10 000 грн/міс
93  грн/м²
Комісія 50% Льонокомбінат
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
107 м²
2015 рік побудови
сьогодні
3 дні тому
1 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Здам в оренду приміщення вул. Фабрична, зручний доїзд, приміщення на окремій земельній ділянці
окремий вхід
площа 107 м2
комунікації - вода, електроенергія
можлива тривала оренда під склад
8000+кп
[телефон приховано]Ірина, пропозиція від АН
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Окремо стояча будівля, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. Будинок побудований в 2015 році. У приміщенні 4 кімнати. Комісія за послуги 50 %
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
13
Років досвіду
13
Років на сайті
Активних оголошень 20
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.