1 000 $/м²
Лугова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
145 / 75 / 13.7 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж будинку на етапі будівництва у с. Рованці - вул. Світанкова - 145 м² - 6 сот - 145 000 $
Пропонуємо просторий сучасний будинок на етапі будівництва у с. Рованці - ідеальний варіант для сім’ї, що хоче власну ділянку та будинок під завершення ремонту
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Загальна площа будинку - 145 м²
- Земельна ділянка - 6 соток
- Етап будівництва: стяжка, штукатурка, тепла підлога
ПЛАНУВАННЯ:
• 3 спальні
• Кухня-вітальня
• 2 санвузли
• Гараж
КОМУНІКАЦІЇ ТА КОМФОРТ:
- Тепла підлога
- Електрика - 9 кВт
- Підведена вода
- Септик
- Газу немає
- Бруківка та паркан
- Ландшафт, часткове озеленення та рослини включені у вартість
Ціна - 145 000 $
Для детальної консультації та організаці...

58 000 $
817 $/м²
Княжа
БЕЗ КОМІСІЇ
71 / 25 / 29 м²
1 поверх
2 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
2 тиж. тому
Стильні дуплекси в Рованцях (за ТЦ Баобаб), на етапі будівництва. Можливе розтермінування до 6 місяців
Дуже гарна локація і доїзд
Світло від РЕс - 12 кВт (лічильник день/ніч)
Вода- центральна
Септик
2 спальні, сан вузол, гардеробна, кухня-вітальня
Заїзд до кожного дуплекса з дороги. Дуже зручна локація
Дуплекс на початковому етапі будівництва
Можливе розтермінування на 6 місяців (перший внесок від 50%)
В ціну буде входити:
- коробка з цегли
- чистова стяжка/гтукатурка
- розведена електрика
-тепла підлога по всій площі та встановлена гребінка
- дах (перекриття) утеплений мін ватою 200 мм
-підшива, ринви
- фасад згідно дизайну

73 000 $
880 $/м²
Княгині Ольги
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
83 / 41 / 30 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж дуплексів в с.Рованці
Код будинку #29510917
В ціну входить:
-Коробка з цегли
-Накрита металочерепицею
-Чистова стяжка/штукатурка
-Розведена електрика
-Тепла підлога по всій площі(встановлена гребінка)
-Підшива, ринви
-Декорування фасаду згідно проекту
-Утеплене перекриття мін ватою 200 мм
-Встановлено розподільчий щиток на електрику з автоматами
-Паркан по периметру, відкатні ворота та хвіртка
-Крита тераса
Територія: 2.4 та 3.3 сот (висипана щ...

165 000 $
1 410 $/м²
4-та Об'їздна
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
117 / 46 / 42 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж будинку в Рованцях,готовий до ремонту!
Пропонується до продажу якісний одноповерховий будинок, розташований у зручній локації з хорошим доїздом.
Будинок знаходиться неподалік PRV сервісу та ТРЦ «Баобаб». Поруч є дитячий садок, що ідеально для сім’ї.
Основні характеристики:
•Загальна площа: 117 м² + 14 м² тераса
•Ділянка: 7 соток
•Зручне планування з 2 санвузлами
•Крита тераса з виходом через панорамні двері з подвійним відкриванням
Будівництво та матеріали:
•Монолітне перекриття
•Металочерепиця (Польща, «Квадра»)
•Вікна Salamander 82 з якісною фурнітурою
•Підвіконня з натурального каменю (лабрадорит)
•Фасад: силіконова штукатурка MajsterPol («баранек»)
•Відкоси виконані в сучасному...
132 000 $
1 100 $/м²
Привітна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 85 / 10 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
4 тиж. тому
Продаж дуплексів преміум-класу в с. Рованці - поруч ТЦ Баобаб - 132 000 $
Пропонуємо до продажу сучасні дуплекси преміум-класу у с. Рованці - одна з найкращих локацій поблизу Луцька
Будинки розташовані в пішій доступності до ТЦ Баобаб та всієї необхідної інфраструктури: супермаркети, аптеки, банкомати, АТБ, Felicita, EVA та багато іншого
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:
- Площа будинку - 120 м²
- Земельна ділянка - 2,2-2,5 сотки
- Ціна - 132 000 $
- Орієнтир - 1100 $/м²
- Клас - преміум
- Поверховість - 2
ПЛАНУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ:
• Кухня вітальня
• 4 спальні кімнати
• Продумане сучасне планування
• У кожного будинку власний балкон
• Бетонне перекриття між 1 та 2 поверхом
• Панорамні вікна WDS 8...
45 600 $
3 800 $/сот
Лугова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
12 сот
1 міс. тому
Пропонуємо до продажу перспективну земельну ділянку з цільовим призначенням під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Площа ділянки – 0,1197га
• Ціна - 45600 $ - (3800 $ за сотку)
• Тип власності - приватна
• Кадастровий номер: [телефон приховано]:04:001:6765
• Локація: с. Рованці
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ:
- Категорія земель - землі житлової та громадської забудови
КОМУНІКАЦІЇ:
Комунікації проходять безпосередньо біля ділянки:
• вода
• електроенергія
ПЕРЕВАГИ ОБ’ЄКТА:
- Вдале розташування в межах населеного пункту
- Зручний під’їзд та сформоване оточення
- Ідеальний варіант для інвестицій, або житлової забудов...
69 900 $
932 $/м²
Залізнична
БЕЗ КОМІСІЇ
75 / 60 / 10 м²
1 поверх
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
1 міс. тому
Продаж дуплексу в с. Рованці | вул. Залізнична | 75 м² | 2,7 сот |
Пропонуємо до продажу сучасний дуплекс у с. Рованці, вул. Залізнична
Практичний варіант для комфортного проживання поблизу міста з розвиненою інфраструктурою та вигідною ціною на етапі будівництва
Площа будинку - 75 м²
Земельна ділянка - 2,7 сотки
Стан - етап будівництва
ПЛАНУВАННЯ:
• 2 окремі спальні по 13 м²
• кухня-студія
• санвузол
• вихід під камін
НАПОВНЕННЯ ТА ПЕРЕВАГИ:
- тепла підлога по всьому будинку
- стяжка та штукатурка входять у вартість
- паркан по периметру (крім переднього)
- власний септик та лічильники
- підключений інтернет
- електрика - тариф день/ніч
- газ по вулиці
ЛОКАЦІЯ:
• 10 хвилин пішки до...
Всі райони